Sākums  > Izsaku viedokli  > Jūtas un prāts Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Jūtas un prāts
 par naudu attiecībās
Autors: smilga
Datums:   25.07.2015 16:46

No neta dzīlēm tēma par to, vai dot naudu vīrietim:
http://sirdscels.blogspot.com/2015/07/ja-virietis-neuznemas-atbildibu-par.html

Manuprāt, atkal tāda kā galējība. Nezinu, ja veikalā, piemēram, nenolasa karti un skaidras naudas nepietiek, vai tad jāatsakās no vakariņām visai ģimenei, jo, lūk, vīrietim naudu dot nevar?

 Re: par naudu attiecībās
Autors: rudzupuķe
Datums:   25.07.2015 19:55

Tam visam rakstam ir daudz dziļāka jēga par naudas došanu vīrietim.

 Re: par naudu attiecībās
Autors: smilga
Datums:   25.07.2015 22:52

Es to rakstu gluži uzreiz pēc izlasīšanas neieliku, bet tieši šī naudas joma man kaut kā palika atmiņā. Protams, tur vēl ir viss kaut kas, bet man kaut kā šis iespiedās atmiņā.

 Re: par naudu attiecībās
Autors: Liesma
Datums:   26.07.2015 10:03

Nevajag lasiit shitaadus marazmus. Un ar koku sist shitaadas psihologes un veedu misteerikjes.

 Re: par naudu attiecībās
Autors: rudzupuķe
Datums:   26.07.2015 10:26

Taisnība tām psiholoģēm ir,jo ,pati zinu sievietes,kas gadiem ir gatavas uzturēt vīriešus un mēģina man iestāstīt,cik viņas ir laimīgas,bet reāli,tur labuma nav ne tām sievietēm, ne arī vīriešiem.

 Re: par naudu attiecībās
Autors: Liesma
Datums:   26.07.2015 10:33

Jaa jaa.."vainīgi šādā situācijā, diemžēl, nav vīrieši, bet gan mēs, sievietes".

Bet nevajag krist panikaa..ir pieejami misteeriju kursi, misteriju retriiti, kur visas problemas var atrisinaat :)

 Re:
Autors: smilga
Datums:   26.07.2015 11:01

Tā ļoti nepiekrist tēmai arī nevar. Daudzas sievietes "piesedzas" ar vīriešiem, ar bērniem - ka neko nevar sev, jo tak citas "prioritātes".

Šīs nedēļas IEVĀ atkal tēma par to, vai sievietes ar bērniem var iepazīties ar vīriešiem. Un tur samērā līdzīgs uzskats pausts - ja pašas grib un ar normālu vīrieti, tad var, bet ja sāk pašas izdomāt sev šķēršļus, tad nevar.

 Re:
Autors: rudzupuķe
Datums:   26.07.2015 11:24

Kāpēc ,lai vīrietis meklētu risinājumu savām problēmām,ja blakus ir visu varošā sieviete,kas dara visu.

 Re:
Autors: Liesma
Datums:   26.07.2015 13:52

Nu bet taa ir vinjas izveele un vinjas dziive...

Kaapeec koncentreeties uz taadaam? Labaak paskatamies uz normaalaam gimeneem, kur valda daudz maz veselais sapraats un Love :) Re:
Autors: rudzupuķe
Datums:   26.07.2015 14:23

Tajā rakstā jau tieši tiek runāts par tādām sievietēm,kas ir gatavas uzturēt vīriešus .Tēma jau ir par šo konkrēto rakstu un attiecībām.Tepat šajā forumā ir bijušas daudz tēmas,kur sievietes nesaprot kā viņām tikt galā ar vīru,kurš nevēlas strādāt un rūpēties par ģimeni.Tajā rakstā ir daudz vērtīgu padomu,kas jādara,lai nenonāktu tādās situācijās.

 Re:
Autors: Liesma
Datums:   26.07.2015 15:07

Es nezinu nevienu sievieti, kas buutu kaut kaa izmainiijusi savu dziivi...

Pat vairaak, man liekas, ka vinjaam pashaam taa nav probleema. Probleema ir apkaarteejiem, kas vinjus buhnjii..nu, ko Tu dziivo ar taadu veci, kas nestradaa (dzer, dauza Tevi)....vinjas ir laimiigas ar savu luuzeri uz diivaana..un viss. Ljaujiet vinjaam dziivot savu dziivi un dzivojam pashanas savu.

Ko a? Vai tad taa nav?

 Re:
Autors: Liesma
Datums:   26.07.2015 15:24

Bet!. Taadas sievietes ir meerkjauditorija apkjeeriigaakajaam, kas riiko veedu/baltu/sanskritu mistiskos kursus ..vai paardod kritaalus attieciibu uzlaboshanai :)

Parasti jau taadas ievietes apmeklee ziilnieces, lai noskaidrotu vai miiljotajam nav uzlikts laasts (no ieprieksheejaas miiljaakaas)...un parasti izraadaas,ka IR...taapeec vinjs nevar atrast darbu vai dzer (un dzershana tachu is slimiiba, t.i. laasts)..:)

 Re:
Autors: rudzupuķe
Datums:   26.07.2015 15:35

Katrs pats izvēlas kā savu dzīvi nodzīvot.Te ir tēma par šo rakstu un nevajag samest visus vienā katlā.

 Re:
Autors: Liesma
Datums:   26.07.2015 15:43

Jaa, sorry...izjaucu teemu. Bet man, uzklishkjinot uz to linku, uzreiz iekrita aciis kaarteejaa Guru, kas meklee pirceejus savai graamatai un saviem energijas kursiem...

Ne jau veiksmiga pashpietiekama sieviete ies uz taadiem kursiem...taapeec arii saliktas attieciigas teemas lai mekleetu taadas, kuras domaa, ka nu atraisot kadu chakru, vinjas viirietis pacelsies no diivaana....

 Re:
Autors: rudzupuķe
Datums:   26.07.2015 16:02

Visas jau nepiedzimst par veiksmīgām un pašpietiekamām un dzīvesgudrām sievietēm.To rakstu var izlasīt un katrs paņemt to,kas viņam der .

 Re:
Autors: Liesma
Datums:   26.07.2015 16:08

Idealaa gadiijumaa jau buutu kaa Tu saki...izlasa un panjem to, kas der..

Bet realitaatee ir taa, ka taam tiek manipuleets un taadas mazaak pashpietiekamaas sievietes tiek vilktas vairaak un vairaak pestoljotaaju tiiklos...

 Re:
Autors: rudzupuķe
Datums:   26.07.2015 16:19

Pēc tava teiktā,ja sieviete sēž purvā,tad iznāk ,ka sevis labā neko nevajag darīt,jo visapkārt vieni pesteļotāji.Tu jau šo rakstu nemaz neizlasīji,bet jau izteici savu viedokli-kārtējie pesteļotāji.

Labāk būtu padalījusies ar savu pieredzi,kā tavā ģimenē tiek risinātas naudas lietās.

 Re:
Autors: Liesma
Datums:   26.07.2015 16:52

Mees nerisinaam naudas probleemas. Es stradaaju, vinsh stradaa. Miljionaari neesma. Pietiek.

Nekad neesmu bijusi attieciibas ar viirieti, kuram nav naudas. Es vienkaarshi, ko taadu nepieljauju un taadi viirieshi nav manaa apkaartnee. Tas pats arii par sievieteem. Ir drushkas, kas oficiaali nestradaa..bet, visas kaut ko perina, ved savus mazos uznjeemumus (kaut vai tirgo kaut ko Ebay)...iespeeju musdienas ir milzum daudz. Man ir svariigi, lai cilveekam buutu iekseejais dzenulis kaut ko daariit. Neviens nav miljonaars, bet visi ved videeji situeetu dziivi.

 Re:
Autors: Liesma
Datums:   26.07.2015 17:04

....un neviena no manis videeji situeetajaam gimeneem nepiekopj baltu/veedu magijas, kristaalterapijas u.c. magijas...

Un nekad neesmu dzirdeejusi, ka kaads no ljoti veiksmiigiem cilveekiem biznesaa vai cilveeki, kuri dziivo laimiigaas attieciibas buutu tecis, ka vinju veiksmes pamats ir jebkaada veida magija.

Taaeec mani absoluuti tracina pesteljotaajas, a la Golda, Inta Bluuma, kas uznjeemushaas misiju glaabt latvietes no vinju karmas utt. Vot shitaas vecenes vajag dedzinaat uz saarta.

 Re:
Autors: rudzupuķe
Datums:   26.07.2015 17:12

Pašu rakstu tā tu arī neesi lasījusi.

 Re:
Autors: Liesma
Datums:   26.07.2015 17:17

Nu mees staigaajam pa rinkji :)

I am out.

 Re:
Autors: rudzupuķe
Datums:   26.07.2015 17:23

Tajā rakstā ir arī vērtīgi padomi.

 Re:
Autors: smilga
Datums:   26.07.2015 23:50

Izlasiet interviju ar J.Paukštello šonedēļ IEVĀ... arī interesanti, kā mēs zinām vienu cilvēku, bet sievai jātiek galā ar pilnīgi citādu.... īstu tirānu.

 Re:
Autors: Liesma
Datums:   27.07.2015 10:53

Jams nav tiraans..bet gaan Maaaakslenieks...t.i. kompleksu pilns, uz sevi veersts, uzmaniibu pieprasosh viirietiic..:)))

 Re:
Autors: pūce
Datums:   27.07.2015 11:12

Rakstu izlasīju.Man tas vairāk izlikās kā reklāmraksts ,lai vilinātu sievietes apmeklēt kursus,kuros viņu problēma tiks atrisināta.Ir pretdabiski vīriešu slinkuma,gļēvuma un parazītiskuma izpausmēs vairot sievietes!Cilvēki ir vienlīdz atbildīgi par ģimenes lietām,un vienlīdz atbildīgi par ģimenes budžetu.Kamdēļ šajos jautājumos rodas problēmas-tur ir 100 iemeslu un nianšu.Sākot ar mitekļa esamību/neesamību,mīļākās esamību/neesamību,bērniem,rakstura īpašībām,fiziskām izpausmēm un beidzot ar sievasmātes zobu veselību.Un reti būs tie gadījumi,kad sieviete ir pilnīga aita,kurai kad tik vīrietis blakām.Lielākotiesu-ir daudzi iemesli,kas liek vilkt esošo, neveiksmīgo ģimenes dzīvi.Varbūt vienkāršāk ir vilkt to vīrišķi,nekā atstāt viņam SAVU mitekli,mainīt dzīvesvietu,mainīt darbu,mainīt skolu,izvairīties no uzmācīga un naidīga bijušā vīra utt utt.Ir viegli spriest teorētiski un nicinoši.Un kultivēt to uzskatu""pašas vainīgas"".Nav tā.
Katrs ir atbildīgs par tiem,ko pieradinājis,nevis TIKAI sievietes.

 Re:
Autors: rudzupuķe
Datums:   27.07.2015 16:19

Tas raksts ir vairāk domāts priekš tām sievietēm,kuras nevēlas vilkt to vīrišķi un ,kas jādara,lai nedabūtu tādu vīrišķi,kurš jāvelk.

 Re:
Autors: kate
Datums:   08.09.2015 13:58

Es jau sākotnēji esmu pieļāvusi, ka 18 gadu garumā esmu visu savu naudu ziedojusi ģimenei, maksājusi elektrības , i-neta rēķinus, zemes nodokļus, apmaksājusi remontu mājās, vienmēr pirkusi drēbes, grāmatas dēlam skolai. Vīrs savus ienākumus bāza zeķē. Un rezultātā viņš nopirka 2 dzīvokļus Rīgā, kurus izīrē un naudu savāc sev un kļūst vēl bagātāks, bet es....
....Sāpīgi.

 Re: nauda
Autors: janis
Datums:   27.12.2015 02:49

Mazliet neticams bet patiesi reāls veids kā piepelnīties.....

Ieraudzīju līdzīgu lapu vairākos forumos . Sākumā lasot rakstu biju skeptisks, tajā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 1.50 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam vairākas reizes un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 15 centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.
Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 1.50 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 15 centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 80 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 20 eiro, cits 55 eiro.
Pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 15 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek , nejauši atradies vēl viens naivais nodomāju tas arī būs viss… Vēl pēc dažām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 15 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 15 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un mazāk kā pēc diviem mēnešiem sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni….. vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā trīs ar pussi mēnešu laikā es saņēmu 3284 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 30-45 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 15 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka šitas darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 1.50 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!! Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

Lai šis process veiksmīgi noritētu dariet visu kā ir norādīts :

1.Solis - reģistrēties paypal.com
2. Solis - Naudas pārsūtīšana.

Uz katru no šiem e-pastiem nadas pāršutīšanas sadaļā jāpārsūta pa 15 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojoši:

1. davemitchell077@yahoo.co.uk
2. lilmachineok1@mail.com
3. steromanhq69@post.com
4. fatmanscope@gmail.com
5. markbronson69@yahoo.co.uk
6. zhundastocks@inbox.lv
7. ed-c@inbox.lv
8. zigim777@inbox.lv
9. jony172@inbox.lv
10. kamacho@inbox.lv

Uzmanību svarīgs mirklis!!!
Pārsūtot 15 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.
Izvēloties "Send money" pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts "Purchase" (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz "Personal" sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlās GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi kāī, varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet "Viegli nopelnīt miljonu", "Milzīga nauda mēneša laikā" u.tml., labāk rakstīt "Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī". Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī - KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 1.50 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 1.50 jūs nevarat zaudēt! Pārliecinieties par to paši - veiksmi Jums!!!
4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju: DELFI - Vadošais ziņu portāls Latvijā - DELFI ; Latnet ; TOP.LV - Lielākā reitingu sistēma Latvijā ; Google

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi: Sludinājumi - SS.LV un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 1.50euro , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem - jums tas ir jau 4.50 EURO utt. Nu ko? Vai ieguldīsiet 1.50 EURO

 Re: nauda
Autors: sergey shikunov
Datums:   27.02.2017 05:40

Vai jūs meklējat finansiālo palīdzību, Vai jūs izmisīgi nepieciešama finansiāla palīdzība? (Sergeyshikunov@yahoo.com) ir šeit, lai jums jūsu sniegto pieprasīto aizdevuma summu. tāpēc viss, kas jums jādara, ir aizpildīt zemāk formu un saņemt atpakaļ pie mums uzreiz, mēs sniegsim Jums 100% garantiju, ka jūsu kredīts ir labi nodrošināts ar šo uzņēmumu labi, mēs dot aizdevumus ar likmi 2% procentu tik aizpildīt bezmaksas, jums būs iespēja atmaksāt aizdevumu. Mēs dodam aizdevumus pie vismaz $ 1000 līdz $ 1.000.000 ar likmi 2% procentu. arī sazināties ar mums, lai jebkāda veida aizdevumu. lai saņemtu sīkāku informāciju, rakstiet mums un pieteikties nākamajam aizdevumu. via (sergeyshikunov@yahoo.com)
 
Veidi Kredīti PIEDĀVĀJAM
 
Personal Aizdevumi
Business Kredīti
Auto Loan
House Loan
Aizdevums samaksāt rēķinus
hipotēkas
Studenta aizņēmums
 
Visiem citiem veidu aizdevumu, vai rakstiet mums pēc iespējas ātrāk ar šādu informāciju, norādot summu, jums ir nepieciešams, kā aizdevumu.
 
Kredīta pieteikums
 
Pilnais vārds ................
nepieciešamā summa: .....
Ilgums, kad jums būs atmaksāt kredītu: .............
Aizdevuma mērķis: ...............
Valsts: ...........
Valsts ................
Adrese .................
Six ......................
Individuālā .................
Tel: .................
Kad šie dati ir daži no manu uzņēmumu, jūsu kredīta apstrāde sāksies nekavējoties. Sazinieties ar mums pa e-pastu
(Sergeyshikunov@yahoo.com)
 
vislabāk vērā savu ģimeni un draugiem
Sergejs shikunov

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *