Sākums  > Izsaku viedokli  > Nerātnības Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Nerātnības
 par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   14.07.2015 11:32

Grūpijas ir tās meitenes, sievietes, kuras dzenas pakaļ slavenībām, apjùsmo, pàrguļ ar tiem bez kādām pretenzijām uz tàlàkām attiecībām..
Šķiet par grūpijām viņas sāka saukt bītlu laikos, kad meitenes veidoja rindas, lai tiktu bītlu guļamistabās, bet rindu kontrolēja bītlu bundzinieks Ringo Stārs, kuram nesen 75...viens no bītlu kašķiem esot bijis, ka vissmukākās meitenes tiek grupas nominālajam līderim Džonam Lenonam, bet Makartnijam tikai nākošās pēc ranga utt..
..arī Latvijā tas notiek, vienkārši agrāk padomju laikos par to nerunāja/nerakstīja prese utt...bij gan slaveni basketbolisti, gan grupas Jumprava, Līvi utt...kā saka ar sveci neviens nav stāvējis, bet paši šad tad izrunājas par šo...slava tā ir arī meitenes! :)
Man sanāca dzīvē iepazīties ar vienu grūpiju, pie tam tā , ka par viņas varoņdarbiem uzzināju no kādas savas kolēģes, kurai patika tenkot un skaļi stàstīt par savàm draudzenēm darba kolektīvā...un tad sanàca, ka pēc vairākiem gadiem iepazinos pats...ja pirms tam domāja ka tāda meitene ir m@uka , vai vismaz vieglas uzvedības, tad iepazinis sapratu, ka normāla, izglītota sieviete, kurai no malas nepateiksi, ka viņa ir sakolekcionējusi kàdas grupas pilnu sastāvu ...
Nu, kas ir tās grùpijas? :)

 Re: par grūpijām
Autors: asni
Datums:   14.07.2015 13:31

kārumnieces-kolekcionāres :)

 Re: par grūpijām
Autors: Narina
Datums:   14.07.2015 14:19

Ja to dara cilvēki bez ģimenēm, bērniem, vai arī saskaņojot ar vīru/sievu, man vienalga, var arī domāt, ka nav vieglas uzvedības personas. Bet tomēr domāju ka tas ir kaut kāds mazvērtības komplekss, ja jau aiziet tādā azartā, un ir vajadzīgs tādā veidā pašapliecināties.

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   14.07.2015 15:16

Diez vai kārumnieces...ne man spriest par sieviešu kārumiem, bet uz skatuves jau lien pārsvarā narcisi, kuriem vajag to pūļa apbrīnu...vai tādi tur forši seksā - jau teicu, ne man spriest...varu tik droši apgalvot, ka modeles diez kas nauuu...arī narcises - tik grozīties un izrādīties uz mēles...sex štruntīgs ! :))

 Re: par grūpijām
Autors: Narina
Datums:   14.07.2015 15:25

A es vecmodīga, tomēr domāju, ka sekss ar svešinieku vienmēr ir štruntīgs. Pēc tam tāds tukšums paliek. Tas no pieredzes, lai nesanāk, ka tukši spriedelēju.
Reiz lasiju psihologa skaidrojmu, ka par modelēm/modeļiem grib kļūt cilvēki, kuriem ir mazvērtības kompleksi, tātad atkal jau psiholoģiskas problēmas. Jā, arī mazas meitenītes vēlas, bet pieaugot, šī vēlme parasti izplēn...

 Re: par grūpijām
Autors: Narina
Datums:   14.07.2015 15:29

Ha! Tikko atcerējos, biju pasen uz vienu popmūziķa koncertu Rīgā. Jau koncerta laikā puiši miedza ar acīm meičām, bet pēc koncerta, kad jau lielākā daļa bija prom, tikai vēl priekšā stāvošie palikuši, jo tīri fiziski bija grūti tikt no zāles laukā, mēs ar draudzeni arī, tad mūziķi ar pirkstiem parādīja uz meičām, kuras viņi izvēlējās. Un šīs arī priecīgi spiegdamas skrēja...

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   15.07.2015 10:58

Tās jau droši vien ka mazgadīgās, kurām ir 16, bet saka/melo ka 18...un izskatās ar uz 18...jocīgāk, ka tās kurām 20 un gudras, studē, lasa Kafku, Prustu utt...

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   16.07.2015 12:56

Sarunas nevedas, šķiet prasās konkrētāk..
Ar man pazīstamo grūpiju tas notika pirms 25 gadiem, kad viņai bija 20...tas bija Atmodas laiks un sadraudzējās ne ar mūziķiem, bet cita žanra komandu/grupu, ko tolaik zināja un dievināja visa Latvija (gan jau nojausma jums radās)...un tolaik jau nenotika tikai nopietnas lietas, bija arī tusiņi, ballītes utt..grūpijai patika būt klāt notikumu centram...

 Re: par grūpijām
Autors: Narina
Datums:   17.07.2015 08:18

Ja mans bērns šitā uzvestos, dabūtu tā pa ļeckām, ka maz neliktos!
Nu tas tā pa godīgo...
Bet nu ko tur daudz runāt, tā tak mākslinieciskā bohēma, lai jau cilvēki dara kā patīk, ne nu tur kādam sliktums, nekā. Mūziķiem jau ļoti reti ir normālas ģimenes.

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   17.07.2015 13:20

Es teicu, ka nebija mūziķi! :))

 Re: par grūpijām
Autors: Narina
Datums:   17.07.2015 15:30

Teici, teici!
Bet es par citiem tēliem nezinu! Kā tiem ar ģimenēm. Aktieriem ari bieži vien mūzas/mūži mainās. Par basketbolistiem, futbolistiem neko nezinu :))

 Re: par grūpijām
Autors: Liesma
Datums:   18.07.2015 10:37

Nesaprotu, kur problema.....

Normaala paradiibaa. Jau sen aprakstiita klasiskaas psihologijas graamaatas. Meiteneem, hormoniem saakot leekaat, meedz iemiileeties slaveniibaas, meediju izpiiaareetos teelos....meiteneem gribas buut ieveerootaam, miileetaam...un tad arii skrien pakalj iedomu teeliem....

P.s. pati savos gados biju saliimeejusies Aigaraa Graubaa un klases biedre Aigaraa Graverii....nu tad mums bija kopiigaas intereses un mees skreejaam vinjus satikt uz viesniicu, kad vinji gastroljoa muusu pilseetaa....liidz gultai gan nenonaaca, bet man liekos, ja vinji izraadiitu interesi es buutu parakstiijusies, jo samiileejusies biju liidz ausiim un praata tajaa vecumaa nav...un pieredzes ar viirieshiem tajaa vecumaa nav..ir tikai iedomaati teeli, varonji un elki...:)

Un arii tagad man ir savi viirieshi - slaveniibas, kas man patiik. Nekadu iluuziju nav, nekaadus plaanus nekalju....bet, ja iegroziitos situaacija, nezinu, kas sanaaktu, dziive ir iisa un taa ir jaabauda :))

 Re: par grūpijām
Autors: Liesma
Datums:   18.07.2015 10:48

Es kaa sieviete, kas piedziivojusi liidziigas situaacijas, varu saprast sievietes liidziigaas situaacijaas...

Ko es nevaru saprast ir sievietes, kas dziivo monogaamaa lauliibaa ar kaut kadu lopu (dzeereeju, luuzeru visaas dziives jomaas), sex nekaaads, vai vispaar nav....bet nu no malas izskataas (un kaiminji domaa) kaartiiga sieviete, perfekta gimene, pareiza dziive :)

Taa kaa katram savs. Dziivosim savu dziivi :)

 napaka mazepa:(
Autors: Draiskulis
Datums:   21.07.2015 11:00

Visa lielākā problēma ir iekš tā ka napaka mazepam nav meiteņu rinda pie mājas un zem logiem neviena nedzied serenādi.....

 Re: napaka mazepa:(
Autors: Narina
Datums:   24.07.2015 15:30

Nē, es saprotu to mazliet savādāk. Iemīlēties populāros cilvēkos ir kas cits kā vēlēties seksu ar konkrētu cilvēku grupu. Viņas jau necenšas pārgulēt ar vienu konkrētu, ķipa savu mīlestību, bet mērķtiecīgi kolekcionē šos seksa sakarus, ja tā var tos nosaukt.
Un tās, ko es redzēju, nebija jaunākas par 25-30.

 par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   27.07.2015 20:33

Pateikšu īsi - Labvakar!

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   28.07.2015 20:44

Eu,common! :))
Šai grūpijai šodien jau 45 vai 46 ! Te sapā daudz šī vecuma dāmu - gan ziņkārīgā, gan teufelin u.c. sevi definēja šajā vecuma grupā, tātad Atmodas revolūcijā bija 20...moš,apskaužat, ka grūpijai ir šādas atmiņas un kolekcija no revolūcijas? :)

 Re: par grūpijām
Autors: ziņkārīgā
Datums:   28.07.2015 20:52

Ziņkārības pēc ieskatījos, kas te jauns, un šeku, reku, mazepa mani pieminējis! :)
Neesmu kolekcionāre, un grūpija ar nekad neesmu bijusi. Visas revolūcijas laika aktivitātes atbalstīju, visur ar lielu dedzību piedalījos, bet vienmēr un visur biju kopā ar savu draugu.
Gaišas, labas atmiņas, un no skaudības ne vēsts!

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   28.07.2015 21:23

ziņkārīgā, tas draugs vēl tev blakus?...un ja nav, tad kāda starpība? :)

 Re: par grūpijām
Autors: ziņkārīgā
Datums:   28.07.2015 21:43

Nav gan...bija jaunība, garīgo meklējumu laiks...
Kaut kā pavisam negaidīti mans draugs saprata, ka ir aicināts pievienoties Krišnas apziņas kustībai. Uzvilka kājās oranžas bikses, uzzīmēja kaut kādu strīpu uz deguna, apsēdās krišņu templī uz grīdas un kļuva par diženu krišnaītu svēto.
Nu, pats saproti, kad oranžas bikses kājās, tad jau... :D

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   28.07.2015 22:03

Krišnaīti ir smags gadījums, neesmu ar šiem tuvu saskāries, bet arī uzreiz nepieņemu, ka tur pilnīgs čau, jo man nav objektīvas infas...viņi tur noveco ar vai mirst jauni?..visi redzētie ir vēl spēka gados...kur paliek krišnaīti pēc 60?...beidz ticēt?....bet laikam jau Latvijā tādu vēl nav...vecākie būs sasnieguši 50...

 Re: par grūpijām
Autors: ziņkārīgā
Datums:   28.07.2015 22:12

Manuprāt, ir pilnīgs čau - uzreiz un uz ilgu laiku.
Mans draugs "tur" pabija kādus gadus, nezinu, 5 vai 7, apmēram tā, un tad ticība laikam palēnām sāka mazināties.
Satiku viņu pirms 2 gadiem, izskatījās jau gandrīz kā parasts cilvēks, tikai tāds kā nīkulīgs un noguris.

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   28.07.2015 22:33

Nu,re! Labāk ,ziņkārīgā, toreiz būtu grūpijosi! Būtu vairāk atmiņu! :))

 Re: par grūpijām
Autors: ziņkārīgā
Datums:   28.07.2015 22:48

Nekā tu nesaproti :)) Jaunība bija vairāk nekā interesanta! Ilgi varētu visādus atmiņu stāstus stāstīt. :)
Man atmiņu ir pietiekoši, un kvalitāte ir svarīgāka par kvantitāti. Kāpēc gan lai es būtu grūpijojusi? Nekad nav tāda doma prātā nākusi.
Tas, ka pagātne paliek pagātnē, man šķiet pavisam normāli. Neredzu iemeslu, kāpēc man vajadzētu kādu apskaust vai kaut ko nožēlot. :)

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   01.08.2015 13:37

Nu, lāāb...bet kuram no trio, jūs dāmas dotu priekšroku? Edvīnam?:))

 Re: par grūpijām
Autors: ziņkārīgā
Datums:   01.08.2015 14:03

Nu, kāda es žirafe! Tikai tagad sapratu, par kādām slavenībām bija tas tavs atmiņu stāsts! :)
Mani jau gan nekad nav vilcis uz slavenībām, bet, ja nu akurāt visi trīs būtu tā vien mākušies virsū un būtu noteikti jāizvēlas, tad laikam drīzāk Janka. :)

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   01.08.2015 14:32

Nu, jà...Jānītis esot bijis tas mīļākais un svarīgākais no visiem..

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   05.08.2015 15:24

Interesanti, kuri tagad Latvijā interesētu grūpijas? ...mana pārliecība, ka tie nav politiķi un deputāti!:)))...ar šiem tikai karjeristes...
Mūziķi?...Reinikam neesot sieviešu...sportisti?...varbūt pludmales volejbolisti? :)

 Re: par grūpijām
Autors: Ljarska
Datums:   21.08.2015 17:48

nūū, nevis Jānītis foršākais no visiem trim, bet vienkārši pārējie 2 galīgi kā vīrieši neiedomājami. Vē. Ja aicinātu uz kafiju gudri parunāt, tad gan būtu skrējusi.

No savas puses es joporojām Springstīna kungam mestos ap kaklu, bet tikai tā kārīgi sabučot (ne saskūpstīt), jo seksa jomā man puiši iz reālās dzīves labāk tīk.

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   22.08.2015 20:02

Ljarska, tur vēl komplektā bez trim bija arī ceturtais - operators...tas tuvāk pie zemes, šķiet no tavas izvēles! :))

 Re: par grūpijām
Autors: Ljarska
Datums:   23.08.2015 18:54

Mazepa, paldies, būs jāpieraksta. Vienu brīdi kā reiz pie apvāršņa man pāris operatori snaikstījās. Nebūtu neiestaigāta taciņa.
Lai cik es ar godīga nebūtu (vismaz tā par sevi nedomātu), laikam tomēr vēstures gaitā bezmaz par neapzinātu grūpiju varētu sevi pieskaitīt. Visi brūtgāni trāpījušies sabiedrībā apgrozošies ļaudis. :))

 Re: par grūpijām
Autors: mazepa
Datums:   01.09.2015 22:32

Noskatījos pa LTV1 Vudija Alena filmu "Ar mīlu no Romas" un secināju, ka pilns ar grūpijām ! :))...nu, nesaprotu šo sieviešu loģiku! :D
Pārgulēt ar filmu zvaigzni, lai būtu ko stāstīt mazbērniem? ...pārgulēt ar tirliņu tikai tāpēc, ka slavens?

 Re: par grūpijām
Autors: slida
Datums:   05.10.2015 20:36

Ļoti laba tēma :)

mazepas pieminētais trio tais laikos drošvien bija varenslavens, tik es tad galīgs bērns biju, tapēc man tādi onkuļi ne visai... BEEEET vot atceros, kā senos laikos Fredis braukāja ar lauku koncertiem apkārt - tas bija vareni. Katru vasaru pie skatuves malas mītiskajā estrādē stāvēju un jei bogu domāju, ka varētu kļūt par grūpiju;) Tur gan bija vēl aktīvākas meitenes, līdz ar to es tik tā - sapņoju;) ... nu tā viņš patika, nu tāaaaaa :))

Bet nu šams ar vecs palicis... :D

P.S. es tik tāpat ar sevi parunājos. ibo nerātnību sadaļu var pārveidot par kapeņu stāstiņiem - uuuuuuu, neviena nav:))

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *