Sākums  > Izsaku viedokli  > Jūtas un prāts Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Jūtas un prāts
 Ko darīt?
Autors: ...
Datums:   15.02.2016 19:28

Sveiciens. Garšs būs tas stāsts. Pusgadu atpakaļ nejauši iepazinos ar vīrieti. Pametu viņa dēļ iepriekšējo...bet nu tam, tā bija lemts būt :) Satikāmies, neko neplānojot, izklaidējāmies, dzīvojām katrs savu dzīvi..līdz pēc divu mēnešu satikšanās, es šim saku, izvēlies, vainu nopietni, vainu ej prom..nesaprotu, kāds man tam bija iemesls...saka, nav gatavs manam nopietni, bet prom iet negrib ...padzinu šo ...tad nu sākās karuselis...mocīties sāku es, visu laiku vainoju sevi, ko es izdariju, jo taču pati vēlējos tikai dzīvot, bez tā sasodītā nopietni ...brrr...
Paiet laiks, rakstu viņam, piedod, kļūdijos, nepareizi izteicos, histērijas taisiju..atbild, bet neko konkrēti...Pazūd atkal viņš uz laiku, man sākās lomkas, atkal murgot sāku šim caur sms, histērijas taisīt..un tā ilgi..saka, man viņš ka vienaldzīga neesmu..bet pazust pazūd :D Tikāmies mēs pēc tā visa vairākkārtīgi, tik bez jēgas tas viss..centos, kko labot, darīt, ar bez jēgas..Gala rezultātā - psihapātisks izvirdums no manas puses :D Bet saprotu, ka vēlos šobrīd visu mainīt, apgriezt kā bija sākumā..bet vai vēl ir tādas iespējas, šaubas mani māc...pati ar vairs nerakstu, ne zvanu, klusējam mēs tagad abi, kādas nedēļas divas...Ko teiksiet :)

 Re: Ko darīt?
Autors: ---
Datums:   15.02.2016 21:35

Vai, saulīt, pēc "psihapātiskiem izvirdumiem" nekas vairs nemēdz būt tāpat, kā bija sākumā, un to nav grūti saprast. :(

 Re: Ko darīt?
Autors: ...
Datums:   15.02.2016 22:24

Bet varbūt tomēr ?:) Nu gan, tas fakts, histēriķi biedē ...Cerība jau mūs nevienu nepamet :))

 Re: Ko darīt?
Autors: rudzupuķe
Datums:   15.02.2016 23:12

Pamēģināt jau tu vari, uzaicini aiziet kaut kur izklaidēties,bet jebkurā gadījumā tev vajag rēķināties,ka viss var nenotikt pēc tava prāta.

 Re: Ko darīt?
Autors: pildspalva
Datums:   16.02.2016 09:10

Iet tālāk. Atgriezt atpakaļ , vismaz es, nekad neesmu varējusi. Veltīgi zaudēts laiks. Ja izdodas, vari mācīties nākošajā reizē tādu kļūdu nepieļaut. Man izskatās, ka tam kadram ir vēl bez tevis kādas paralēlas attiecības, un, lai ko tu pasāktu, atgriešana ir tikai uz laiku. Spriežot pēc tava ................ nika, tu man, protams, neticēsi. Bet tā ir tava izvēle. Padomu devu no savas pieredzes.

 Re: Ko darīt?
Autors: ...
Datums:   16.02.2016 12:55

Negribu teikt, ka neticu :) Viss iespējams, taču ir tā nooooolādētā cerība, kas grib visu atgriezt atpakaļ... Ai, kā besī :D Vai ignors no manas puses var būt zāles? Protams,to vajadzēja slēgt pašā sākumā :D

 Re: Ko darīt?
Autors: rudzupuķe
Datums:   16.02.2016 18:27

Un,kas tad tajā vīrieti ir tik īpašs,ka tev tik ļoti vajag visu atgriezt atpakaļ,tev vajadzētu tikt ar sevi skaidrībā,ko tu īsti gribi un tad arī meklēt sev jaunu vīrieti.

 Re: Ko darīt?
Autors: ...
Datums:   16.02.2016 18:52

Nezinu, drīzāk zinu..nekas :)) Mana spītība, vai man ir jūtas..arī nezinu..varbūt kāre ātriebties, kas to, lai zin ;)
Bet zinu, ka man vajag, lai vai kas ...Esmu pārāk cietusi šī dēl, asaras pat lējusi..nu jau tagad esmu valdāma, un spējīga kontrolēt savas emocijas...Ko teiksiet, vai ignors labi strādā?

 Re: Ko darīt?
Autors: rudzupuķe
Datums:   16.02.2016 19:37

Ciešanas mēs paši lielākoties izdomājam,ir vīrieši,kuri grib,lai viss notiek pēc viņu prāta,un tu atkal gribi ,lai viss notiek pēc tava prāta .Var gadīties,ka viņš tevi ir jau aizmirsis.

 Re: Ko darīt?
Autors: ...
Datums:   16.02.2016 20:06

Tas gan,bet brīžiem abi kā stūrgalvīgi auni, spītējas viens otram pretī..Un zinu, ka mēs sievietes, pa daudz domājam un analizējam, neļaujam notikumiem ritēt savu gaitu :) Tas jau arī tos vīriešus aizbiedē :))

 Re: Ko darīt?
Autors: Liesma
Datums:   16.02.2016 21:41

Ja vinhs gribeetu Tevi, tad buutu kopaa ar Tevi...

Vinhs Tav teica NEE tad ..un NEE arii tagad...

 Re: Ko darīt?
Autors: Piafa
Datums:   16.02.2016 21:48

Gribēji dzirdēt, ka esi gana laba, lai būtu "nopietni", bet izrādījās, ka neesi. Tas, ko gribi tagad, pierādīt pretējo un saglābt traumēto pašapziņu.

 Re: Ko darīt?
Autors: ...
Datums:   16.02.2016 22:10

Piafa, laikam trāpiji 10, par pašapziņu !!! Grūti jau ir sajēgt patiesību un apzināties, ka neesi tam otram īsti nekas vairāk, par izklaides objektu...Pašapziņa mērķtiecīgiem cilvēkiem spēj būt pat pārāk traumēta, pēc kā tāda...Tu cīnies, ej uz mērķi, bet bez rezultāta, itsevišķi, ja rezultātu vēlies uz sitiena...Nu laikam, jau vienīgais, ko šai situācija var darīt, ir dzīvot savu dzīvi, nepazaudēt pašai sevi, tiekties uz ko vairāk, nevis sērot viena veča dēļ, kurš pat patiesībā nevis cēla dzīvi uz augšu, bet gan faktiski laida viņu uz leju..Tik smieklīgi ir tas, ka to visu es apzinos, bet domas, mainās kā viļņi jūrā :( Tagad esmu stipra, zinu sevi, zinu ko gribu...paies pāris dienas, atkal tas pats...Domāju, ka jebkura no mums ko tādu dzīvē ir pārcietusi, vai pārcietīs..Tikai kādai tas nāk ātrāk, kādai vēlāk. Bet no sirds nevēlu ko tādu nevienai..Sākotnējās nedēļas nogales tika pavadītas bāros, lietojot alkoholu, ar domu, nu tas taču līdz, jā līdzēja, uz pāris stundām..bet kas tālāk , paliek tikai smagāk..Meitenes, mīļās, neesiet tādas muļķes, kā es..negremdējiet savu dzīvi, kaut kāda vīrieša dēļ, ja pat nezinat ko ar viņu pašas gribat iesākt...no bāru dzīves arī nav tik vienkārši izkļut, kā jau teicu, man ir pašlepnums, kas mani izvilka no tās elles...zinu cilvēkus, kuri šāda gadijuma dēļ ir zaudējuši visu, jo vienīgā problēma, kas viņiem eksistēja, bija tas konkrētais objekts, kurš neko vairs nevēlās..

 Re: Ko darīt?
Autors: rudzupuķe
Datums:   17.02.2016 00:04

Kādas tev attiecības bija ar iepriekšējo.Un,ja tu vēlies sev blakus vīrieti,tādu,kas tev ir vajadzīgs,tad tev ir pašai sevī kaut kas jāmaina,var jau gadīties,ka tu tam vīrietim nebiji izklaides objekts,bet ir vīrieši,kuriem nav vajadzīgas sasteigtas,nopietnas attiecības,

 Re: Ko darīt?
Autors: Piafa
Datums:   17.02.2016 06:17

Savaņģot vīrieti, kuram neesi vajadzīga, to Tu sauc par mērķi? Tavā dzīvē tiešām nekā cita nav uz ko tiekties?

 Re: Ko darīt?
Autors: Liesma
Datums:   17.02.2016 09:37

Vot iet un dzert baraa ir totaalaims idiotisms...

Tad jau labaak izlikties sporta zaalee! :-)

 Re: Ko darīt? sākt tamborēt
Autors: Draiskulis
Datums:   17.02.2016 11:27

Rezumē....
Nāk pavasaris un tev gribās seksi, bet nav arko.
Risinājums iegādājies kaķi, sāc tamborēt un klausies šlāgerus un būsi viena no šejienietēm :D

 Re: Ko darīt? sākt tamborēt
Autors: Piafa
Datums:   18.02.2016 12:57

Ne vella. Es te tamborētāju meklēju rokdarbu sadaļā jau no pagājušā gada. Nav. Nevienas.

 Re: Ko darīt? sākt tamborēt
Autors: pildspalva
Datums:   19.02.2016 11:57

Griezies pie Draiskuļa. Viņš laikam savācis visas Sapa tamborētājus zem sava spārna un kopā ar kaķi saldi murrā pie krāsns:)

 Re: Ko darīt? sākt tamborēt
Autors: ...
Datums:   19.02.2016 20:43

Oj, DRaiskuli :D Tā jau nav problēma :D Es neesmu un negribu būt viena no šamējām ...kaķi man nevajag, tamborēt nemāku...
Un visiem pārējiem, man ir daudz un dažādi mērķi, ko arī šobrīd realizēju....Jautājums bija vai vērts man cīnīties, bet nu pati sapratu - NAV!!!
Bāri atmesti, sākusies jauna dzīve :))

 Re: Ko darīt? sākt tamborēt
Autors: prof
Datums:   26.02.2016 22:54

Tu visu izdarīji pareizi. Lai kā tu būtu izlikusies par to, kas neesi, lai kā būtu centusies pielāgoties, tālāk tad kas? Ceru, ka esi pietiekami jauna, lai tev nevajadzētu slēgt kompromisus ar to, ko var dabūt, un to, ko gribas:)

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *