Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Palīdzība zvēriem Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Palīdzība zvēriem
 Hroniskas iesnas, runcis smok!
Autors: Tante
Datums:   27.07.2017 11:06

Sveiki. Paņēmu runci no ielas, kas mocījās ar iesnām jau no pavasara un bija galīgi izģindis jau.
Deguns ciet, elpot grūti, bieži šķauda, puņķi zaļi un jau asinis nāk. Laikam neko nesaož, negrib vairs ēst. Sēž ar atvērtu muti un izkārušos mēli, siekalojas.
Aizvedu pie viena daktera, kas noplātīja rokas – iesnas pārgājušas hroniskā formā, īsti darīt neko nevar, var atvieglot elpošanu, smērējot uz deguna smiltērkšķu eļļu. Nekādu medikamentu nav.
Jā, ej un pamēģini rūdītam ieliniekam kaut ko uz deguna smērēt! Rokas un krūtis pārplēstas. Sakārpīju pēdējo naudu un devos uz aptieku sev pēc kādām zālēm brūcēm. Aptiekāre laikam arī kaķu cilvēks. Izstāstīju savu sāpi. Viņa ieteica Sinupret tabletes runcim iemānīt. Nenopirku sev medikamentus, paņēmu kaķim Sinupretu.
Nevar saprast, vai tās kaut ko dod. Puņķojas un šķauda joprojām, vienīgi laikam oža parādījusies, jo sāk reaģēt uz tunci vismaz. Tad nu to izmantoju, lai saspiesto Sinupretu iemānītu.
Pensijas dienā aizvedu kaķi pie cita ārsta. Tā teikt uzklausīt divus viedokļus. Bet arī viņa diezgan pesimistiska. Jā, es varot dot Sinupretu, sliktāk jau nebūšot, bet hroniskas iesnas tas vienalga neārstējot. Degunā esot baktērijas, bet ar tām cīnīties varot tikai antibiotikas. Taču tad jānosaka, kuras tieši der. Bet tas ir dārgi un pie mums to nedara, tikai Rīgā. Priekš kam vispār man to vajagot?
Kaut kādi lopu dakteri! Runcis reāli smok, jo nevar paelpot, bet tiešām medicīnā nav izdomāts nekas tāds, kas parastas iesnas varētu izārstēt?????????????????????

 Re: Hroniskas iesnas, runcis smok!
Autors: pildspalva
Datums:   27.07.2017 14:53

Vispār jau pat cilvēkiem pret iesnām nav NEKAS izdomāts. Pilnīgi. Zinu to 100%, jo pati visu mūžu ar to mokos. Diemžēl, vēl joprojām- nekā. Ja sākas iesnas, ar zālēm 14 dienas, bez- 2 nedēļas. Tā man teica krievu laikos, tā saka šodien. NEKAS. Un tu gribi kaķīšam pret hroniskām kaut ko radikālu. Nav un viss. Atceros, sašutumā piļīju pie daktera un sūdzējos, nu kā nu tā. Vajagot stiprināt imunitāti. Tā vēl joprojām ,,stiprinu,,. Šodien gan esmu nokonstatējusi, ka ne tā ir vienīgā vaina, pret ko nav zāļu. Aritmija arī- kad grib, uznāk un viss. Un turas, nodabūt nost, ne pa kam. Nu jau saprotu, ka ar kaut ko tak tā dzīve jānobeidz. Vai tu esi kaķītis, vai cilvēks. Katram savs:)

 Re: Hroniskas iesnas, runcis smok!
Autors: nu
Datums:   27.07.2017 17:32

http://www.sapforums.lv/index.php?t=41325

te veca diskusija, bet var noderēt.

Ja esi sociālajos tīklos, vari pajautāt kaķu draugu grupās. Draugiem.lv- Kaķi, Turam ķepas.

Bet ja paēdis un siltuma, vienalga viņš jutīsies labāk, ar visām hroniskajam iesnam.

 Re: Hroniskas iesnas, runcis smok!
Autors: bp
Datums:   27.07.2017 22:10

Diemžēl tā tas ir. Hroniskas iesnas nav izārstējamas. Te kādreiz manītajam runcim Pomerancim tas pats.Tā kā esam Rīgā, uztaisījām to zāļu testu un noskaidrojām antibiotikas.Taču tam ir īslaicīga nozīme, jo baktērijas pie tām pierod. Bijā pie visnotaļ laba, atzīta daktera. iņš teica, lai nu dzīvo, kamēr var.Ja paliek sliktāk, padodu attiecīgās antibiotikas, viņš minēja arī tenazīmu.
Un dzīvojam tālāk.Puņķi baisi, šķauda metriem tālu :).Dzīvo ārā, laikam vieglāk elpot.Kad eju barot vienmēr notīru deguntiņu, kas aizķepis, Humer ūdentiņu (aptiekās) var papilināt, lai paskalo dobumu.
Tas pats kaķenītei Smilgai.Doma bija, ka iztīrot ieksisušo mutes dobumu, t.i izraujot gandrīz visus zobus, tiks likvidēts infekcijas perēklis un, iespējams, iesnas pāries.Tā nenotika. Tās ir mazākas, kā Pomerancim, bet arī esam samierinājušies. Imunitātes līdzekļi labi, palīdz organismam cīnīties un varbūt atvieglo.
Lietots arī sinupret, pilieni 30 dienas pēc kārtas.

 Re: Hroniskas iesnas, runcis smok!
Autors: Tante
Datums:   28.07.2017 10:19

Kas tie par imunitātes līdzekļiem, cik aptuveni maksā un kā iedodami?
Tas runcis ir pilnīgi traks! Kad baroju uz ielas, es viņam patiku, nāca, glaudās, murrāja (šņākuļoja ar savu degunu), mīņājās. Bet tagad, kad ticis mājās, ja redz, ka došu tableti, rūc, šņāc, plēš mani. Tāpēc mēģinu tableti jaukt tuncī, tad vismaz viņš ātri apēd un man nevajag trakumsērgas potes. Bet rūgtas zāles tā noteikti neiemānīšu.
Tenazym (pasta) man vēl ir mājās no iepriekšējā kaķa, tāpat kā Clavaseptin. Viņa man pavasarī ķepu bija pārplēsusi un tā sāka augt, tāpēc dakterējāmies. Nu jau mince citos medību laukos, bet zāles neizmetu. Stāv ledusskapī, tāpēc domāju, ka nav nekāda vaina. Bet man tā pasta bija ārēji jāsmērē, nevis iekšķīgi jādod. Tas ir tas pats?

 Re: Hroniskas iesnas, runcis smok!
Autors: bp
Datums:   29.07.2017 12:42


Skaustā iepotēt varētu? Ar insulīna šļirci.Sāpīgi tas nav un vieglāk nekā tbl iebāzt mutē.
Varētu iedot, aizsūtīt kaut kā, ja esat ārpus Rīgas, ir lieki ampulās immunofan.Pašlaik potēju Pomerancim un Smilgai.
Imunitātes līdzekļi ir daudz un dažādi:
http://www.vet-advice.lv/lv/kakiem/baribas-piedevas-kakiem/imunitatei-kakiem/
Daudzi iecienījuši VetriDMg. Felovit. Nav lēti.Varbūt ir kādas pastas? Tad uzsmērē uz mutes un deguna un kārtības mīlētājs :) pats salaiza.
Tenazīmu pielieto iekšķīgi un ārīgi. Tikai kurss (vismaz 5 dienas) jāiziet.

 Re: Hroniskas iesnas, runcis smok!
Autors: Olga
Datums:   30.07.2017 22:58

Может быть есть капли на серебряной воде, она ведь антимикробным действием обладает.

 Re: Hroniskas iesnas, runcis smok!
Autors: Olga
Datums:   30.07.2017 23:09

Nodryl капли педиатрические, в старой ссылке советовала известная многим tory, а она много занималась животными. Возможно использовать этот совет чтобы нос начал пищу чувствовать.

 Tēma slēgta
Autors: Tante
Datums:   01.08.2017 09:35

Nepaspēju. Runčuks devās uz labākiem medību laukiem.

 Re: Tēma slēgta
Autors: nu
Datums:   01.08.2017 09:57

Skumji. Paldies tev, ka vismaz šīs dienas viņš pavadīja siltumā un aprūpēts.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *