Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Labdarība Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Labdarība
 Vajadzīgi donori un līdzekļi!
Autors: info
Datums:   09.06.2015 11:17

Ventspils 3. vidusskolas 12. klases skolnieks Kirils Karpenko šobrīd atrodas kritiskā stāvoklī. Lai uzsāktu intensīvu ārstēšanu, zēnam nepieciešams ļoti daudz donora asiņu. Palīdzēt var katrs piliens.

«Mīļie ventspilnieki, milzīgs paldies visiem, kuri izrādīja žēlsirdību un atsaucās bērna, mātes un ģimenes sāpei sakarā ar Kirila Karpenko smago slimību», šādu paziņojumu izplatījusi 3. vidusskolas vadība un pedagogi. Slimība jaunajam un talantīgajam jaunietim uzbruka negaidīti; viņš, tāpat kā visi skolēni, kārtoja izlaiduma eksāmenus un nepaspēja nokārtot tikai vienu.

Šobrīd zēns atrodas Linezera slimnīcas intensīvās terapijas nodaļā. Tuvāko mēnešu laikā būs vajadzīgas jebkuras grupas asinis. Ārstēšanai nepieciešami arī finanšu līdzekļi.

3. vidusskolas skolēnu vecāki, audzēkņi un pedagogi svētdien, 14. jūnijā plkst. 14 skolas aktu zālē rīko labdarības koncertu Kirila atbalstam. Visi pasākuma laikā savāktie līdzekļi tiks veltīti pusaudža ārstēšanai.Apvienosim spēkus un glābsim jaunā, talantīgā ventspilnieka dzīvību. Ja radušies kādi jautājumi, lūdzam zvanīt pa tālruni 28207344.Ventspils slimnīcā asins donorus pieņem asins sagatavošanas nodaļā pirmdienās un piektdienās no plkst. 8 līdz 10. Tālruņa numurs uzziņām – 636 320926, 636 32092. Vispirms tiek noteikta donora asins grupa, rēzusa piederība un hemoglobīna līmenis. Potenciālo donoru apskata ārsts, un tiek novērtēts cilvēka vēnu stāvoklis. Tikai tajā gadījumā, ja viss kārtībā, sākas asins nodošanas procedūra.

Kirila ārstēšanai paredzētais bankas konts:Swedbank

Jelena Radovska

Rēķins: LV23HABA0551001348485

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *