Sākums  > Izsaku viedokli  > Nerātnības Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Nerātnības
 kas redzēts?
Autors: mazepa
Datums:   23.12.2015 14:53

Diez vai vajag lielīties ar savām neràtnībàm, bet varbūt varam izstāstīt , ko esam redzējuši?:)
Lūk, mans stāsts...viena no Latvijas pilsētàm, jàņu rīts ap puspieciem, saule jau ,protams, uzlekusi...lietus nav bijis kā par brīnumu, putni jau dzied rīta dziesmas, visapkārt smaržo jūnija pļavas puķes utt...mans tobrīd gājiens gar zaļumballes estrādi - nu , tàc tas man maršruts - bija jāpārvietojas!:))...un aiz estràdes pakalniņa ir soliņš, kur izvietojies pārītis un sekso...man jàiet viņiem garām, bet šie neliekas traucēti - varu mierīgi izpètīt gan puiša olas, gan neskūto vāveri utt...ritms arī tāds cienījams...nu, netraucēju šos ! :))
Ko paši esat pārsteiguši un redzējuši?

 Re: kas redzēts?
Autors: Liesma
Datums:   25.12.2015 10:21

Nu Tev ir gadiijies redzeet ko Unikaalu :)) Man liekas, ka Latvijaa tas ir retums, nejmot veeraa Latvieshu augsto kultuuras un moraales normu kompleksu :)

Bet Lielbritaanijaa sexotaajus dienas laikaa publiskaas vietaas var redzeet diezgan daudz.

Viens no spilgtaakiem gadiijumiem bija, kad dienas laikaa eju cauri Haidparkam (Londonaa, UK)...karsti, cilveeku zalaajaa gulj daudz...un daudz visiem tiem simtiem zalee guleetaajiem es redzu, ka viens paaris seezh taa: dzeks gulj uz muguras zalee, bet sieviete seezh uz vinja jaateniski. Abi pilnaa apgeerbaa, meitenes svaarki pilniibaa nosedz gan vinjas gurnus, gan dzeka dibenu, taa kaa itkaa piesieties nav pie kaa...vieniigais, kas nodod, ko nelaagu ir kustiibas, ritmiskaa shuuposhanaas :))

P.s. bet pedeejais reeciigais gadiijums Lielbritaanijaa bija piekjertais paaris (Muslimu!), kuri Lielaakajaa Lielbritaanijas Shopingcentraa Westfield, atrodoties Gimenju un beernu atpuutas zonaa, sieva veica minetu viiram....un pashu triis beerni plus 30 sveshu beerni skraida apkaart. Paaris tika nokjerts un notiesaats, ja nemaldos : Aizliegums apmekleet to Shopincentru uz kaadiem tur 30 meeneshiem :))

 Re: kas redzēts?
Autors: mazepa
Datums:   06.01.2016 11:17

Tiešām neviens nav redzējis sex, kurā pats nepiedalās? :)

 Re: kas redzēts?
Autors: Draiskulis
Datums:   06.01.2016 21:15

Slinkums rakstīt....pāries slinkums uzrakstīšu

 Re: kas redzēts?
Autors: Liesma
Datums:   22.01.2016 20:20

Shodien ar mani gadiijaas diivains atgadiijums:

Stradaaju kopaa ar koleegi pie viena projekta. Vinja to ir dariijusi ieprieksh un vinjai ir safokjeets mobiilajaa bildes kaa gala rezultatam ir jaaizskataas.

Lai atvieglotu man darbu, shii man raada bildes, lai es uztaisu to pashu. Darba procesa laikaa shii saka: njem manu (koleeges) telefonu un skaties..trijaas bildees ir safokjeets man vajadziigais darbs.

Es taisu un skatos vinjas mobilajaa taas bildes. Mees abas atrodamies vienaa telpaa, bet vinja apttuveni 10m no manis dara citas lietas. Kameer es tur shurpu turpu biidu bildes vinjas telefonaa...es ieraugu, ka vinai ir safokjeets kakjis...nu es saaku kjilshljinaat taas kakja bildes un priecaaties kaads labi kopts, spidiigs jamai kakjis...nu tas kakjis ir kaadaaas 8 bildes..nu es klijkjinu talaak...baac...manas koleeges kruushu kailfoto...patinu veel uz priekshu un atkal paaris kadru ar manu koleegi ar atkailinaataam kruutiim nu taads maajas selfijs - porno....un veel atklaajas fakts ka vinjai ir ielikt silikoni...mazi, A izmeera silikoni...

Taa mana koleege ir kaulu kambaris. Un bildees ir redzams tas kaulu kambaris ar diviem maziem silikoniem (tenisa bumbinjaam) kruushu kurvju rajonaa...

Nu es pabeidzu darbu, atdevu vinjai telefonu un laimiigi abas gaajaam maajaa :)


 Re: kas redzēts?
Autors: mazepa
Datums:   25.01.2016 11:46

varbūt speciāli iedeva aplūkot?....čābīgi, ja esi iztērējis naudu, bet neviens neredz...

 dauc kas redzēts
Autors: Draiskulis
Datums:   02.02.2016 15:20

Pārvarēju slinkumu un kaut ko te uzrakstīšu....redzēts ir dauc kas bet neminēšu tos skatus kas bija pagājušā gadu tūkstotī vai arī kā citi skatus no filmām:DDD

1. gadijums:P
Tas notika pagājušā gada jūnijā...tā nu palikušas sekundes līdz Māxlas rādišanai:) te pēkšņi kautkāds čujs ka kaut kas kustās uguņošanas laukumā, padomāju ka sākšu šaut tas dzīvnieciņš aizmuks....Sāku šaut paskatos:)))) tas nav dzīvnieciņš bet viens pārītis ap 10-15 m no manis sekso:D Dzeks tūlīt aizmuka, bet meitiņa plika palika sunīš pozā skaļi lamājoties (tikai galvu saķēra lai mati nenosvilst. Pēc uguņošanas tādā pašā skatā nāca lamāties pie manis, esot vainīks, jo orgasmu esot nojaucis.....
Uz manu teikto ka to visu var labot pretī bija daudz trīstāvīgo.....

2. gadijums
Tas notika pērngad augustā...Skaidrā dienas laikā, viens pārītis kaut kādā veidā bija ticis garām pašvaldības poličiem garām ieskrējis uguņošanas laukumā iekāpuši busā un tad darija savas neķītrās lietas....Gāju pakaļ uz busu kaut kam (neatceros kam). Atverot aizmugurējās durvis man virsū uzkrita viena meitiņa (pārbijos, jo negaidiju ka no busa man virsū bruks plikas meitenes)
p.s. šito redzēja policisti atskrēja un abus arestēja.....

 Re: dauc kas redzēts
Autors: Liesma
Datums:   03.02.2016 09:01

Uzlaboji man gariigo, Draiskuli...tikai nesaprotu, kas Tu esi Pirotehnijis vai militarists?

 Re: dauc kas redzēts
Autors: mazepa
Datums:   04.02.2016 09:02

Vai nebija speciāls apzīmējums tiem, kuri meklē orgasmu uguņošanas un raķešu laišanas laikā? ...un atskaņojot Eltona Džona rokitmen?

 Re: dauc kas redzēts
Autors: Draiskulis
Datums:   04.02.2016 10:07

Tādas meitenes mūsu platuma grādos vairs nemitinās.
Bet tā laita ir vienkārša, jo visos sex-rok-citsvētkos ir daudz cilvēku visur un seksot ir grūti, bet uguņošanas laukumi ir lieli tukši no cilvēkiem un ierobežoti brīvai kustībai un ja pa kluso ielien iekšā tad var netraucēti seksot. Tad kad paliek tumšš pirotehniķi pārsvarā jau ir gatavi šaut un tusē kādā stūrīti pie palaišanas ierīcēm vai tuvāk lentei kura atdala cilvēkus no bīstamās zonas un nodarbojās ar atbildēšanu uz jautājumiem....."cikos šaus" vai "kam par godu šaus" vai "vai būs skaisti" utt.
Neviena meitene NEKAD nav uzdevusi jautājumu "varbūt jums tēju atnest vai pīrādziņus?"......

 Re: dauc kas redzēts
Autors: Liesma
Datums:   04.02.2016 19:49

Nu pirotehnikji man liekas taadi vechi, kuriem var tikai granjonku vodki piedaavaat...

 Re: dauc kas redzēts
Autors: Draiskulis
Datums:   04.02.2016 20:45

Piedāvāt jau var, bet pirotehniķi (īstie) pārsvarā nedzer vispār vai dzer konjakus vai vīnus:P

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *