Sākums  > Izsaku viedokli  > Sūdzos Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Sūdzos
 SEB bankomāts
Autors: mince
Datums:   24.11.2016 12:46

norija manus 20.00 EUR ar galiem. Iemaksāju 70.00 EUR , bet šamais pasaka, ka neatpazīst manas naudas zīmes un izspļauj tās laukā. Ņemot naudu skatos, ka izdoti tika 50.00 EUR ( jāsaka ka par laimi), bet 20.00 EUR nav. Nopriecājos, ka šamais vismaz tos atpazinis un gaidu tālāko informāciju par naudas ieskaitīšanu, bet tā vietā man tiek uzdots jautājums ... vai vēlos veikt citu operāciju. Sapratu, ka kaut kas ne tā un atcēlu. Ziņoju SEB un šodien saņemu atbildi, ka nekāda naudas iemaksa nav notikusi, jo esmu to atcēlusi un veicot bankomāta auditu lieki 20.00 EUR nav atrasti un ar bankomātu viss kārtībā. Tagad jūtos kā muļķe, jo kur tad palika tie 20.00 EUR. Es vēl saņemot tos 50.00 vēlreiz liku roku tajā naudas izdošanas logā ar domu, ka nauda aizķērusies, bet nebija un man gandrīz pirkstus iespieda, jo tas logs ļoti ātri aizveras. Vēl nodomāju, ka vecāks cilvēks var arī nepaspēt izņemt no turienes naudu. Aizrakstīju vēlreiz šiem ar lūgumu atkārtoti izskatīt, bet saprotu, ka nekas nebūs. Un tad domāju, cik cilvēkiem šitā nav gadījies un kur viņi liek to lieko naudu, jo domāju , ka pamatojas tikai uz to, ka darījums nav noticis. Varbūt vajadzēja spiest, ka vēlos veikt citu operāciju, bet nedomāju, ka tur parādītos info ar naudas ieskaitīšanu un 50.00 EUR negribēju arī zaudēt. Varbūt kādam arī ir tā gadījies?

 Re: SEB bankomāts
Autors: smilga
Datums:   24.11.2016 16:55

Tāpēc man riebjas tie automāti... Un tad neko nevar pierādīt.

 Re: SEB bankomāts
Autors: Aiko
Datums:   24.11.2016 20:33

Jā, nevajadzēja operāciju atcelt.
Bankomāti ļoti bieži neatpazīst banknotes. Iemesli dažādi. Liekot banknoti atkārtoti, piem. ar citu pusi, paņem. Tev tiem 20 eiro bija jāielec "kontā", jo var saprast, ka automāts tos pieņēma, bet izspļāva tikai 50. Pārliecinies, vai patiešām konts nav papildinājies?

 Re: SEB bankomāts
Autors: mince
Datums:   25.11.2016 11:20

Nav ieskaitīts, jo pirms zvanīt SEB apskatīju kontu un šo naudu gribēju ieskaitīt kontā tāpēc, ka bja jāveic maksājums un ar pārskaitījumu tas bija izdarāms ātrāk. Atcēlu tāpēc, ka netaisījos riskēt ar pēdēj0 50-nieku un cerēju, ka bankomātā tas uzrādīsies un tiks ieskaitīts manā kontā. Parasti ieliekot naudu parādās uzraksts, ka nauda tiek skaitīta, tad parādās summa ar jautājumu turpināt vai atcelt, bet manā gadījumā nekas tāds neparādījās, bet uzreiz prasīja ...vai vēlos veikt citu opetrāciju, kas man lika domāt, ka kaut kas nav tā kā vajag. Jebkurā gadījumā tai kastē vajadzēja būt liekiem 20.00 EUR , vai nu īstiem jeb viltotiem, bet bija jābūt. Šodien saņēmu ,uz savu atkārtoto vēstuli ,atbildi, ka veiks auditu tai kastei vēlreiz. Bet uz pozitīvu atbildi neceru. Es gan nezinu vai pastāv tāda iespēja, ka mans 20-nieks kaut kur tur iesprūdis un tāpēc neparādās. Nav protams nekāda lielā summa, bet kaut kā žēl pazaudēt dēļ bankomāta gļukiem.

 Re: SEB bankomāts
Autors: Ljarska
Datums:   28.11.2016 20:27

Man ir bijusi pretēja problēma ar SEB bankomātu. Izņemot neizdeva to, ko gribēju - parādīja, ka iedots, bet nekā taustāma neatradu. Uzrakstīju iesniegumu, paskaidrojumu, pēc kāda mēneša man visu atdeva.

 Re: SEB bankomāts
Autors: mince
Datums:   08.12.2016 10:48

Šī ziņa gan bija jāliek pie priekiem, bet SEB man atvainojās un ieskaitīja mistiski pazudušos 20.00 EUR. Paldies jāsaka puisim no SEB, kurš man ieteica atkārtoti uzrakstīt iesniegumu, citādi samierinātos ar atbildi, ka neesmu neko ieskaitījusi. Un tad rodas jautājums, kāpēc būtu 2x jāraksta iesniegums un jāpierāda, ka vēl nav iestājies vecuma marazms un saproti ko dari. Tātad 1x vienkārši atrakstījās, bet 2x varbūt veica to auditu, bet nu prieks par pozitīvo rezultātu.

 Re: SEB bankomāts
Autors: krans
Datums:   16.12.2016 18:15

norija 400 no saummas,nedelju pa banku vazaajos,lai atdabuutu

 Re: SEB bankomāts
Autors: mince
Datums:   20.12.2016 11:43

O, šamam izrādās neslikta apetīte :)

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *