Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Ceļotājiem Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Ceļotājiem
 Norvēģija
Autors: ...
Datums:   22.03.2016 00:30

Labvakar. Vai kads varetu pateikt cik aptuveni-vidēji maksā kempingi uz nakti ar telti un cik būdiņās kas ir uz vietas.
Un kādās cenās vispār norvēģijā ir degviela un pārtika? Paldies jau ieprieks. :)

 Re: Norvēģija
Autors: Liesma
Datums:   22.03.2016 09:06

Paika un Degviela - daargi...

Pa manam daargaakaa valsts, kur esmu bijusi....
- tualetes 1 EUR
- kafija (kaut kaados banaalos preses kioskos) ap 7 Eur)
- alus - 10 eur

Vieniigaa valsts no kures atgriezhoties es NEKO neesmu atavdusi..pat, ja tur visur ir masiivs SALE..eiropaa ir 100x leetaak pat bez SALE..:)

Kempingos, kabiinees neesmu bijusi...

Bet skaisti un fascineejoshi bez gala...juutami tie trollji gaisaa :)

 Re: Norvēģija
Autors: Vējš vītolos
Datums:   22.03.2016 09:56

Degviela - ap pusotru eiro, dīzelis biku lētāk, to jau var pameklēt un apskatīties netā.
http://www.fuel-prices-europe.info
Cenas jāskatās katram kempingam konkrēti. Telts vieta var maksāt ap 200 - 250 kronu un pat vairāk. Lētākā mājiņa diviem, ko dabūjām, maksāja 200 naudiņas, bet tas bija pasen. Turklāt tai kempingā tāda bija vispār tikai viena, tāpēc cerēt, ka dabūsim tieši to, ir nereāli. Lielākās maksā dārgāk un ir izdevīgi tikai lielai kompānijai, arī tad var sanākt vismaz +- 200 kronas uz cilvēku. Bet tur tiešām jāskatās konkrētos kempingos, jo atšķiras aprīkojums un ērtības. Ir mājiņas,kur iekšā ir atsevišķas virtuves ar plītīm, trauki utml., ir tādas, kur tikai divas koka lāvas gar sienām un galdiņš. Ļoti dažādus redzējām. Gultas veļa var būt, var nebūt, mums viss bija savs mašīnā.
Vārdu sakot, jāpaskatās ineternetā konkrēti kempingi, kas ir maršrutā. Lai vismaz būtu priekšstats.
Norge nav lēta, kā jau te teica. Bet tas ir to vērts.

 Re: Norvēģija
Autors: Vējš vītolos
Datums:   22.03.2016 10:08

Intereses pēc nostaļģiski pačekoju, lētākā mājele ar 4 vietām bija 450 naudiņas dienā. Bet tas tā, garāmejot. Jāmeklē pašiem konkrēti.

 Re: Norvēģija
Autors: šoreiz bella
Datums:   22.03.2016 15:47

Savulaik draugi brauca ar mašīnu, apmēram pirms gadiem 10-12. Pati diemžēl neesmu vēl bijusi. No toreizējiem stāstiem atmiņā palicis, ka pārtiku veda paši savā bagāžniekā līdzi, pat čipšus. Nakšņoja teltī. Tolaik laikam bija atļauts telti sliet jebkur. Kā ir tagad, nezinu. Un tad, lai nomazgātos un sakoptos, šie ik pēc 3 dienām ņēma lētu mājiņu, kurā vismaz ir ūdens nomazgāties.

Runa ir par cilvēkiem, kuri prot ne tikai ekonomēt un taupīt, bet brīžam pat knauzerēties uz sīkumiem. No otras puses, viņi ir izbraukuši Norvēģinu patiešām par tobrīd lētākajām iespējamām naudām.

 Re: Norvēģija
Autors: UNdīne
Datums:   23.03.2016 09:33

esmu braukusi vairākas reizes, teltsvietas ir daudz lētākas kā mājiņas, protams, lētāka man pa ceļam mājiņa gadījās 300 kronas. Paika līdzi nebija, jo arī viņiem ir lētie veikali, visdārgākais laikam ir ICA. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_supermarket_chains_in_Norway
te veikalu tīklu nosaukumi, attiecīgi ar;i raksturojums.
Ja dzīvo mājiņās,tad droši var pirkt saldēto gaļu- kas mūsvalodā lasīsies kā kotletes, bet ir karbonāde:) mājiņās var gatavot. first price produkti ir pietiekami lēti, maize viņiem ir ļoti sātīga, j brauc veikalā vakarpusē ir milzu nocenojumi.
Benzīns padārgs, bet lejot statoilā var nobraukt īsto km skaitu , nevis tā kā pie mums, kad pusceļā jau bāka svilpo:). ir fīča, ka ja nopērk statoilaa viņu termosiņju vai krūzīti, skatoties, kas tobrīd jāpērk, kafiju var pēc tam vienmēr liet pa brīvu.

 Re: Norvēģija
Autors: ...
Datums:   23.03.2016 10:19

Es esmu daudz gadus atpakal bijusi, ari kadus 10-12 gadus atpakal. Bet tad jau ari cenas savadakas bij, bet nu tagad plānojam diezgan lielu rinki izbraukt, tapec velamies ari maksimali ieekonomet. Par naktsmitnem man paziņa pastāstija kurš tur dzivoja nesen vel, ka ir likums tur, kad var telti sliet viensētās droši, ka saimnieki nedzīšot prom - būšot tik priecīgi ka kāds tur paliekot. Un veikalu ziņā tur ir tads veikals "Kivi" kurš esot pielidzinams musu super netto. :))

 Re: Norvēģija
Autors: UNdīne
Datums:   23.03.2016 11:03

arī spar un joker, bunnpris. nezinu, nu, protams var panjemt muusu žaavdesas un rupjmaizi, bet nu pārējo, nu nez. pudeles un alus kaarbas nododas atpakalj veikalā:) ja esi saimnieciska un proti rēķināt, var ļoti labi iepirkties. jaa, un starp citu, ja pa ceļam redz ziimiiti, ka iziireejas maaja, var droši braukt iekshaa, meedz buut leetaak kaa kempings.

 Re: Norvēģija
Autors: ...
Datums:   23.03.2016 13:16

Nu es pat šeit lv max ekonomiski cenšos dzīvot. :D
Cerams ka tā zīme ir angļu valodā ne norvēģu :D

 Re: Norvēģija
Autors: Vējš vītolos
Datums:   23.03.2016 13:27

Brīvas apmešanās princips Skandināvijā ir spēkā joprojām, tikai drošāk atļauju paprasīt. Prātā paturējām, bet neizmēginājām.
Braucām jūnijā lielo apli, tas ir no Helsinkiem līdz Nordkapam un tad pa Norgi visā garumā no ziemeļiem līdz dienvidiem, cauri uz Zviedriju- Dāniju utt. Plānā bija teltis, arī taupījām. Bet faktiski nenodzīvojām teltīs nevienu dienu. Somijā pirmajā dienā bija gan laiks kā maijā, bet pamatīgs lietus un kempingā dubļi, pēc tam jau aiz Polārā loka bija tik agrpavasarīgi auksts, ka taupību aizmirsām... Ņēmām mājiņu un kurinājām krāsni.:) Ziemeļos bija kā pie mums martā, kad tikko nokusis sniegs, bet tundra melna un kociņiem tādi knapi knapi pumpuriņi. Kāda tur telts, tik ekstremāli nebijām. Ap Geirangeru gan bija vasarīgi silts.

 Re: Norvēģija
Autors: ...
Datums:   23.03.2016 21:24

Mūsu brauciens izstās šāds.
Paprasīt tas protams ir logiski jā.
Šoreiz brauciens tiri pa apakšu, bet nakamreiz brauciens bus pa ziemeļiem sākot ar atlantijas ceļu līdz nordkapam. :))

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *