Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Ģimene Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Ģimene
 par soc. dienestu Liepaaja. Vai tas ir normaali?
Autors: Inese
Datums:   23.09.2017 10:00

Par soc.paliidziibu. Man nav darba un man ir četrus gadus veca meitina, kurai rinda beernudaarzam aizgaaja garaam, jo beerndaarza audzinaataaja nevareeja mūs sazvaniit, jo bija probleemas mums ar telefonu utt. Rinda pagaaja garaam. Man no soc. diensta, kuram es luudzu paliidziibu var man pieskirt tikai gimenes asistentu, kurs man paliidzeesot par 182 eiro izreekinaat, kaa ar beernu meensi izdziivot. Citi pabalsti mums nepienaakas, jo mums ar meitinu ir vienistabas dziivoklis iipasumaa Liepājā un ir jaagaida gads taadeel. Nu paareejo naudu man suuta maate no aarzemeem, kurai ir 62 gadi..arii tas it kaa soc . dienesta darbinieces nesatrauca, sii netaisniiba. Man arii vientulajai maatei ir valsts gimenes atbalsts 11 eiro. 76 eiro invaliditaates pabalsts un alimentu nauda 95 eiro, paareejo suuta man maate. Es uzskatu, ka nav tiesiibas pieprasiit mana jau maatei gados maksaat par mani un uztureet veel 36 gadiigo meitu..bet soc. dienestaa taada lieta skiet normaala tajaa skaitaa barintiesai tas skiet normaali. Un man pieskirsot asistentu, kurs nu man saplaanos ko man pirkt ko nepirkt, no asistenta es nevarot artteikties, tad man baarintiesa buus virsuu.Man ir kauns arii soc darbinieku vietaa, es saadu riiciibu uzskatu par nekauniibu, valstij un valsts iestaadeem manaa gadiijuma, nav tiesiibas korigeet ko peerku vai nepeerku par savu naudu iipasi maates suutito, kura aarzemees ciinaas lai dabuutu pensiju un nebuutu nabaga maize par minimaalo jaadziivo , tas ir 78 eiro, manupraat, Latvijaa.Valsts iestaades iejauksies un apreekinaas muusu naudu, kur un kaa teereet..Man ir kauns vinu vietaa. Es spriezu par valsti no Liepaajas soc.dienesta riiciibaas, es varbuut esmu nelogiska un slima taa spriezot, bet sirdii man znaudz un gribas raudaat par nekritisku iestaazu attieksmi pret sevi un savu darbu.Kaapeec vainiigi esam mees? Cik ilgi taa buus???Es gribeetu pilniiba atteikties no soc.dienesta pakalpojumiem, bet man virsuu baarintiesa. Viss ko es tagad gribu, no soc.diensta, tas ir,neko. Un man veel teica Soc.darbiniece I Pūķe, ka man jaaiestaajoties bezdarbniekos,jo buusot beernudaarzs..vinas mani noriiko , kur iet kur neiet..Man rodas iepaids, ka es viņam esmu nerīcībspējīga persona.Es nezinu kaa to visu saprast?Manas domas un viedoklis netiek ņemts veeraa, un man biezi ir sajuuta, ka mani vinas nedzird vispaar, ko es saku.Taadeel es rakstu seit foruma delfi
p.s.jā, mums soc. diensta darbiniece S.Neilande piedāvāja, lai es ņemu meitai invaliditāti būšot lielāka nauda un bērnudārzs par brīvu. Man ir kauns saukties par latvieti un ka tie ir braali latviesi, arii no soc diensta. Par ko un pret ko ciiniities?! Ja buutu, lai Dievs nedod, karš..es par taadiem latviešiem galvu negribu nolikt, es viņus negribu saukt par brāļiem un māsām..
Spriediet paši par savu dzīvi..šī ir manējā. Varbūt ir kādā līdzība , varbūt ir kopīga šī netaisība.
Man nebija kam pateikt kā es jūtos un tādēļ es uzrakstīju delfos forumā.Es domāju, ka man ir tiesības izteikt kā latvijas piesonei, kā es jūtos
Es jaunajām meitenem ieteiktu nedzemdēt bērnus( un vispār no dzimumkonta atteikties), man ir jau sirmi mati bailees dziivojot par savu beernu,ka to neatņem, daudz asaras ir lijušas. Dzīvojiet tāpat esot vienas un palīdzot citiem, laiki ir ļauni.

 Re: par soc. dienestu Liepaaja. Vai tas ir normaal
Autors: no Jelgavas
Datums:   23.09.2017 15:25

Pirmkārt. Par šo Jūsu teikto: "Es uzskatu, ka nav tiesiibas pieprasiit mana jau maatei gados maksaat par mani un uztureet veel 36 gadiigo meitu..bet soc. dienestaa taada lieta skiet normaala tajaa skaitaa barintiesai tas skiet normaali."
Jā tas nav normāli! Bet KURŠ pieprasa Jūsu mātei sūtīt Jums naudu? Vai soc.dienests? Vai bāriņtiesa? Nē! Jūs pati! Jūs prasat savai mātei uzturēt Jūs un Jūsu bērnu!
Teiksiet nav naudas. Teiksiet, ka soc.dienests un bāriņtiesa Jums nedod naudu. Ka liek stāties bezdarbnieku uzskaitē. Pilnīgi pareizi! Jums pašai ir jāstrādā un nauda jāpelna. Arī invalīdi strādā un audzina bērnus. Tas nav nekāds brīnums.
Otrkārt. Par asistenta piešķiršanu un bāriņtiesas uzraudzību. Tas liecina, ka Jūs esiet nonākusi soc.dienesta un bāriņtiesas uzraudzībā kā neprasmīga un, iespējams, slikta māte.
Treškārt. Ņemot vērā šo un citus Jūsu rakstus, Jums vajadzētu vērsties pie speciālista psihiskās veselības uzlabošanai.

 Re: par soc. dienestu Liepaaja. Vai tas ir normaal
Autors: Kiska
Datums:   26.09.2017 12:27

Skumjš stāsts, protams. Bet labāk būtu jāpriecājas, ka mamma var palīdzēt. Un paralēli tomēr grozīties kaut kā - 4 gadus tomēr vienkārši sēdēt mājās un neko nedarīt... Vienmēr valsts vainīga. vienmēr tie citi. Sāpi saprotu, bet.. nu nevar visu laiku tikai prasīt kaut ko no citiem.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *