Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Mīluļu fotogalerija Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Mīluļu fotogalerija
 Čikāgas piecīši
Autors: Linda B.
Datums:   22.07.2016 16:53

Dažas dienas atpakaļ Fanta tapa par "mammu" pieciem pie patversmes pamestajiem kucēniem. Mazie, beidzot tikuši pie mammas piena, aug fantastiskiem apgriezieniem.
Izskatās, ka lieli nebūs, nav nedz ko smagāki par takšiem šajā vecumā, kažociņi gan krietni biezāki un kājas garākas. Pēc mēneša, kad mazie būs sākuši paši ēst, tie dosies atpakaļ uz Labajām Mājām gaidīt savus īstos un vienīgos.

Šādus raibus punčus pie takšiem neredzēsi :)

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: no malas
Datums:   23.07.2016 18:35

Paldies jums abām ar Fantu!
Viltus grūtniecība? Skaties gan, ja bieži atkārtojas, no tā jābaidās, var beigties ar piometras iekaisumu...ir bijuši ļoti smagi gadījumi.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Linda B.
Datums:   23.07.2016 20:13

Zinu es kas ir piometra. Mani vairāk baida spalvas izkrišana pēc sterilizācijas, kas ir ļoti raksturīga takšiem un liekais svars( ar kuru gruti tikt galā jau tagad) sunim pēc muguras traumas, kā piometra.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: no malas
Datums:   23.07.2016 20:52

Eh, Linda, Linda, Tu vienmēr par katru cenu gribi parādīt, ka esi visgudrākā. Lai nu tā būtu, ja tev tā gribas domāt. Tieši tāpat runāja viena, kas savu bulciņmeiteni glāba no piometras iekaisuma pēdējā brīdī ar smagu operāciju,asins pārliešanu, ilgu rehabilitāciju utt. PAr summām pat nerunāsim.
Lai gan it kā jauna meitene un uzskati sevi par audzētāju, bet runā tieši tāpat, kā tās tavas lauku tantiņas...
Lai taviem suņukiem labi klājas! Un tomēr pieskati gan...Izkritusi spalva (? kam var būt n- tie citi iemesli) nav tik traka kā organisma vispārēja sepse.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Linda B.
Datums:   24.07.2016 09:58

Pēc amerikas datiem ar piometru slimo 1% visu kuču, mirst mazāk, kā viens. Es to risku neuzskatu par tā vērtu, lai pilnīgi veselu suni liktu zem narkozes un grieztu ārā orgānu, ko daba tur ielikusi ne tikai vairošanās funkcijai.Vajag savu suni skatīties, tad nebūs "pēdējā mirklī". Nesaprotu kā var nepamanīt strutainus izdalijumus no cilpas tik ilgi, lai būtu tik smags stāvoklis.
Un izkritusi spalva ir viens no sterilizācijas blakus faktoriem, gudri par alopēciju sauc, rodas hormonu trūkumu dēļ. Tas gods redzēt alopēcijas skartu suni, kam visu mūžu jāēd tie paši hormoni, kas tika izgriezti sterilizācijas laikā. Pasaki tam plikajam sunim, ka ziemā plikam staigāt nav traki.
Es šīs bildes te neieliku, lai kāds sāktu man piesieties par to, ka manas kuces dzīvo ar saviem orgāniem. Viņas dzīvo un dzīvos visu savu mūžu. Man nav problēmu nosargāt viņas meklēšanās laikā, nevienai nav no viltus grūsnības nekas vairāk par piebriedušu tesmeni, ko Galastop atrisinātu 4 dienu laikā.
Un mani no lauku tantiņas atšķir kinoloģiskā izglītība.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: ??
Datums:   24.07.2016 12:49

Tev ir izglītība???? Pēc tekstiem spriežot...:(
Un kur Latvijā māca DIPLOMĒTUS kinologus? Trīs dienu kursi neskaitās.
Sadomājusies esi, bērns.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Linda B.
Datums:   24.07.2016 13:44

Jā, man ir izglītība! Iedomājies? Mums ir tikai viena vieta, kur apgūt kinoloģiju un tie nav nekādi 3 dienu kursi. Esmu pabeigusi LKF pieaugušo pilnveides kursus, kas man tālāk ļauj stažēties uz jebkuru ar kinoloģiju saistītu novirzienu (ko es arī grasos tālāk darīt). Paldies par interesi. Vai bildi ar manu apliecību arī vajadzēs?
Nesaprotu, kas vainas cilvēkiem šajā forumā. Es ieliku BILDES ar maziem kucēniem! Padalījos ar savām pozitīvajām emocijām par to, ka mums ir izdevies izglābt 5 mazas dzīvības, ka kucei ir piens un mazie aug griezdamies. Nē, uzradīsies pat šādā tēmā kaut kādas žultainās bez savas dzīves, sāks piesieties pie tā, ka kucei ir viltus grūsnība, apteicoties kurai tikai šie kucēni vispār vēl ir dzīvi, un vēl pētīt manus izglītības diplomus. Pašām/ai (kas viņu zin cik personas te anonīmi raksta) par sevi tā neērti nav? Liekās tā normāli svešus cilvēkus internetā zāģēt ? Nešķiet tā kā mazliet par šerpu un vulgāru?

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: jautājums
Datums:   24.07.2016 20:45

Fantastiks! Saprotu,ka Linda sterilizāciju uzskata par kaut ko sliktu,labāk,ka suns mokās meklēšanās laikā?
Par izglābtajiem mazajiem ļoti mīļi un paldies par to,bet vai tādēļ kuci nesterilizēt?

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Linda B.
Datums:   24.07.2016 21:16

Diez vai, ka jautājums mokās visa sava cikla laikā, tāpat kuce meklēšanās laikā nemokās, nolaiza savu tekošo pakaļgalu un dzīvo tālāk.
Diez vai man te ir vērts stāstīt par blaknēm, kas piemeklē suņus pēc tam, kad tiem tiek atņemti to dzimumorgāni ar visiem to veidotajiem hormoniem. Nedomāju, ka kādu te tas interesēs. Es esmu pret kosmētisku dzīvnieku pārveidošanu, arī pret šādām operācijām. Kad būs problēmas pa šo līniju un manam SUNIM VAJADZĒS atbrīvoties no šī orgāna, lai turpinātu dzīvot, tad es to arī darīšu nedomājot. Šobrīd viņas dzemde viņas dzīvību neapdraud un dzīvot netraucē, tāpēc tā arī paliks tur, kur daba to ielikusi un es tur iekšā jaukties netaisos. Piedodiet! Tāda ir mana nostāja un man ir visas tiesības negribēt sterilizēt savu suni un riskēt iegūt tās problēmas, kuras var nākt pēc šīs operācijas. Kas uzskata, ka kuce mokās dabiska procesa laikā, jo dibens biežāk jānomazgā - uz priekšu. Man ir 4 kuces un es reāli redzu, ka viņas šajā laikā turpina dzīvot savu suņu dzīvi tieši tā pat kā ne meklēšanās laikā.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: murks
Datums:   25.07.2016 09:01

Paldies,Linda, ka palīdzat nevarīgiem dzīvnieciņiem. Manai sunei pirms gadiem pieciem bija sterilizācija. Tas bija vārdos nepasakāms atvieglojums, jo beidzās tās nenormālās suņu dienas. Liekais svars uzradās nemanot un cīņā ar šo svaru esmu zaudētāja. Tagad parādījās citas problēmas: audzēji divās vietās. Laukos vispār nav un mazpilsētās ir problēmas ar dzīvnieku klīnikām, kur suni varētu atstāt uz dažām dienām pēcoperācijas periodā. Nezinu, vai audzējs būtu izveidojies arī tad, ja sune nebūtu sterilizēta, bet, ne mirkli nenožēloju to, ka tika ieviests miers mājās.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: :)
Datums:   25.07.2016 09:11

Smiekli nāk, LKF kursi ir kinoloģiska izglībība:)) Pat tik nezini, ko izjūt nesterilizēta kuce meklēšanās laikā - interesanti, kāpēc viņas šai laikā ir gatavas ie pa sienām augšā utt.
Jā, var cilvēks aiziet no laukiem, bet lauki no cilvēka - nekad. Lindas domāšana ir un paliek tieši tāda pati, kā tām lauku tantiņām, kas ir kategoriski pret sterilizēšanu.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Narina
Datums:   25.07.2016 09:29

Sen atpakaļ man arī bija suņu meitenes, tad manos laukos arī nebija normāla veta. Tagad ir...
Murk, man viena meitene aizgāja ar audzējiem, ap 16 gadu vecumu, izkrita spalva, parādījās bumbuļi, tad vedu uz Rīgu pie veta, tur man teica, būtu viņa bijusi sterilizēta, tad tā iespējams nebūtu. Kā ir, kā nav, nezinu. Viņu tad sterilizēja, visādas hormonu zāles deva, bet gada laikā aizgāja.
Līdz šim neesmu nevienu sterilizētu suni redzējusi, kuram būtu izkritusi spalva.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Linda B.
Datums:   25.07.2016 12:34

Pa kādām sienām? Tu kaut vienu tekošu kuci mūžā esi redzējusi? Guļ mana tekošā kuce pilnīgi vēsā mierā. Vakar bijām mežā, izložņāja lapsu alas, aizbraucām uz Gaujas nacionālo parku un 3 stundas nsotaigājām tur vēsā mierā, atbraucām mājās un suns noplīsa un ne pa kādām sienām nestaigā. Es silti iesaku palasīt kaut ko par kuces meklēšanos, varbūt nebūs jāgvelž tādas glupības, kā mokas meklēšanās laikā un staigāšana pa sienām. Man ir tiešām ļoti žēl, ka sterilizācija tiek šādi propogandēta un neviens neinteresējas par tās blaknēm, liekais svars un urīna nesaturēšana ir tikai ziediņi. Nevar izraut ārā orgānus, ko daba tur ir ielikusi, orgānus, kas veido organismam būtiskus hormonus un domāt, ka tam nebūs seku! Tam ir sekas un vēzis tam ir ļoti tipiskas sekas. Cilvēki mīļie, pirms slavināt tik superīgo operāciju vajadzētu tomēr palasīt, kā tad tas īsti iespaido visu organismu kopumā. Nebūs sarežģīti atrast. Iemetiet google cancer rates in spayed dogs. Rezultāti varētu šokēt. Kamēr jūs te slavinat orgānu izgriešanu, Amerikāņu vetārsti jau sāk šaubīties par operācijas nekaitīgumu un tiek veikti pētījumi, kas apstiprina šīs operācijas negatīvās sekas.
Murks, ir ļoti precīzi aprakstījis sterilizācijas jēgu- atvieglot cilvēka dzīvi. Savam komfortam un tāpēc, ka slinkums suni pie pavadiņas paturēt. Sava veida egoisms. Kaut kādas suņa mokas meklēšanās laikā ir propoganda, kam var noticēt tikai cilvēki, kas nekad tekošu kuci nav redzējuši tuvāk, kā pa ielu garāmejot.
Bildē mana šobrīd tekošā kuce. Šausmīgākās jau nu mokas. Uzkāpusi pa sienu līdz pašiem griestiem!

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Linda B.
Datums:   25.07.2016 12:45

Jā, starp citu, pie nāves iemesliem kastrētiem suņiem min vēzi, kas šādiem suņiem ir krienti biežāk, vidēji 6.5x biežāka saslimstība. Atsevišķām vēža formām risks ir vēl augstāks. Ja konkrētā suņa risks dzīves laikā saslimt ar, piemēram, limfomu ir teiksim 10%, tad pēc operācijas tie būs jau 90%. Draudzenei suns pēc kastrācijas pusotra gada laikā nomira ar limfomu, 4 gadu vecumā. Un ņemot vērā, ka limfoma ir viena no tipiskākajām vēža formām kastrētiem suņiem, ne es vienīgā uzskatu, ka tas suns mira 4 gadu vecumā kastrācijas dēļ. Suns ar ciltsrakstiem, visi senči zināmi un iedzimts tas nebija. No kā jaunam sunim, 2.5 gadu vecumā parādās limfoma? Tāda nejauša sakritība, ka limfoma kastrētiem suņiem parādās krietni biežāk, kā nekastrētiem un šis suns pēc kastrācijas tādu pēkšņi dabū?

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: !!!!!!
Datums:   25.07.2016 14:01

Jā, Linda, ko tu te vēl dari, ar tavu pārgudrību uz Mēnesi lidot, nevis te uz pelēkās zemes.
Par laimi, ir jau te saprātīgi cilvēki arī.Kam ir pieredze, nevis tikai kaut kur sagrābstītas gudrības. Varbūt tu kaut ko apjēgsi, kad būs vairāk dzīves pieredzes, bet parasti jau tādi paštaisni cilvēki turas tikai pie savām iedomām. nevajag vismaz to tiražēt! Un nenovēlu, protams, taviem suņiem ne piometru, ne vēzi, ne ko citu sliktu.Pietiek jau ar pārgudru saimnieci.:(
Ceru, cilvēki ieklausīsies pieredzējušos vetos, nevis paštainuma pārņemtā 3 mēnešu kinoloģijas kursu audzēknē.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Debora
Datums:   25.07.2016 17:42

Mūsu taksenīte (tagad 4 gadi) izbaroja kaķēnu ar savu pienu. Pēc tam kaķis vēl nākamajā reizē ēda "mammas" pienu. Mums tas šķita forši, mīļi.

Bet tā kā dzīvojam pilsētā un kuci vienkārši nav iespējams nosargāt, jo apkārt staigā bariem suņu, kas meklējošos kuci saož pa lielu gabalu, nolēmām sterilizēt.

Pēc operācijas vetārste teica, ka kucītei jau bija radušies saaugumi dzemdē un ka tas nākotnē, iespējams, būtu pārvērties par audzēju.

Negribu nevienu pārliecināt, tikai izstāstu mūsu pieredzi.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Zaķīc
Datums:   25.07.2016 18:56

ES nevienam nekad, bez īpašas vajadzības neieteiktu kastrēt vai sterializēt savu mājdzīvnieku. Drīzāk jāskolo saimnieki. Par šo tēmu šeit esmu komentējusi ne reizi vien, tamdēļ neatkārtošos. Pieredze personīgā, ļoti negatīva, tikai dzīvnieka mokas un nekas vairāk un vetārtsa prieks par manu naudu. Personīgi zinu nesterializētas kuces kuras nodzīvoja pa 10-18 gadiem (atkarīgs no šķirnes dzīves vidējā vecuma). Toreiz vēl nebija modē sterializācija un saimnieki mācēja savas kucītes no puikām nosargāt, pilsētnieki vienkārši ar auto veda uz mežu pastaigās vai divas nedēļas agrās rīta un vakara stundās izvedot īsā pastaigā lai nekarinātu suņupuikas. Laukos iespundēja šķunītī/istabā 2x dienā izvedot pastaigā pie saitītes. Tagat protams sava slinkuma pēc izrauj orgānus un lepojas ar dzīvnieka sāpēm. + veti iestāsta lai klients būtu piesiets.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Linda B.
Datums:   25.07.2016 20:56

Prieks, ka man ir arī domubiedri. Starp citu kinoloģiskos kursus vada vetārste, kura ļoti uzsver tieši kastrācijas mīnusus. Un taču pašas palasat to informāciju! Esmu atradusi nevienu vien tiešām kārtīgu pētījumu, kas apliecina, ka kastrācija nav nevainīga. Nevajag izturēties pret dzīvnieka orgānu, kā pret audzēju. Taisni jābrīnās, ka pašas neēsat sevi kastrējušas, bailēs no iekaisuma vai vēža.

Par tiem pieredzējušajiem vetārstiem. Aizved suni pie parasta vetārsta, viņš tev rekomendēs kastrēt. Kāpēc? Jo šī operācija 10kg sunim maksā 70eur. Izdevumi uz to ir maz, tīrākā peļņa. Aizved suni pie reproduktologa viņš tev rekomendēs nesterilizēt, bet iedos kaudzi citu variantu, kā izārstēt pat to pašu piometru. Kāpēc? Tāpēc, ka tas izmaksās ne mazāk, kā tie paši 70eur. Veterinārija ir bizness. Loģiski, ka vetārsts ieteiks sterilizēt, jo tu taču nāksi pie viņa to darīt, nauda nāks! Ies viņš tev stāstīt par mīnusiem, vēl nobīsies un naudas maks aizies prom. Mammai arī par mīnusiesm pastāstīja tad, kad viņa gāja par tiem sūdzēties. Tad ieteica dārgas zālītes!


 Re: Čikāgas piecīši
Autors: :(
Datums:   25.07.2016 21:53

Bezceris.No laukiem yiešām var aiziet, bet lauki cilvēkā paliek uz mūžu... beidz gvelzt savas iezubrītās gudrības, vnk paklausies citu cilvēku pieredzē.Mācies klausīties un paņemt to, kas ir vērts, nevis tikai kā papagailis mal savu.
Varētu padomāt, ka tavu kursu vetene nekāš naudu no tiem kursiem, tāpat kā par visu LKF - tikai par naudu, bet var dabūt visu pēc patikas. Bizness. Bet tas nenozīmē, ka viņa ir gudrākā un labākā.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: murks
Datums:   26.07.2016 07:35

Piedzīvoju tos jaukumus ar šķunīti, kad kuce lauza dēļus no iekšpuses,bet brūtgāns no ārpuses. Piedzīvoju arī to, kad suns lēca pāri gandrīz divmetrīgai sētai, lai tikai tiktu pie dāmas. Šiem dzīvniekiem šķēršļi neeksistē. Pilsētā savādāk-iespundē dzīvoklī un viss. Laukos suns vispār neiet istabā un pie saitītes nestaigā. Parādi man kādu, kurš lauku sētā vazātu suni pie saites. Vēl jau variants ir tabletes. Tās var nopirkt ar vetārsta recepti. Smieklīgi, ka lauku suns jāstiepj pie vetārsta uz pilsētu, lai dabūtu recepti.Katram ir sava taisnība un pie tās arī paliksim.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: :(
Datums:   26.07.2016 09:27

Murk, hormonu tabletes ir taisnākais ceļš uz vēzi. Ne velti ārsti, arī veti cenšas ierobežot hormonu preparātu lietošanu, cik vien var. Nupat paziņām, kas tādu pašu argumentu dēl kā mūšu "gudrā" linda spītīgi baroja nesterilizēto kucīti ar tabletēm, nācās aizmidzināt, visa vienos bumbuļos un metastāzēs. Nu bija asaras, bet...
Ja grib, lai ir "kā dabā"(parastais arguments), tad jāļauj arī dzemdēt tik, cik dabā noteikts. Ja ne, tad tā ir suņa spīdzināšana vai bendēšana ar tabletēm.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: citāds viedoklis
Datums:   26.07.2016 10:47

Linda visu apraksta pareizi. Vienmēr ir jāizvērtē sterelizācijas nepieciešamība, kas tagad ir iespējama arī ķīmiska, orgānus laukā neņem, tam protams ir arī citas blaknes. Galvenā blakne suņiem ir hormonālās sistēmas sabeigšana, ar visām no tā izrietošajām sekām! Vairāk būtu izglītotu saimnieku, mazāk būtu problēmu. Un kas savu kuci gribēs tas mācēs nosargāt i pilsētā dzīvodams , i laukos / no personīgās pieredzes/, jautājums ir tikai par iespringšanu un neērtībām, jo auglīgas kucei ir tikai 11-12 dienas, tas nav tik ilgi,lai nespētu nosargāt, ja grūsnība un pēcnācēji nav vēlami. Kas nevēlas iespring kuci neņem!
Tām "gudrītēm" zināšanai- kinoloģiskie kursi ir veselu gadu , un māca tur ļoti daudz un diplomu saņem nokārtojot eksāmenu, par skaistām acīm vai naudu viņu nedod.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: :(
Datums:   26.07.2016 11:21

-`Citāds viedoklis - vairotāju viedoklis.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Zaķīc
Datums:   26.07.2016 13:08

Nemēri lūdzu visus pēc savas mērauklas, beznika saviebtais ģimīt, Murks!

Laucinieki arī ir dažādi, staigāja saitītē gan pirms 30 gadiem gan tagat. Tagat it sevišķi, ir sākusies vilku medību sezona, ja tu nezināji, tad medniekiem prieks nošaut pat piemājas Yorku(jā un ja vēl nezināji, tad jau pirms gadiem 30 laucinieki iegādājas šķirnes suņus ne tikai aitu ganīšanai, bet arī dvēselei!) Un rūpējās ne tikai par saviem šķirnes suņiem, bet arī pilsētnieku piemestajiem krančiem. Starp citu Laucinieki ar ļoti lielu atbildību skatījās lai kuces neatnestu mājās pārsteigumu, bet suņupuiks lai neiet pie kaimiņu kuces. Un tagat Pārsteigusms !!! Dažos laukos suņiem ir ļauts iet arī istabās, jo suns ir sociāla būtne un lai ar viņu sastrādātos, ar viņu ir jākomunicē! Nevar suni iebāzt voljērā vai pie ķēdes un gaidīt, ka viņš sapratīs un klausīs tevi no pusvārda. Suns tā teikt ir darbs mūža garumā. Ja gribi skaistu mantiņu aizj un nopērc mīksto rotāļlietu, pieslēdz signalizāciju ,nolīgsti apsardzi, bet nekropļo dzīvnieku.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: citāds viedoklis
Datums:   26.07.2016 14:26

Zaķīc tev cepums!:) Stulbiem ģīmīšiem vēl daudz jāizglītojas, lai saprastu kas ir kas. Starp citu neko nevairoju.:)

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Elita
Datums:   26.07.2016 19:31

Ja godīgi, tad lasu un domāju, ka tiem, kas te ir pret sterilizāciju jebkurā gadījumā, vienkārši nav bijusi mājās kuce. Tev, kas saucās zaķīc, ir bijusi? Tad jau būsi redzējusi, kā suns izgraužas caur durvīm, kad hormoni dzen. Un aiziet pār 2 metru sētu. Izturējām to divus gadus. Bija arī tās viltus grūtniecības. Vets teica, ka tas viss labi nebeigsies. Sterilizējām, lai gan arī bijām te visādas pretsterilizēšanas brēcējas saklausījušies un noticējuši. Tagad mums ir normāls, priecigs, ar dzīvi apmierināts suns, kam nav jāmokās, netiekot līdzi dabas balss saucienam. Bijām stulbi, ka vairāk ticējām visādām interneta pamācītājām, nevis pieredzējušam vetam.
Pasēdiet pašas gadiem, ilgi ilgi, pat visu mūžu bešā un mierīgi, kad seksu gribas, bet nevar dabūt, varbūt tad sapratīsiet.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: nezinu gan
Datums:   26.07.2016 20:59

Elita kam tur kas cauri grauzās, bet kucei nav tādas vajadzības pēc seksa ,kā sunim! Visu mūžu ir kuces, dažādu šķirņu, dzīvoju ārpus pilsētas un nekad nav bijušas nekādas problēmas. Savas meitenes nekropļoju ar sterelizāciju un visas nodzīvoja ilgu un laimīgu mūžu. Arī patreizējo nesterelizēšu un zinu,kas viss būs labi divas reizes gadā nosargāšu. Tas,ka jūs nemākat samierināties un normāli reaģēt,tas ka nespējat izolēt suni, nenozīmē,ka viņu vajag kropļot!

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: no malas
Datums:   26.07.2016 22:30

Nu ja nezini, tad paklusē.
Interesanti, cik tad daudzas un dažāds kuces cilvēkam mūžā var būt? ātri nomirst? Vai kārtējā vairotāja?
Izolēt suni - ielikt būrī vai šķūnī ieslodzīt? Tas , protams, ir humāni. Lai suns mokās.Tu ar to vari samierināties. Citi neuzskata, ka dzīvniekam jābūt slikti. Spīdzinātāja.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Zaķīc
Datums:   27.07.2016 01:23

Elitai un Spīdzinātājai...
Bija gan kuce personīgā pilsētā un kā jau rakstīju bija kuce omei laukos. Man visu mūžu apkārt ir suņinieki. Beidz taču decinformēt tautu. Jaunības gados darbojos suņu klubā, draudzenēm un paziņām ar bija gan kuces, gan suņi. Nezinu, kas tev tur par monstriem, bet normāli suņi tā neuzvedās, fantazēt mazāk vajaga. Nav kuces nekādas nimfomānes un viņām nu točna meklēšanās nenotiek kā kaķenēm. Bet ja slinkums nodarboties ar suni, protams viņš aiz garlaicības ne to vien sadarīs tur suņudienas nespēlē nekādu lomu.
Suns saimnieka spogulis! Beidz sev kaunu darīt!
Ak, jā- neviens nav ticis nekontrolēti vairots, bet klubā ja kāds idiots nav pieskatījis savu kuci vai veicis neplānotu pārošanos tiek izslēgs no konkrētā suņu kluba, bet kuceni paliek bez papīriem. Un vēlreiz esiet atbildīgi par tiem ko pieradiniet!
p.s. esi nolēmis ņirgāties par pilnīgi veselu dzīvnieku rēķinies arī ar sekām ...

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Linda B.
Datums:   22.08.2016 22:47

Biju aizmirsusi iegriezties šajā lapelē. Visām žultainajām skauģēm par godu, mana audžumamma pie upes traumēja muguru un kucēnus nācās atdot vēl neizbarotus, jo viņa turpināt vairs nebija spējīga. Ticu, ka tas viss ir jūsu sliktā enerģija, kas tika veltīta manam sunim.

Par pārējo sviestu, kas te pierakstīts, es laikam pat nekomentēšu. Murgs! Kā jau teica, Zaķīc, kuce nav nekāda nimfomāne un durvis ārā negāž, nekādā būrī arī nav jāspundē, dzīvo tur pat kur parasti uns taigā tur pat un tā pat, kā parasti,tikai pavadā tās dienas, kad viņa varētu sev suni pielaist.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: nujā
Datums:   23.08.2016 09:19

Linda, tavam SUNIM neviens nekādu slikto enerģiju neveltīja. Bet par tevi kā kinologu un suņu saimnieci gan izteicās kritiski. Kā redzams, pelnīti.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Zaķīc
Datums:   23.08.2016 15:35

Linda B.
Nu nevar, nevar ne savas, ne savu ģimenes locekļu bildes publicēt vietās kur apgrozās zemas enerģijas, kas barojās no citu sasniegumiem, skaisuma, jaunības un prieka utt.
Kaut kur bija pētījums:
Bars ar cālīšiem. dažus no tiem safočēja, iezīmēja un palaida barā pie pārējiem. Bet bildes salika e- vietnēs, kur cilvēki varēja tās aplūkot komentē un citādi izteikties. Rezultātā fotografētie cāļi palika nīkulīgi slimīgi un izdzīvoja tikai 1. Izauga mazāks un kārnāks. Nevaru es uz sitiena atrast šo pētījumu, bet ne velti zīlnieki, dziednieki uc kuri strādā un ir ar anerģētiskām zināšanām apveltīti, pēc fotogrāfijām lai cik senas vai jaunas tās būtu prot nolasīt cilvēka dzīvi, nāvi un vēl radiniekus apstāstīt. Kā arī veic attālinātas manipulācijas. Pie tam ne visi apzinās šādas savas spēju ietekmes, bet redzi pat tagat, te daži nespēj valdīt savu prieku.
Sunītei veselību.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: nujā
Datums:   23.08.2016 16:31

Kur jūs te to kāda prieku paranoiski redzat? Suņu žēl, par ko tur priecāties? Nevajag jau vissus pēc sava mēra mērīt.

 Re: Čikāgas piecīši
Autors: Linda B.
Datums:   13.09.2016 16:19

Interesanti gan - redzams pelnīti. Par ko pelnīti? Par to, ka suns satraumēja muguru, es esmu slikti apguvusi kursus, ja? Nu žilbinoša loģika!

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *