Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Ceļotājiem Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Ceļotājiem
 TallinkSilja
Autors: Liesma
Datums:   03.05.2015 09:43

Karoche, taisos vest mammu celjojumaa uz Stokholmu ar Tallinku.

Kugis: Isabella

Jautaajums ir eeshanu uz kuga. Kaa tas tur notiek? Kaa labaak? Tur ir daudz restoraanu un Tu izveelies, kur eest? Vai tur ir viena eedniica-restoraans?

Jo, kad peerk biljeti ir opcijas pirkt Vakarinju Bufeti pa 29 EUR no personas....

Gluzhi budzetaa mees nebraucam, jo taa ir daavana dzimenee, taa kaa es neplaanoju braukt ar savu paiku un eest kajiitee, bet gluzhi "dengi na veter" arii negribas izmest...

Kaadas tur ir eeshanas opcijas uz kuga vai ir veerts pirkt to Bufeti pa 29 Eur jau onlinaa..vai ir labaakas opcijas uz kuga, Jaasaka, ka mees neesam picu/sushi eedaaju gimene...vairaak tradicionaalaa latvieshu zupu/kartupelju/kotleshu eedaaji :)) Taa vot...

Kaada pieredze?

 Re: TallinkSilja
Autors: marfa
Datums:   03.05.2015 10:28

pieredze svaiga, ir vairākas ēstuves, gan bufetes tipa, gan par jau tiem 29 eiro. arī bija dāvanu karte, tāpēc varējām atļauties naudu notērēt ēdienamm.
Mēs arī negribējām vest līdzi somu ar ēdienu, pasūtījām jau no šejienes brokastis un vakariņas par viņu cenu, mazliet mazāka cxena nekā uz kuģa, - nenožēlojam ne centa. Riktīgs zviedru galds gan brokastīs, gan vakariņās, zupu gan nekur kā tādu neredzēju, bet bija kaut kā viena biezzupa laikam. Ēšana notiek 2 tūrēs, agrā no 17.00- un no 20.00 vēlā. Kad izziņo, ka var iet pieteikt ēdienreizes laiku, iet piesaka pirmo vai otro tūri un nāc uz savu laiku, tev iedod numurētu galdiņu un apkalpo viesmīlis vai viesmīle. Un ej piepildi savu šķīvi vismaz 2 stundu laikā cik reizes un cik daudz vēlies, un katru reizi nāc ar jaunu šķīvi, jo iepriekšējo nes porm. Ēdiens sākot ar 3 šķirņu lašiem, sarkaniem un melniem ikriem, beidzot nelielā apjomā suši. Alkohols gan par atsevišķu cenu. Alus padārgs, bet nu katru dienu braucam ceļojumā. bet nu ēdienkarte ir viņu mājas lapā, tas viss arī tā ir tur uz vietas. Lasīju komentārus par omleti - dīvaina esot, tā kā sintētiska, nu ir mazliet dīvaina, bet ēst var.

 Re: TallinkSilja
Autors: marfa
Datums:   03.05.2015 10:31

Brokastis laikam jau no 7 rītā bija, sēdi pie galda un skaties uz jūru, brokasto lēni kaut vai līdz ieiešanai ostā.

 Re: TallinkSilja
Autors: Liesma
Datums:   03.05.2015 20:56

ooo...izklausaas labi :)) Ja ir lashi un ikri, tad zupa var nebuut :))

 Re: TallinkSilja
Autors: Liesma
Datums:   03.05.2015 20:58

Juus to Ekskursiju (autobusu tuure pa pilseetu) krastaa pa 20 Eur arii njeemaat?

 Re: TallinkSilja
Autors: marfa
Datums:   03.05.2015 23:39

jā, ņēmām. Cik noprotamām, tad parasti ir 2 busi, mums bija vīrietis ekskursijas vadītājs, bet kopumā vismaz uzreiz pa pilsētu visu izvizināja, pa vēstniecības rajonu, utt. gar muzejiem, kas reklāmās tiek piedāvāti. Kāpām laukā, staigājām pa vecpilsētas ielām, uz sardzes maiņu trāpījām. NObeigumā pat pārāk sīki un smalki stāstīja par seniem arhitektiem un viņu vājībām, nezinu kā citiem, bet kaut kā bišku par apnīkstošu bija. Otrs busu pavadīja sieviete, nezinu un nemāku teikt ko un kā viņa stātsīja. Mēs tyikai nosalām, jo bijām Lieldienu brīvdienās, tad vēl brīžiem sniga sniegs un bija auksts.
Nu brīvais laiks sanāk ļoti maz, tā vien bija kā kājām atnākt līdz kuģim no centra, jo kioski svētdienās tomēr nestrādāja un biļetes uz busu nebija nopērkamas pilsētā, ja nu tikai uz kuģa informācijas centrā pirms izkāpšanas varētu to izdarīt. bet nu tiešām, kā raksta, ar vienu tādu braucienu visu apskatīt nevar, tur tomēr vajag vairāk laika, ne velti cālis.lv raksta, ka brauc (ar atlaidēm) vismaz 4-6-8 reizes un katreiz skatās kaut ko citu., jo tajās pāris stundās visu redzēt nevar. Man jau liekas, ka labāk būtu, ka kuģis tur d/nakti paliktu ostā un tad laistu atpakaļ. Un mums ļoti paveicās, ka bija mierīga jūra, viļņu gandrīz nebija, slikti nepalika nevienam :)) (zāles man bija vienalga līdz).

Par ēšanu nav ko uztraukties - ēdamā ir daudz un liela dažādība, ieskaitot kūkas un saldējumu.

 Re: TallinkSilja
Autors: marfa
Datums:   03.05.2015 23:41

" Juus to Ekskursiju (autobusu tuure pa pilseetu) krastaa pa 20 Eur arii njeemaat?" -
visas apmaksas un rezervācijas vislabāk veikt jau Rīgā, mazliet lētāk sanāk un uz ekskursijām parasti jau ir rinda, jo gribētāju esot daudz.

 Re: TallinkSilja
Autors: marfa
Datums:   03.05.2015 23:53

tā kā pa veikaliem stokholma nesanāca iet, tad uz kuģa notestējām un atzinām par labu igauņu 18 % liķierus un somu konfektes (pēc iepriekšējā ieteikuma un nogaršošanas). Un tajā bodē noteikti jāskatās, jo ir akcijas ņem 2 maksā kā par vienu un ņem trīs maksā par par diviem.. Vai arī ņem 2 un būs lētāk.

 Re: TallinkSilja
Autors: Liesma
Datums:   04.05.2015 10:11

Man veikali un baigaa staigaashana shoreiz neinteree. Mans mammis nav staigaataajs! Shitais Kugis + autobuss ir vieniigaa opcija, kuraa vinja piekrita celjot, jo vinjai saap kaajaas....
Taa kaa man ir svariigi dabuut autobusu ATPAKALJ no taas Vecpilseetas...

Anyway, paldies par info. Izklausaas, ka viss ir civilizeeti un serviss ir ok.

 Re: TallinkSilja
Autors: marfa
Datums:   04.05.2015 10:42

Nu veikali bija domāts, suvenīri un kaut kāds ciemakukulis nevis šopings. Tad nu informācijas centrā uz kuģa jau sadabū biļetes busam un karti.

 Re: TallinkSilja
Autors: marfa
Datums:   06.05.2015 21:44

kā atrast autobusa pieturu, varbūt var saprast.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *