Sākums  > Izsaku viedokli  > Sūdzos Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Sūdzos
 Par skolotaajiem
Autors: Inese
Datums:   23.09.2017 14:16

Es nezinu, bet vai tas ir skolotaajs, kurs neprot vielu iemaaciit, runaa nesaprotamos terminos utt. Sii probleema bija jau daudziem pamatskolaa. Es neesmu vieniigaa. Klasees kuraas maaciijos bija nesaliedeetas, un es biju atstumtaa, jo maz runaaju, kaa pamaskolaa, taa vidusskolaa..par to, ka esmu atstumta, skolotaaji vareeja pateikt , peec taa, ka seezu viena, nerunaaju ar citiem...nekas netika dariits, tas skolotaajiem bija ignoreejams..Es esmu daudzus maajaas esot ciemos dzirdeejusi suudzaamies par skolaam un skolotaajiem, bet tas nav veel liidz sim atrisinaats,(man ir 36g.) jautaajums kapeec man taa dariija? kapeec man manas probleemaas kaa beernam nepaliidzeeja? Tas daudziem noteikti veel saap.
Bija , protams, labi skolotaaji, bet tie bija retums.
Vai es sodien uzticos skolas sisteemai un skolotaajiem? Ka mans beerns buus laimiigs un apmierinaats un vinu neatstums un neapcels--nee. Jo daudzas probleemas ir vilkusaas un velkas liidzi pat no psrs laikiem. Galvenaas bija divas probleemas-skolotaajs maaca nesaprotami, par sarezgiiti maaciibu vielu, un tas, ka neaudzina beernus, ja kaads kaadam dara paari, gan vaardiski, gan fiziski..Man viena invaliide arii suudzeejas, ka viņa skolas laikaa ir tikusi sista no vienaudzu puses..kaa ir sodien? Kaadi no jums to labaak zinaas.
Arii beernu daarzaa es baidos, ka manu beernu apcels un audzinaataajs ignorees un neiesaistiisies probleemsituaacijaa.Varbuut arii kaadam no jums ir taapat?Es ticu, ka ir loti labi, kulturaali audzinaataaji un labi beernudaarzi..bet ir arii taadi, kaa es mineeju. Tagad cilveeki domaa, kaa vispaar ielikt beernu beernu daarzaa, netiek par domaam, ielikt labaa beernu daarzaa ar labu slavu.
Vai nebuus taa, ka, ja paaugstinaas algas skolotaajiem, arii netalantiigie maaciisanaa skries uz pedagogiskajaam augstskolaam un buus neprofesionaali, neveiksmiigi, neatziiti skolotaaji..Daudzi izmaacaas materiaalu interesu deel, bet nesaredz amataa kalposanu sabiedriibai.Ar sevis nodrosinaasanu uzskatu, ka ir par maz(lai motiveetu maaciities labi apmaksaata darba studijas).

 Re: Par skolotaajiem
Autors: murks
Datums:   26.09.2017 13:13

Inese, skolotāji nevar piespiest ar kādu draudzēties. Vienmēr bija un būs kāds(a), kuru nepieņem. Pastāsti, ko skolotājai vajadzēja darīt: pievest pie tevis kādu klases biedru un pateikt_ tev jādraudzējas ar Inesi, citādi saukšu vecākus uz skolu. ar šo prātu tev to vajadzēja saprast.Vai mācību vielas apguve ir atkarīga tikai no skolotāja? Ir dažādi attīstīti bērni. vieniem viegli padodas vienas zinības,citam atkal citas. Bet, ir bērni kuriem ir grūtās galvas. Tas nav ne labi,ne slikti. Tas ir fakts un vainīgos nav jāmeklē. PSRS laikos bērniem bija vispirms pienākums un tikai tad tiesības. Tagad ir tikai tiesības. Jautājums, ko Jūs gribat no skolotāja, kurš nedrīkst aizrādīt (ielikt kaktā) kādu izlecēju, kurš danco visiem pa galvu. Inese, Jums sava bērnības trauma (ja tā var teikt) nav jāsakāpina un jāpārnes uz saviem bērniem un apkārtējiem cilvēkiem.Es skolā bieži vien ar dūrītēm izcīnīju savu vietu. Ar mani neviens neauklējās. Jā,tad sāpēja. Bet, gadiem ejot saredzēju arī savu vainu un kļūdas. Tāpēc droši varu teikt: viens žagars nedeg.

 Re: Par skolotaajiem
Autors: sebreja
Datums:   24.12.2017 10:31

Nesaprotu visp, kas šodien notiek ar bērniem.Meita stāstīja kā viņas meitai klasē. Piemēram, atnāk meita no skolas un sūdzas mātei - es ar Zani negribu draudzēties, bet viņa grib. Tagad viņas māte nāks uz skolu ar mani runāt ...man bailes...nāc tu arī.Vai arī - zvana vienas meitenes mamma:"Kāpēc jūsu meita uzlūdza uz dzimšanas dienu Ilzi, mana meita ar viņu ir konfliktā. Ja Ilze būs, tad mana meita neies pie jūsējās uz dzimšanas dienu."
Es savā laikā draudzības lietas kārtoju pati...mātei vien padomu palūdzu. 5, klases - manuprāt tas jau ir vecums, kad pašam jāprot tikt galā ar lietām.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *