Sākums  > Izsaku viedokli  > Jūtas un prāts Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Jūtas un prāts
 Nevēlēties bērnus
Autors: Agnese
Datums:   22.01.2016 16:14

Sveikas!
Vai šeit ir kāda, kas ir pieņēmusi lēmumu, ka nevēlas bērnus un nebūtu nekas pretī padalīties pieredzē un savā dzīvesstāstā?

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: mā
Datums:   26.01.2016 13:25

Agnese -> Vai Tu esi žurnāliste? :)

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: Agnese
Datums:   26.01.2016 14:18

Tas nav mans pamatdarbs, bet labprāt rakstu par interesantām tēmām, cik brīvais laiks man atļauj. :)

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: pildspalva
Datums:   27.01.2016 10:57

Varbūt tevi arī interesē vēl INTERESANTĀKA tēma, kā tāda sieviete, kura jaunībā nav gribējusi bērnus, vecumdienās, kad tiešām nav absolūti neviena, kas to ūdens krūzi padod, aiziet mūžībā? Godīgi atzīstos, es savā dzīvē esmu tikai vienu sievieti satikusi, kura tiešām nav gribējusi bērnus nekad. Viņa gan bija nopietni slima jau no jaunības, man mūždien pārmeta, nu kam man tādu baru vajadzēja? It kā man būtu 10 bērni... No visiem pārējiem dzirdu tikai, cik tev labi, ka tev ir... Man neliekas normāli nevēlēties bērnus. Bet, protams, var jau interesēties arī par man šķietami nenormālām tēmām.

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: pūce
Datums:   27.01.2016 12:21

Es gan tur nekā sevišķa nesaskatu,ja nevēlas bērnus.Par to pēdējo ūdenskrūzi...nu tad jau nebūtu pilni pansionāti un panīkuši vecļauži,kas vientuli eksistē savā dzīvoklī vai pusaizmirstā lauuku mājā.Neticās,ka tie visi bezbērnu cilvēki.
Tāpat ir gana daudzi,kuri nespēj labi sadzīvot ar saviem bērniem(tas protams gadās abpusēji.),diez vai šajā gadījumā tā pēdējā krūze nebūs rūgta un nebaudāma.
Bērni-tas pilnīgi noteikti NAV garants laimīgām un aprūpētām vecumdienām.
Un bez bērnu dzīve-nekādā gadījumā nav garants vientulībai un pamestībai.
Un tad vēl- par apzinātu vēlēšanos pēc bērniem-jaunībā man gluži labi patika seksa nodarbes,un bērns radās kā papildefekts.Nevis otrādi -papriekšu bērna gribēšana un tikai tamdēļ sekss.Domāju,ka reti kāds taisot bērnu piedomā par pēdējo ūdenskrūzi!

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: A.
Datums:   27.01.2016 15:03

Tieši tā! Un par to jau arī ir šis stāsts - par sievietēm, kas jaunībā nevēlējās bērnus un kā jūtas par šo lēmumu šodien, vai kas ir tie iemesli, kāpēc šāds lēmums pieņemts. Nav mērķis propogandēt ģimeniskās vērtības vai gluži pretēji. Ir taču tik dažādi dzīvesstāsti, un mēs dzīvojam tik interesantā pasaulē!

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: pildspalva
Datums:   27.01.2016 15:46

Katrā gadījumā zinu, ka tā sieviete, kas nekad nevēlējās bērnus, man to pamatoja tā, ka bērni ir liekas klapatas tikai. Un ka normāls cilvēks nevar gribēt sev uzvelt liekas klapatas, zinot gan to, ka iespējamas visas pasaules nelaimes tam mazulim. Uz manu jautājumu, ka neskatoties uz to visu, pat kara laikā bija bērni, un miera laikā utt. Jā, esot gan, bet to vnk darījusi daba, lai cilvēce neizmirtu. Jāatzīst, ka daba , protams, ir gana gudra, lai pati parūpētos par to, ka sevi saglabā. Es gan jaunībā ilgi un dikti prātoju, ko gan vsp pasaule domājusi, radot šādu kārtību- ir bērni, tiem atkal bērni, un tiem joprojām. Pie tam tagad jau daudzi mazuļi izdzīvo ar tādām slimībām, par kurām agrāk nemaz i dzirdēts nebija. Jā, un daudzi tiešām ir slimi. Bet tas jau atkal veselas tēmas produkts- vai rūpēties, censties, lai saglabātu dzīvību tiešām slimam bērniņam no dzimšanas? Jā, bet kurš nolems, kas ir neglābjami slims un kāpēc? Un kurš pēkšņi negaidīti pats izķepurojas dzīvei? Pat ārsti zina ne vienu vien gadījumu, kad mazulis, kam visi jau atmetuši ar roku, ka viņš izdzīvos, pēkšņi saņemas un ... brīnums notiek. ja man būtu vēl spēks, es par šādu tēmu meklētu datus, nevis- kas tagad zina, kas negrib bērnus? Un kāpēc? Mīļotais cilvēks pameta... Mazs bērns pieliek pamperus... Jaunā smukā bārbija uz veseliem 9 mēnešiem būs nelietojama, ai, kādas šausmas...
Podumaješ! Un ko man darīt? Es varbūt pēc 40 vairs sen sen neesmu bārbijas statusā un tad? Bet bērni man patreiz ir intereses avots. Vai tad labāk skatīties uz savu zāļu plauktiņu un domāt, kurā kastē mani ieliks? Vai vaimanāt, ka neesmu paguvusi vēl pārbaudīt kādu inventūras masīvu? Vai vaimanāt, ka Popovs nosprādzis, ai, kā nu tur gan bija...
Jūs mani atvainojiet, protams, varbūt tas tiešām ir nu ļoti interesanti un nozīmīgi, ka kāda negrib bērnus, bet man tas neliekas ne interesanti, ne nozīmīgi. Ir simts veidu, kā dzīvību iznīcināt, un TIKAI VIENS VEIDS, KĀ TO RADĪT. Un pagaidām visai cilvēcei tas liekas interesanti. Pat tā sieviete, kas saka, ka negrib seksu, bērnu tomēr grib? Vai arī negrib? Es tādu sievieti savā mūžā neesmu sastapusi.

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: Liesma
Datums:   27.01.2016 19:13

Man liekas, ka teeema "kaapeec sieviee neveelas beernu" tiek muljaata pa netu/zhurnaaliem, lai citas vareetu braukt virsuu, a la , kas Tev vecumdienaas kruuzi pienesiis....

Bet kaada Jums dalja gar taadu sievieti? Ne vinja Jums eest prasa, ne teree Juusu nodokljus....neko..
------------------

Kaut kaa neesmu maniijusi Intervijas ar sievieteem un viirieshiem, kuriem in n- tie beerni, kurus nespeej uztureet,beerni netiiri un puspliki, sieviete nav stradaajusi nevienu dienu savaa muuzhaa, bet tereejusi maximumu nodoklju, neko nespeej dod ne beerniem, ne sabiedriibai...bet te viss ir kaartiibaa...vinjai buus, kas pienes uudens kruuzi.

Kaapeec nenointerveet taadu sievieti?

Kad saakas Z-sveetku tracis un kaarteejaas kampanjas beernu apgeerbu, ratu, paikas piegaade kaarteejai gimeneiitei, kura nevar uztureet savus triis esoshos, bet sieviete jau zem sirds ceturtais...

Manupraat pedeejais variants ir slims...ko Jums spiedeleet par sievieti, kas ir viena, bez beerniem, sevi uztur, nevienu nesit, nedegradee...?

Iemesli, kaapeec negrib (varbuut toeer nevar?) var buut n-tie...cik sievietes ir beerniibaa sexuaali izmantotas un to faktu visu muzhu sleepj, bet pashas netikdamas paari tam, dziivo bez viiriesha, bez sexa, bez beerniem...cik sieviesu piedzimst ar patologijaam, kas fiziski neljauj vinjaam izneesaat beernu....

Ko JUus lienat citu dziivees, kuras nekaadi neietekmee juuseejo? Cik nu vien patriit meeles un pacelt savu nulles pashveertiibu...

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: Liesma
Datums:   27.01.2016 20:25

Starp citu, ir arii viirieshi, kuriem nav beernu ...

Man mamma braalis nodziivoja visu muuzhu viens, nepreceejies, bez beerniem...jo dzeera, bija vardarbigs...un neviena vinju nesavaaca, kaut viiriec bija izskatiigs un ar zelta rokaam briizhos, kad nedzeera :)

Un vienmeer bija gaadiigi draugi, kas pienesa pie gultas kruuzi samagonkas...liidz par pedeejam elpas vilcienam :)

Vai vinhs neveeleejas beernus? Domaaju, ka veleejaas...bet nu vot dziivee taa sanaacaa kaa sanaaca...

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: pūce
Datums:   28.01.2016 08:44

Liesma,Tavam brālim vienkārši ir gadījušās saprātīgas sievietes,kuras nav gribējušas bērnus no šāda vīrieša.Ne jau vīrietis nosaka ,vai būs bērns vai nē.Gala vārds pieder 100% sievietei.
Nez vai daudzi vīrieši sex momentā domā par bērna radīšanu vai neradīšanu.Sievietes par to domā daudz vairāk,it sevišķi-lai neiekristu nelaikā.
Pildspalv,par bērniem kara laikā ....tie dzima no mirkļa aizraušanās,kad ne kāds domāja par kaut kādu izsargāšanos ,ne arī tādas iespējas bija.Kāds īss baudas mirklis saspringtajā karalaika dzīvē .Cik dzima un izauga un cik tomēr neizauga...šie karalaika bērni.
Bet vispār -te nava vietas patētiskām runām par bērnu radīšanu un ūdenskrūzēm un pensiju sistēmu.Gan jau cilvēka eksistencei ir kāds augstāks mērķis,kuru zin tikai tie,kas mūs radīja un aprīkoja mūs ar bērnu radīšanas mašinēriju.Un radīja tādus,lai sex(un tikai!) būtu viena no galvenām baudām,tādējādi nodrošinot cilvēku atražošanu tam nezināmam mērķim.

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: pildspalva
Datums:   28.01.2016 10:23

Man blakus gadījās bŗīnišķīgs cilvēks, mammas draudzene, kas izgāja 2. pasaules karu, man allaž apgalvoja, ja viņai kara laikā būtu gadījies bērns, noteikti būtu to saglabājusi. Negadījās. Bet pēc kara ne uz vienu vīrieti pat paskatīties nevarēja, kaut brūtgāni brauca pat no Igaunijas. Tā arī mūžu nodzīvoja, turot aci nomodā par maniem bērniem, un mani bērni viņai atbildēja ar to pašu. Gudra, inteliģenta, koroče, nu visas īpašības, lai kļūtu par īstenu ģimenes māti. Kad prasīju mammai, kāpēc viņa tā arī nav pieņēmusi nevienu bildinājumu, viņa man izvairīgi atbildēja, ka kara laikā gājis tik briesmīgi , ka viņa tagad, miera apstākļos, uz vīriešiem kā sugu nevar pat paskatīties. Tad vēl informāciju par vīriešu īsto dabu , iekarojot Berlīni, pie mums nestāstīja. Un varonīgā armija bija balta un pūkaina, nu gluži kā tagad solītie bēgļi. ŠOdien saprotu, ka aiziet karot savos 17, 18 gados, lai ko tev teiktu cilvēks, kas nu tur bija nosēdināts uz dokumentu formēšanu, ir pilnīgs neprāts. Un ka no tādas elles labi ka vsp izkļūsti dzīvs. Bet pat viņa allaž sūrojās, kāpēc viņai nekad nav gadījies bērns? Jaunībā es domāju, nu, lūk, tur gan gadījusies laikam kāda klusa mīlestība un kas gan ar viņus noticis... Bet tā kā pat pēc kara viņa nevienu nemeklēja, dzīvoja viena pati savu kluso komunistes dzīvi, amatos nelīda, nekad savus nopelnus neizcēla, jā, tas fakts gan 90-tajos, kad sistēma sabruka, viņai bija pasaules traģēdija , bet ne viņai vienai. Un arī viņa nav to sieviešu pulkā, ko te meklē tēmas aizsācēja. Lai kādi bija apstākļi, viņa ļoti gribēja bērniņu. Nu vismaz vienu. mazu maziņu, savējo... Tāpēc es nesaprotu, kā var būt interesanta tāda suga, kas piedzimst bez galvenā pasaules turpinājuma instinkta? A kāpēc tad viņa pati ir nākusi pasaulē? lai ēstu, izdarītu pretējās darbības... un viss? Tāpēc piedzimt? Kāda māte nēsāja zem sirds, laida pasaulē, lai būtu bioloģiska būtne, kas negrib nevienu nevienu visā pasaulē savējo? Nesaprotu.

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: pildspalva
Datums:   28.01.2016 10:31

liesma! saki paldies liktenim, ka tam bŗālim neviena tā arī neiegribēja dzemdēt bērnu. Nedod dies! Es zinu situāciju, kur no šāda jauka bŗāla, kas bija oficiāli precējies, pirmajam bērniņam bija un ir viss ok, bet otrs piedzima smagi slims. Nu jau tas otrs bērniņš mākoņos, bet dzīves tika sagandētas ne pa jokam. Tikai tāpēc, ka nebija infa, ka no dzērāja nedrīkst radīt bērniņu. NEDRĪKST

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: pūce
Datums:   28.01.2016 10:48

Pildspalv,ne tik kategoriski..cilvēks sastāv no nez cik miljoniem visādu gēnu,nervu,smadzeņšūnu un sazin kā vēl.Ja kaut daži no tiem ir izmainījušies,tad cilvēka izjūtas un rīcības arī izmainās un cilvēks pats tur gandrīz neko nevar darīt.Nevar pārmest cilvēkam,ka viņš piedzimis tāds,kāds nu ir-jo tāds viņš ir radīts.
Un pasaules saindētie dzīves apstākļi un mistiskas cilvēktiesības (iespējas radīt un audzināt bērnus gan noziedzniekiem,gan gejiem un lezbietēm,gan slimiem cilvēkiem)ir tiktāl novedušas ,ka īsti vesels bērniņš tiktiešām ir liela laime.
Bet par morālām traumām,kuras sievietes nespēj pārvarēt-tur Tev taisnība.Un nevajag arī,jo kaut ko darīt pret savu nostāju,pret savām izjūtām droši vien ir briesmīgi.Ja citur šo to var pieļaut,tad seksā es domāju ka grūti.Izņēmums protams sex par naudu...

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: Liesma
Datums:   28.01.2016 12:27

Mani gan vairaak satrauc tie beerni, kuri dzimst ar instinktu aptrakushaajaam, kuras nespeej ne apgdaat, he apruupeet savus peecnaaceejus...

Cinovska, Rezija....Sudraba....Merkele....vinjaam nav bernu...ne vinjas man jaapgaadaa, me jaabaro....nekad neliidiishu un nepratiishu, kapeec vinjaam nav bernu, domaaju, ka katrai apakshaa ir kaada saape...kaapeec ir taa, kaa ir...bet katram sava dziive.

Mani driizaak satrauc taas gimeniites, kuraam tos instinktus vajadzeetu apklusinaat...

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: pūce
Datums:   28.01.2016 13:28

Liesma,cilvēktiesības taču!Arī uz sexu.Un tiek aizmālētas acis sabiedrībai,izplatot kļūdainu murgu,ka nākotnes pensiju pelnīšanai vajadzīgi ir daaaauuudz bērnu.Īstenībā tak nodokļu naudas pietiek jau tagad.Tikai nez kāpēc neviens nebazūnē par nodokļu naudas dīvaino sadali.Un ir tak institūcijas ,kas veicina valsts funkciju uzlikšanu uz sabiedrības pleciem,apelējot pie sirdsapziņas-te domāju nemitīgos ziedojumu pieprasījumus.Gan slimajiem,gan slinkajiem.Kāds tak to visu šādā veidā izgroza un manipulē, tādējādi novēršot uzmanību no dažām ""sliktām lietām"",kas notiek nodokļu naudas sadales vietās un paņēmienos..
Ja kāds prasītu manas domas-es noteikti būtu par dzimstības samazināšanu.Nākotnes labā.Tas process jau pamazām notiek dabīgā kārtībā..bet Zemi mēs pie*iršam daudz ātršk un neatgriezeniskāk.

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: smilga
Datums:   28.01.2016 15:14

Tā tēma ir ļoti savdabīga. Gribēt bērnu kā ilūzija, sapņi un gaidas ir viens, bet neviena sieviete nekad nevar zināt, kā mainīsies dzīve, kad bērns reāli būs pasaulē.

Kopš man pašai ir meita, es par šo tēmu vispār klusēju un nevienam nebāžos virsū, ja man to neprasa.

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: pildspalva
Datums:   28.01.2016 15:14

Nomierinies, pūce. man izskatās, ka pati daba jau ņēmusi lietu savās rokās, vai kas nu tā ir... Manā jaunībā man atlika tikai bez biksām pa ielu paiet vaislīgam vīrišķim garām, un fakts notika!:)
Tādas šausmas, kas tagad notiek, ka normāla sieviete ar vēl normālāku vīrieti, dzīvojot NORMĀLU dzimumdzīvi, nevar ieņemt bērniņu, to es redzu pirmo reizi. katru gadu aizvien sliktāk. Un vainīgs izrādās viss. Gan dzeršana, gan aborti, gan partneru maiņa, gan, protams, pati dzimumdzīve. Tā jau pati vainīgākā kopā ar coca-colu, protams. Man liekas, ka ginekologi jau faktu, kad sieviete atnāk un paziņo, ka gaida bērniņu no sava vīra/drauga bez lieka stresa, ka vnk viņai tā gadījies, būs ierakstījuši sarkanā grāmatā. DR, vai tā ir?

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: smilga
Datums:   28.01.2016 15:31

Interesati, ka Latvijā hormonālo kontracepciju nemaz tik daudz nelieto. Man liekas, ka daudz vairāk "nedarīja neko" vai arī tos pārtrauktos dzimumaktus izmanto, un prezervatīvi arī kaut ku pie populārākajiem, tā kā sanāk tā dīvaini gan, ka tik maz bērni dzimst.

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: mā
Datums:   29.01.2016 12:13

Ak, nu man atkal ciemos brauc visādas dīvainās. :D

Nupat kāds rada gabals bija atvedis līdzi riktīgu Bārbiju.
Godīgi? Nekad vēl nebiju tādu personīgi satikusi.
Varu pateikt, ka man pret šo sexapīlo, sasmaržināto, burtiskā nozīmē rózā būtni bez intelekta pazīmēm bija pretīguma sajūta.

Lūk, tādām sievietēm tiešām nevajag dzemdēt bērnus, jo viņu dzīves pamatkoncepts ir izmantot vecākus un biezākus vīriešus, nolietot tos līdz pēdējam, un tad iet tālāk meklēt nākamos. Bet man šķiet, ka viņu plānos arī bērnu dzemdēšana neietilpst.

Bet citādi par tēmu.
Man ilgus gadus bija situācija, kad apzinājos, ka otru bērnu nevaru atļauties, jo tas būtu bijis bezatbildīgi, un tad pienāca brīdis, kad vēlme pēc otra bērniņa bija tik liela, ka es izdarīju visu iespējamo, lai mani "pret" argumenti vairs nebūtu spēkā, un tagad mums ir divi bērni. Bet viegli tas nenācās, es vienkārši esmu cīnītāja, kas nekad nepadodas.
Līdz ar to, es nespēju nosodīt sievietes, kas kaut kādu iemeslu dēļ bērniņus neatļaujas. Tā nevēlēšanās parasti ir tikai aisberga neapslēptā puse, jo nevienam nav jātaisnojas pārējās pasaules priekšā, atkailinot savas dziļākās problēmas un sāpes.

Nesenākajos gados, pirms atnāca dēliņš, bija jau gatava krāmēt mūžīgajiem jautātājiem par to, kad tad mums ar vīru būs kopējs bērns.

Tā ir tēma, kas uz citiem neattiecas, tā ir katra pāra individuāla izvēle, un, jā, tieši tā, nevis tikai sievietes izvēle, bet gan pāra izvēle.

Un tās sievietes, kas nokrāpj vīriešiem bērnus ir bezatbildīgas, jo neviens dēls nevar izaugt par sakarīgu vīrieti, ja viņam nemaz nav vīrišķās audzināšanas puses, un arī meitām nenākas viegli dzīvot pasaulē, ja nav redzējušas, kā tēvs mammai pienes gultā kafiju brīvdienu rītos. :)

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: Liesma
Datums:   29.01.2016 15:57

Maa....to Baarbiju es gan tik vienkaarshi nenosodiitu. Dva sapoga - para.
Vecim, kam vajag Baarbiju blakaam arii ir savi kompleksi, kas liek dziities peec jaunaakas un jaunaakas un bezsmadzenjotaakas buutnes.

 Re: Nevēlēties bērnus
Autors: Ljarska
Datums:   31.01.2016 22:13

Liesma - Dieviņam visi kukainīši mīļi :)

 Re: Izlaidība
Autors: Draiskulis
Datums:   01.02.2016 10:14

Pienest gultā kafiju ir izlaidība, nevis kaut kas laps un atbalstāms!
No rīta ir jāceļās nevis jāvārtās pa gultu

 Re:
Autors: mā
Datums:   01.02.2016 12:34

Liesma -> Ja? Tam džekam ir sieva un vairāki bērni. Protams, ka viņš arī ir āmurgalva. Bet mēs jau te runājām par sievietēm, un Bārbija ir viens no piemēriem, ko re varēja pieminēt.
No savām mājām es viņu izrakstīju, pasakot rada gabalam, lai tādas līdzi vairs neņem, un, ka neuzskatu par īpaši cienīgu viņa attieksmi pret sievu.
Smieklīgi, kā visi dēļ viņa naudas maciņa no viņa baidās, un spēlē līdzi visām šīm viņa netīrajām spēlītēm gadiem. Man riebjas, un es nebaidos, ja mani ievelk, pasaku, ko domāju.
Katrā gadījumā šī Bārbija nav vakarējā, un viņi tiešām ir viens zābaku pāris šīs spēles spēlējot.

 Re: Re:
Autors: Liesma
Datums:   01.02.2016 19:14

Es briinos, ka Tu ielaidi to paari savaa Maajaa....

Ja man cilvis nepatiik, tad taads nekad savu kaaju nespers manaa maajaa, lai kaads buutu vinja socialais statuss, radu pakaape, mantiskais staavoklis utt.

Es pat FAcebokaa nevaru aptiprinaat cilvi, kas man nepatiik...kur nu ielais savaa maajaa...:)

 Re: Re:
Autors: mā
Datums:   01.02.2016 22:53

Liesma -> Garš un privāts stāsts. :D Es joprojām šad un tad mēdzu būt nevajadzīgi naivi labticīga. :D Stulbi, protams, ka šādi gadījumi man liek visus cilvēkus aizvien biežāk samest vienā lielā pelēkā katlā. :)) Katrā gadījumā, šī rada gabala bezpriģela darbībām attiecībā uz mūsu ģimeni tagad pieliku treknu punktu. :)))

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *