Sākums  > Izsaku viedokli  > Sūdzos Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Sūdzos
 Nezinu kā, lai nosauc
Autors: Sema
Datums:   26.06.2015 22:39

Es sapforumam sekoju daudzus gadus (labāk neskaitīšu, jo saviem arī jāliek klāt), ir arī pa ierakstam. Bet gadu jau pilnīgs nekas... Uzņemos arī daļu atbildības, jo "pa retam pati ko ierakstu". Jūs esiet tik forša publika! Vai tiešām esiet citos forumos (kas, protams, ir ok), bet neatrodiet vairs šeit TO? Jā, esmu dzīvnieku mīle, tāpēc visticamāk uzgāju Jūs, bet sapratu ļoti ātri, ka, ak vai....tur gan (lasi sadaļas par dzīvniekiem)- (ne tik daudz sadaļās ģimene, jūtas un prāts) labāk nelīst.
Man Jūs pietrūkst:(
p.s. iešu gulēt...

 Re: Nezinu kā, lai nosauc
Autors: Kāda
Datums:   27.06.2015 09:55

Nu tak foruma saimniece pati nokāva savu forumu :(

 Re: Nezinu kā, lai nosauc
Autors: Es_Pats
Datums:   27.06.2015 21:52

Jā, diemžēl foruma īpašniece izdomāja, ka viņai vairs sapforums nav vajadzīgs un aizdzina lielāko daļu lietotāju prom pa citiem forumiem.

 .....
Autors: mā
Datums:   28.06.2015 00:23

Sema -> Sakarā ar diferencēm skatījumā uz politiskiem notikumiem pasaulē, liela daļa šejieniešu pirms gandrīz gada pārvācās uz kādu citu, jaunizveidotu forumu, kur, cik esmu dzirdējusi vārda brīvība galu galā ir daudz reižu mazāka nekā SAPā.
Šī jaunā foruma reklāma SAP forumā ir aizliegta. :)

Citādi ir tā, ka man pašai jau kādu laiku dzīvē ir citas prioritātes, kā rezultātā, pēc deviņu ar pusi gadu nesavtīgas šīs vietnes uzturēšanas un rūpēšanās par dažādiem jauninājumiem, lai nekad kustība šeit neapstātos, esmu no šiem pienākumiem vienkārši atkāpusies, ļaujot šeit palikušajiem darīt to manā vietā, jo zinu, ka tie, kas šeit ir palikuši, ir man lojāli. :)

 Re: .....
Autors: neteikšu
Datums:   28.06.2015 19:47

Pag, būs vairāk laika, tad uzrakstīšu savus iespaidus otrā forumā, uz kuru visi aizbēga. Šodien vai rīt.

 Re: .....
Autors: marfa
Datums:   28.06.2015 20:13

visas aktivitātes reiz izsīkst un izbeidzas, sevi izsmeļ. Nevar bezgalīgi arī malt vienu un to pašu.
Vīrs arī reiz uzturēja vienu i-neta vietni, bija vairāki kopējo interšu tusi, un lēnām viss apsīka, bet daži ļaudis kopš tiem laikiem reizēm satiekas. Nekas nav mūžīgs un nemainīgs. Personīgi man negribas līst vēl kādā forumā, tamdēļ uzturos pagaidām šeit. Un politikā negribas man jaukties.

 Re: .....
Autors: dabiski
Datums:   28.06.2015 20:53

Nu, visi jau gan neaizbēga.
Un vai tad cilvēka daba citā forumā piepeši kļūst citādāka?
Dažiem tā bija iespēja kļūt pat tautas vadoņiem, bet vadīšanas metodes tādas pašas vien ir.

 Re: .....
Autors: Ljarska
Datums:   29.06.2015 13:03

Māā, te tu maldies - par citiem nezinu, bet es kaut palicēja, esmu pilnīgi Tev nelojāla politiskā ziņā, ar ko arī visi kašķi šeit parasti sākušies. Arī par vārda brīvību forumā daudz kur esmu pretējā pozīcijā, vien uzkatu, ka savā īpašumā katrs var noteikt, ko un kā vēlas.

 Re: .....
Autors: uzkoda
Datums:   29.06.2015 15:52

jā, piekrītu Ļarskai, savu dalību šajā foruma neuzskatu par lojalitātes izradīšanu kādam no to veidotajiem vai dibinātājiem.
kašķi palaidu garām, laikam biju atvaļinājumā, līdz ar to tikai nojaušu par ko bija cepiens un nav ne jausmas uz kuru no forumiem aizvacās vairums.
pietrūkst pašdarinājumu nodaļas, nbet citādi, tukšumu aizlāpīja cālis, jo tieši šajā laikā ienacās bērni. un labi ka tā.

 Re: .....
Autors: Narina
Datums:   29.06.2015 16:56

a vot cālis man besī :D tautas valodā runājot. Vai arī es ne tajās sadaļās esmu līdusi. Tēmas par grūtniecību un bērniem lasīju, ļoti bieži pretīgi palika. Vairs tur nelienu....

 Re: .....
Autors: mā
Datums:   29.06.2015 19:33

Ar vārdu "lojāli" es biju domājusi: "iztiek bez personīgas dabas aizvainojošiem epitetiem, neskatoties uz viedokļu atšķirībām, un nemēģina mani šeit "gāzt"". :)

 Re: .....
Autors: pūce
Datums:   30.06.2015 10:43

mā,domāju,ka minētajā politiskajā kašķī neviens nevēlējas tieši Tevi gāzt.
Bet-ja teju 90% forumiešu tas nebija pieņemami-tad jāsāk domāt-kas nebija lāgā?Vai tas bija tikai un vienīgi Tavs politiskais uzskats -vai (visticamāk!)-veids ,kādā Tu to izteici un pamatoji?
Protams,Tu vari teikt,ka Tev ir vienalga,ko domā foruma lietotāji,kas visticamāk tā arī ir.Bet ja pretējo pušu samērs ir tik uzkrītošs,tad varbūt tomēr kaut kas nav bijis kārtībā..

 Re: .....
Autors: mā
Datums:   30.06.2015 12:41

pūce -> Atšķirīgas dzīves pieredzes, līdz ar to arī mentalitātes. Tas arī viss.

Un, kā jau citā tēmā teicu, es nenožēloju, ka visi, kas aizgāja, aizgāja, jo aizvien uzskatu, ka tas, ka man ir atšķirīgs viedoklis, nevienam nedod tiesības, mani personīgi apvainot.

 Re: .....
Autors: pūce
Datums:   30.06.2015 14:02

Mā,
Acīmredzot šoreiz apvainoti bija tie forumieši,kas aizgāja.Ja viņi būtu vēlējušies apvainot Tevi-viņi būtu palikuši te,lai šo procesu veiktu līdz saknēm un pilnībā!
Bet ko nu vairs spriedelēsim,kas bijis-tas aizgājis.

 Re: .....
Autors: mā
Datums:   30.06.2015 14:28

pūce -> Lasot, ko Tu saki, es redzu to, ka Tev nav saprotams tas, ka man galīgi nav žēl, ka visi aizgājušie, aizgāja. Man patiešām nav žēl. :)
Man ir citas prioritātes, turklāt nākotnē ir plānotas vēl papildus citas prioritātes.
Tik ilgi, kamēr SAPā kāds turpinās runāties, tas online pastāvēs, bet es pilnīgi noteikti nevēlos šeit atkal to atmosfēru, kas pēdējos dažos gados aizvien vairāk bija izveidojusies, jo es neesmu tāda, kāda bija šī atmosfēra, tas nozīmē, ka arī manam forumam nav jābūt tādam, kāda neesmu es. :)

 Re: .....
Autors: pūce
Datums:   30.06.2015 16:04

Mā.
Man ir gan labi saprotams,kas esi Tu un kas ir tie-citi.
Lai būtu.Kas man no tā.

 Re: .....
Autors: mā
Datums:   30.06.2015 16:20

pūce -> Es runāju par atmosfēru, kas pēdējos gados bija izveidojusies SAPā. Man tā vairs nešķita pieņemama, jo neatbilda tam, kāda esmu es. Kam man forumu, kas neatbilst manai būtībai? :)

 Re: .....
Autors: skuja
Datums:   01.07.2015 09:36

Mirta, Mirta, kam man tavs auto, ja man ir sava ķēvīte :D

 Re: .....
Autors: mazepa
Datums:   01.07.2015 10:21

Var jau pasmieties par mā, bet viņas izjùtas ir kā pamestai sievai...tāpēc vajag ar izpratni un līdzjūtību, pret cilvēku, kurš mīlējis un ir nodots...bet nezin kàpēc tieši sievietes ir nežēlīgākās šaja jautàjumā pasmieties par otru, kurai katastrofa...un nevajag teikt, ka pati vainīga, kas, protams, ir taisnība, bet cilvēkam jau nesàp mazàk...

 Re: .....
Autors: mā
Datums:   01.07.2015 14:59

mazepa -> Es priecājos par tiem, kas palikuši, un man drusku krīt uz nerviem tas, ka aizvien ir cilvēki, kas domā, ka man būtu jābūt žēl par to, ka liels bars aizgāja citur.
Nu, nav man žēl.
Kādēļ Tu gribi, lai būtu, ja nav?
Kā jau teicu, aktuāli man ir citas prioritātes.
Turklāt, nevar taču cilvēks atkal un atkal apstāties radošajā ziņā tikai pie viena foruma, kas turklāt mūsdienu FB pasaulē ir interesants vairs tikai pavisam mazai saujiņai cilvēku. :)
Kā jau teicu, kamēr SAPā kāds runāsies, no online tas nepazudīs, bet mana prioritāšu saraksta augšējā daļā tas arī vairs nenostāsies, jo šis etaps ir noiets, un es eju tālāk. :)

 Re: .....
Autors: trakā vāvere
Datums:   01.07.2015 16:17

Eu, nu beidziet! Cik var?
Ja negribi tirst, neplēs tirsu! Nu nelieniet te ar pamācībām, nožēlām, nopūtām un žulti, tā jau sūdīgi :)nepatīk, ej, patīk smaidi:)

 Re: .....
Autors: D-a
Datums:   04.11.2015 10:27

jā, pamirums jūtams pat ļotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:(

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *