Sākums  > Izsaku viedokli  > Sūdzos Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Sūdzos
 vajadzīgs padoms
Autors: murks
Datums:   26.09.2014 14:51

Vairāk par mēnesi atpakaļ birojā, man tieši pretīm, tika nosēdināts vecs,slims onkulis. Onka, kurš darba laikā ierauj aliņu un uzsmēķē-tas viss notiek ārpus telpām. Smaka jau nekur nepazūd, tā visu dienu vējo pa biroju kuru apmeklē klienti. Vēl tas dziļais, krēpainais klepus, kurš atskan ik pa brītiņam (nav apaukstēšanās klepus). Kabatlakats netiek likts mutei priekšā. Laikam jau tam nebūtu nekāda jēga, jo tāpat jau tiek apgrābstīts durvju rokturis. Vēl kungs šad un tad nosnaužās pie datora. Tā nu man jāstrādā veselībai nelabvēlīgos apstākļos. Apsveru domu iet prom no darba, jo no īpašniekiem, šķiet, šajā jautājumā sapratne nebūs. Kā rīkoties ieteiktu Jūs? Ar viņu runāt nav jēga. Tikko ieteicu, lai iet mājās. Bija sīka atrunāšanās. Jā, vēl mums pastāv valodas barjera.

 Re: vajadzīgs padoms
Autors: pūce
Datums:   26.09.2014 14:58

vai nav iespējas Tev pārsēsties citur?Vai esi ar īpašniekiem runājusi tieši un konkrēti-lai Tev atļauj strādāt citā telpā vai pie cita galda?Acīmredzot kā darbinieks onka ir vajadzīgs,ja jau tiek nodarbināts vecs,slims un cūcīgs...

 Re: vajadzīgs padoms
Autors: Luīze
Datums:   26.09.2014 18:21

Manas domas gluži kā pūcei. :)

 Re: vajadzīgs padoms
Autors: Ljarska
Datums:   29.09.2014 09:45

Oi, atceros kolēģi, kurš nevēdinātās telpās ar pelējumu dzīvoja. VIsas drēbes pēc tā oda + vēl peregara, jo stipros arī cienīja.
Un mans amats tāds, ka bieži kādam jāstāv man aiz muguras un jāelpo virsū. Vienreiz gandrīz paģību.

nezin, ja Tu ietu pie vadības brīdī, kad neesi uzvilkusies un apruna"toš, kā jau te minēja, par sēdvietas maiņu, neuzsverot to, ka red vecs un briesmīgs, bet, ka vēlies kvalitatīvi padarīt savu darbu, kas šajos apstākļos nav ispējams, nez vai nu galīgi Tevī neieklausītos

 Re: vajadzīgs padoms
Autors: murks
Datums:   29.09.2014 12:11

Paldies. meitenes, par labiem padomiem. Bet, ar īpašniekiem runāt nav vērts, jo onka ir viņu ieliktenis-nevis firmas darbinieks. Nav ne jausmas, ko viņš caurām dienām dara.

 Re: vajadzīgs padoms
Autors: pūce
Datums:   29.09.2014 14:25

ak vai,murks..izsaku tad Tev līdzjūtību!Ar ipašnieku radiem -draugiem-paziņām ir posts..no savas vadības esmu dzirdējusi sekojošu sentenci*diemžēl viņiem(radiem) vienmēr būs taisnība..*.Tieši tādiem vārdiem,ar visu diemžēl.Tas ir jāpieņem kā nepārvarama vara un atbilstoši tai jāiekārtojas ērtāk.Pieprasot citu darba telpu/galdu-lai TU netraucētu ieliktenim ""strādāt"" un dzīvot !

 Re: vajadzīgs padoms
Autors: pūce
Datums:   29.09.2014 14:28

un vēl-vai Tev jāprasa īpašniekam īpaša atļauja ar savu galdu pārvietoties pa ofisu?Brauc prom ar savu galdu no bacīļu perēkļa!

 Re: vajadzīgs padoms
Autors: Ljarska
Datums:   30.09.2014 13:57

Man ar gribas iejautāties - vai tiešām nav iespējams noskatīt kādu stūrīti un, neieminoties par onku, rast iespēju pārvākties uz citu kaktu, kaut vismaz leņķi nomainīt, pat tas par 10% uzlabotu dzīvi?
Ja nevar pa tiešo, varbūt tiešām aplinku ceļu idejas radot vari uzlabot darba apstākļus?

 Re: vajadzīgs padoms
Autors: dr
Datums:   01.10.2014 06:48

...man liidz shimlikaas, ka tieshi valsts iestaadees savelk neadekvaatus radus, lai seezh un ne par ko naudu sanjem... ...privaatbiznesam tom pasham taa nauda jaanopelna... ..kantoros, kur esmu straadaajusi, protams, bosi radus ar darbaa njeemushi, bet nu vinju izgliitiibai un sapraatam atbilstoshiem darbiem... ...nu nezinu, vb algas shiem uzziimeeja bik lielaakas kaa citiem ;) (tikai minu :) )... ...bet nu jaastraadaa taapat bija...

 Re: vajadzīgs padoms
Autors: murks
Datums:   01.10.2014 12:51

Mums ir divi mazi kabineti. Pārvākties nav kur. Aizliku tieši priekšā monitoru. Onka, cilvēks bez kompleksiem. Jā, pārbaudījums man uzlikts pamatīgs kunga personā. Katru dienu ceru, ka vairs nebnāks te sēdēt. Nāk un nāk..

 Re: vajadzīgs padoms
Autors: Latgalis
Datums:   01.10.2014 13:58

Es nopirktu litru kārtīga smaržūdeņa un tik laistītu un laistītu, dažs vīrietis no smaržām bēg kā velns no krusta :)
Var arī regulāri aizņemties naudu, priekš cigaretēm, spaisa, odekolona ...

 Re: vajadzīgs padoms
Autors: Valdis
Datums:   25.01.2017 16:26

Iesaku uzsākt sarunu par darba kabineta pārveidi, jo Tu traucē onkam atpūsties, bet viņš Tev traucē ar savu krākšanu, alkohola un tabakas dūmu nelabo smaku. Tā arī pajautā, ko darīt, ja Jūs viens otram traucējat normāli strādāt. Liec uzsvaru uz to, ka tieši Tev viņš traucē vairāk, nekā Tu viņam. Saki, ka tāda krekšķēšana traucē kocentrēties tiešajiem darba pienākumiem u.t.t. Valodas barjeru uzreiz nepiemini, jo to labāk atstāt VDI, ja nāksies atstāt darbu. Ja tā, tad gan pēc pilnas programmas- dzeršana, smēķēšana, valoda un viss pārējais... Varbūt tā būs pareizāk.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *