Sākums  > Izsaku viedokli  > Jūtas un prāts Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Jūtas un prāts
 vecā tēma
Autors: Stulba vai kā (autore)
Datums:   04.08.2016 16:22

Sveiki, draudziņi :) Nu re, pagājuši jau gandrīz 2 gadi no manas vecās tēmas (skatīt augstāk)un zinu, ka reizēm vēlaties uzzināt kāds atrisinājums bijis šeit aprakstītajai ļaužu problēmai. Skatīt http://www.sapforums.lv/index.php?t=101686
Pastāstīšu par savējo.
Nu, redz, izrādās, mans mīļvīrs bija līdz ausīm ieķēries šajā savā sarakstes draudzenē, sēdēja, asrām acīs raudāja, ka mīlot viņu. Arī sexis bijis, protams.
Tagad jau uz visu varu paskatīties mazliet vieglāk, bet pagājušais gads nobimbots. Pazemojos, lūdzos, lūdzu attapties un nākt pie prāta. Viss kā pret sienu.
Kad jutu, ka brūku kopā, veselība streiko un vīram neesmu vajadzīga, tad, lai kaut kā savāktu sevi, uzsāku plosīties pa iepazīšanās portāliem. Oij, bija interesanti :) Patiesības labad jāsaka, ka satiku tur ļoti dažādus vīriešus - gan foršus sarunu biedrus, gan sex gribētājus, muļķus, krāpējvīrus, utt. Ar dažiem izveidojās kolosālas sarakstes, kuras uz to brīdi mani tiešām izvilka no purva. Bija vēlāk arī pa randiņam (oij, tipāži bija kolosāli, bet par to citreiz)un gala beigās pagājusā gada nogalē iepazinos ar vīrieti, ar kuru esmu kopā. Interesanti, bet mans krāpējvīrs attapās tikai tad, kad uzradās viņam konkurents un man jau bija samērā vienalga par vīru. Tad skrēja ar puķēm, lūdzās atpakaļ. Nepiedevu. Tagad met sū uz galvas un jaucas dzīvē. Tas - īsumā. Esiet laimīgi.

 Re: vecā tēma
Autors: Sema
Datums:   05.08.2016 10:49

Vēsturiski biju toreiz arī pirmā komentētāja:) Forši, ka uzrakstīji kā viss atrisinājās. Prieks, ka dzīve iegrozījusies mierīgās un laimīgās sliedēs.
Stāsts mazliet atgādināja gadījumu no māsas dzīves. Bija viņai brūtgāns ļoti stipri vecāks. Palika stāvoklī, bet viņš nepakam negribēja bērnu. Neesam tik tuvas, sīkumos nezinu vai uztaisīja viņa toreiz abortu, vai arī tā sanāca. Bet pēc tā, viņa satika citu un uzreiz palika stāvoklī. Ir laimīgi tagad kopā, puika jau liels. Kā tas vecais vecis, kad uzzināja, ka šī gaida bērnu zvanījās, gribēja atgūt un visādi citādi izpildījās kā ap...dirsies :DDD

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *