Sākums  > Izsaku viedokli  > Jūtas un prāts Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Jūtas un prāts
 Laulība ar ārzembieku
Autors: Loora
Datums:   25.09.2017 19:31

Sveiki!
Vēršos pie Jums pēc palīdzības.
Vai kāds ir saskāries ar "marriage capacity"? Tas ir dokumentus, ko pieprasa ārzemēs, taču LV tāds dokuments nepastāv. Vienīgais, ko no LV ir iespējams dabūt- no PMLP izzińa par gimenes stāvokli (neprecējusies/škīrusies).
Varbūt kāda ir saskārusies un var izteikt viedokli. Varbūt šeit ir kāda, kas ir precējusies ar turku, ēgiptieti, tunisieti, marokāni vai alžīru?! Šajās valstīs prasa šo dokumentu laulības noslēgšanai.
valstī, kurā šobrīd atrodos nełauj precēties bez šī dokumenta, bet es nespēju noticēt, ka esmu pirmā latviešu meitene, kas ieprecas šajās zemēs. Tāpēc vēršos pēc padoma 😊

 Re: Laulība ar ārzembieku
Autors: nu
Datums:   26.09.2017 12:52

vai labāk nav painteresēties turienes vēstnīecībā? (Latvijas vai tās valsts, kas nodarbojas ar vīzu utt. izsniegšanu uz ;so valsti Latvijas pilsoņiem)

 Re: Laulība ar ārzembieku
Autors: mazepa
Datums:   27.09.2017 18:26

LV Ārlietu ministrijas konsulārais departaments...šķiet agrāk bija Elizabetes ielā blakus kino Splendid palace, tuvāk Brīvības ielà...telefona nr.var uzprasīt gūglē...
Bet latviešu džeki ir visforšākie! :))

 Re: Laulība ar ārzembieku
Autors: Nesaprotu
Datums:   21.03.2018 12:49

Kāpēc jāprecās ar pērtiķcilvēku? Vai tad balto pietrūkst?

 Re: Laulība ar ārzembieku
Autors: ..
Datums:   21.03.2018 13:27

Jautājums bija citādāks. Bet paldies par Jūsu jautājumu uzstādīto jautājumu. Mēs dzīvojam 21gs un Jums nav nekādu tiesību aizskart cilvēku, neskatoties uz rasi, dzimumu, reliģisko piederību utt. Jūs varat izvēlēties kādu vien vēlaties. Tākā savas pārdomas paturiet pie sevis, ja jums nav atbildes uz manu jautājumu, tad paklusējiet. Paldies!!

 Re: Laulība ar ārzembieku
Autors: A ko darīt, ka tā domāju.
Datums:   07.05.2018 19:13

Ne nepaturēšu savas pārdomas pie sevis, jo gribu lai mana tauta saglabā balto krāsu. Balto cilvēku genocīds notiek visapkart. Es neesmu pret to, ka cilvēki precās ar ko grib. Var precēt - suņus, kaķus, pērtiķus, melnos, sarkanos cilvēkpērtiķus, ka tik viņiem labi kopā, BET, lai nedzīvo šeit. Lai brauc uz pertiķcilvēku dzimteni un vairo viņu tautu un labklājību. Viņu zeme, jo sievai jaiet pie vīra! Visu gaišu.
Vienīgais pret ko esmu - tas ir pret pedofīliju un nekrofīliju, bet zoofilija, ja nenodara sāpes maziem dzīvnieciņiem - man ir gluži vienaldzīga.

 Re: Laulība ar ārzembieku
Autors: Zinātniskais pētījums
Datums:   07.05.2018 19:24

Šinī zemē vēl it kā ir VĀRDA BRĪVĪBA, tāpēc viena kolaboracioniste ar zoofīliskām tieksmēm nevar norāīt, ko un kam runat. Ja tev ši būtne patīk - dzīvo laimīga! Apsveicu ar sava genoma nodošanu, bet, ko darīt... Kāds sencis ar savām izdarībām ir nozadzis Tev ģenētisko aizsargbarjeu...
Vai Tavā dzimtā ir bijuši alkoholiķi? Tīri zinātniska interese. Kas liek nodot savu rasi? Tas būtu labs pētījums, bet šodien to neviens nepieļaus...jo planetārā pārvalde ļoti grib panakt rasu sajaukšanos un baltās rases galīgu iznīcināšanu un Tu šajā prgrammā ļoti veiksmīgi darbojies! Apsveicu, kolaboracioniste!
Dzīvo kā gribi un dzīvo laimīgi, ja vien vari.

 Re: Laulība ar ārzembieku
Autors: Zinātniskais pētījums
Datums:   07.05.2018 19:34

Senos laikos meitas negribēja laist prom pie jebkadas krasas svežzemniekiem, pat baltajiem, kur nu vēl melnajiem vai bēšajiem. Arī šodien šo lietu vajadzētu ņemt vērā un padomāt, kas ar ko un kapēc precās. Mūsu viena eksministre jau pierādīja šādu laulību melīgumu un izgāsanos un baltās sievietes klaju izmantošanu.
Tāpēc apdomā kārtīgi, vai tev tiešām to vajag. Tā ir cita rase, cita kultūra, cita domāšana. Vai patiešām tur iederēsies? Vai tiesām būsi laimīga? Vai tevi tikai falla izmērs ir fascinējis un aizmiglojis acis?
Ja uz visiem jautājumiem spēj atbildēt - jā - tad neko - dzīvo laimīga!

 Re: Laulība ar ārzembieku
Autors: Gribētos zināt
Datums:   07.05.2018 19:53

Mēs dzīvojam 21gs un Jums nav nekādu tiesību aizskart cilvēku, neskatoties uz rasi, dzimumu, reliģisko piederību utt. (C)

Kā es aizskāru Tavu rasi, religisko piederību vai dzimumu?

ATBILDE - nekā!

Man ļoti patīk tava rase, tavs dzimums, bet tavu reliģisko piederību es nezinu!


Priecīgu nedēļu!

 Re: Laulība ar ārzembieku
Autors: Brīdinājums
Datums:   26.08.2018 17:49

Pērtiķcilvēki jau nav vainīgi, ka viņus no pērtiķiem uztaisīja savulaik...tas gan...bet precēties ar tādu ir glupi. Ilgi šādas laulības parasti nepastāv un beigas vēl bērnus atņem. Vēl Āfrikā plaši zeļ kanibalisms un pirmos apēd baltos, ja nu kas...

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *