Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Dzīvnieki Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Dzīvnieki
 epilepsija mopsis
Autors: engucs
Datums:   05.10.2017 13:32

Labdien, vēršos pie Jums ar jautājumu, vai kāds ir saskāries ar epilepsiju suņiem? Manai sunenei (mopsis 4 gadi, sterilizēta). Ir bijusi jau otrā lēkme (02.10.), pirmā bija pavasarī. Pirmā bija galīgi traka, kad bija pašai grūti elpot un daudz siekalas izdalījās, galvu ļoti stiepa un arī ķepas. Tad nedaudz atgāja , nedaudz streipuļoja. Neapčurājās un neapkakājās tajā brīdī. Pēc tam viss normāli kā iepriekš. Bijām pie veta arī, viņš izteicās, ka tā varētu būt epilepsija. Iztaisījām analīzes, tās bija labas, tikai aknas nedaudz sliktākas, bet nekas slikts. Ieteica mums pavērot suni. Nu pienāca apmēram pēc pusgada otrā reize. Bet tā bija vieglāka, nedaudz parāva krampji , protams mani nobiedēja līdz ārprātam, steidzu suni nest laukā svaigā gaisā un tad atgāja, nedaudz staigāja streipuļojot, un gāja arī pakakāt! Un tgd viņai divas dienas ir mīksts vēders, nevaru saprast kadēl (30.09. biju devusi tārpu zāles, un šīs pēdējās 3 dienas daudz ēda papriku). Vets teica, ka visi trīs varētu būt mikstā vēdera problēma. Vai arī pie vainas ir lēkme? Gribēju jautāt, kā es varētu vislabāk palīdzēt sunim, jo esmu dzirdējusi, ka zāles padarto pa visam gausu un arī nemaz nepalīdzot tā īsti. Vai ir kādi ieteikumi? Un viņa man arī ir ar lieko svaru (10,5 kg). Kā labāk dabūt nost liekos kg, esmu izslēgusi konservus, baroju ar lieso sauso barību. Paldies jau ioeriekš :)

 Re: epilepsija mopsis
Autors: vēl
Datums:   06.10.2017 10:59


ieguglē Epilepsija sunim un tev izmetīs daudzas diskusijas.


Neirologs suņiem- Aleksandrs Ozols Jelgavā (m. 29334320).
Ļoti labs vets ir Miervaldis Kļaviņš Canderos,
arī N.Fjodorovs Vienības gatve, bet tas laikam vairāk par kaķiem.

 Re: epilepsija mopsis
Autors: engucs
Datums:   06.10.2017 13:25

jau skatījos, bet paldies :)

 Re: epilepsija mopsis
Autors: Pekse
Datums:   17.10.2017 17:42

Man bija suns ar epilepsiju. Es pēc tava apraksta vispār nesaprotu vai tā ir epilepsijas lēkme? Vai tu esi redzājusi klasisku epilepsijas lēkmi? Vienalga cilvēkam vai sunim? Nokrīt gar zemi, raustās locekļi, kustās žokļi? Neko nevar izdarīt, aizej pie ārsta lai izraksta zāles (tās pašas kas padara gausu) un lūdzies lai palīdz (ne visiem palīdz). Lēkmes laikā tu neko nevari darīt un vismazāk vajadzētu suni kaut kur stiept, kliegt, bļaut un stresot pašai. Suns nesaprot kas ar viņu notiek un redzot saimnieku psihojot sāk uztraukties vēl vairāk. Es attaisīju logu un apsēdos no suņa netālu, kad atkāja tad vienkārši mierīgi pakomunicēju kamēr atjēdzās. Man bija sanbernārs, lēkmes sākās 3 gadu vecumā un nodzīvoja līdz 7,5 un nomira no citām kaitēm. Zāles izrakstīja Fjodorovs, paldies viņam.

 Re: epilepsija mopsis
Autors: engucs
Datums:   18.10.2017 11:34

Sveiki, mums ārsts teica,ka izskatās pēc epilepsijas lēkmes. Neesmu redzējusi, mums putas nenāca un un arī neapčurājās. Gar zemi nokrita, locekļi stiepās , tāds stīvs palika. man ārsts teica,lai nes svaigā gaisā. paldies par ieteikumu.

 Re: epilepsija mopsis
Autors: engucs
Datums:   24.10.2017 16:40

Diemžēl mums tikko bija trešā lēkme (24.10.) , pirmdien došos pie Fjodorova. Cerams, ka spēs mums kaut kā palīdzēt :) Pirms braukšanas pie viņa nodošu arī analīzes. Cerēsim uz to labāko...

 Re: epilepsija mopsis
Autors: engucs
Datums:   31.10.2017 15:01

Bijām vakar pie Veta (Fjodorova), analīzes visas labas, vets nonāca pie secinājuma, ka varētu būt iedzimtā epilepsija(kas esot bezjēdzīga, jo cēlonis īsti neesot, kaut kā tā ) . Tā kā mums tās lēkmes palika vieglākās, mums ieteica padzert vismaz 3 mēnešu zāles (,kas ir ļoti vieglas, K.broVet). Par audzējiem galvā viņš minēja, ka tik jaunam sunim (4gadi), nemedzot būt. Lēkmes var arī vairs nebūt, vai samazināties. Bet ,ja nu ,kas mainās tad jādodas atpakaļ. Bet nu cerēsim uz labāko.
Nu mums dziemžēl atklājās,ka ausis (ko es domāju, ka ir normāli, ka viņas paliek netīras un krunka , tikai dīvaini likās, ka pēdējo mēnesi tā aktīvi laiza priekšķepas), mums ir ļoti liela alerģija pret ēdienu. Tagad īsti nezinu, ko labāk dot ēst, jo vets teica ,ka 12 nedēļas vajadzīgas ,lai organisms pielāgojas jaunajai barībai. Mums ieteica dot royal canin satiety , bet vajadzētu kādu 1 kg arī nomest. Vai kāds varētu ieteikt kādu labu barību,kas ir ļoti alerģiskiem suņiem ar lieko svaru? Pati gribētu sunim pamēģināt dot šo Acana Light & Fit vai kāds ir mēģinājis? Paldies jau iepriekš.

 Re: epilepsija mopsis
Autors: Aira
Datums:   13.01.2018 02:26

Ja ir vēlēšanās uzzināt no kā ir alerģija, tad vislabāk gatavot savam sunim pašam saimniekam. Tādā veidā var izslēgt un iekļaut ēdienkartē dažādus produktus un redzēs uz ko ir alerģija- tikai pie pašgatavotās barības ir jāpieradina pakāpeniski, sevišķi, ja suns visu laiku ir barots tikai ar sauso barību! Es pus gadu nomocījos ar dažādām barībām, jo kucēns bija pieradināts pie sausās barības;-sunim bija gan caureja gan acis asaroja. Tagad jau trīs gadus gatavoju pati un viss ok! Mani iepriekšējie suņi nodzīvoja- viena 16,5 gadus, otra 17 pāri gadus....Lai veicas!

 Re: epilepsija mopsis
Autors: Engucs
Datums:   14.01.2018 14:02

Es mēģināju gatavot pati, taisīju rīsus ar vistu un burkāniem, bet palika vēl trakāk. Vai varētu uzzināt, ko tieši gatavo saviem suņiem? 5

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *