Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Dzīvnieki Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Dzīvnieki
 runcis čurā visur
Autors: engucs
Datums:   05.10.2017 13:40

Labdien, esmu jau izmisusi. Runcis čurā blakām savai kastei, citreiz arī piekakā bērna istabu. Nespēju vairs to izturēt. Pagāšgad bija tā pati problēma. Tad pie vainas bija , vismaz es tā domāju, veselības problēmas, operējām acis, pēc tam palika labāk. Tgd atkal sākās problēmas, liekas ,ka grib iet laukā, bet mēs negribam laist, esam Rīgā privātmājā,bet uz neilgu laiku, būsim pēc tam dzīvoklī. Tgd arī laižu laukā ,atstāju durvis vaļā lai iet, bet čurā tā patās blakus kastei. Nesaprotu , kas viņam nepatīk. Barojam labi, neviens pāri nedara. Liekas, ka viņš mums ir ar raksturu, atriebīgs. Jo ir arī čurājis gan gultā man , manai mammai un bērnam. Kaķis ir kastrēts, 4 gadi, eksotiskais ar persieti krustots. Sestdien braucam pie veta. Ir kādi ieteikumi, ko darīt? Esmu izmisusi,jo katru rītu jāmazgā māja..... Paldies iepriekš jau

 Re: runcis čurā visur
Autors: nu
Datums:   05.10.2017 22:01

labs vets, kaķu psihologs. Padomāt,varbūt kas izmainījas mājā, kad viņš sāka tā izdarīties. Un vēl- varbūt lūgt padomu socialo tīklu kaķu draugu grupās.

Vēl iekopēju no vienaa diskusijas.

Kaķi tā var darīt arī pie tārpu invāzijas.Ir tāda pieredze.Lasīju, ka var skatīties acīs un iečurāt ne tur. Raksta autors minēja, ka tad kaķis var būt satraukts, baidās no soda, nezina, ko darīt.Vārdu sakot, kaut kāds iemesls viņu novedis stresa situācijā.
Labi palīdz ierobežota telpa, kamēr šis apjēdz, vai pat būrītis, kurā padzīvoties un mācīties uzvesties.Ar plēvi pārklāta gulta, la nepatiktu tur iet.Kaķim nepatīk trokšņi, čaukstona.
Ir ieteikumi attiecīgajā brīdī un vietā sabiedēt kaķi.Piemēram nomest atslēgu, uzspricēt ūdeni.

 Re: runcis čurā visur
Autors: kas zina
Datums:   05.10.2017 22:05

Varbūt pārdzīvo, ka netiek viņam pievērsta vairs tik liela uzmanība kā agrāk?

 Re: runcis čurā visur
Autors: nu
Datums:   05.10.2017 22:11

http://www.catster.com/lifestyle/does-your-cat-pee-on-the-sofa-or-bed-heres-why

 Re: runcis čurā visur
Autors: engucs
Datums:   06.10.2017 07:53

Mēs svētdien tieši attārpojām , kaķi un suni, tgd sunim jau kuro dienu ir caureja, nesaprotu, kas notiek. Kaķis čurā visur , sunim caureja ... Esmu prasījusi vetam pa čurāšanu, noņēmām analīzes tās labas..Uzmnaība arī viņam. Vets arī ieteica, kkādus nomierinošos līdzekļus

 Re: runcis čurā visur
Autors: engucs
Datums:   06.10.2017 07:54

It kā pievēršam uzmanību..

 Re: runcis čurā visur
Autors: vel
Datums:   06.10.2017 10:40

Iekopēju vel diskusijas. Turēt viņu ierobezotā telpā, kad neesat mājā,jau droši vien nav iespējams? Lai veicas un Lai Dieviņš jums palīdz!

Vienai dāmai runcis (bet tas bija nekastrēts) iezīmēja tikai tad, kad saimniece nebija mājās. Viņš tā pauda savu neapmierinātību par to, ka viņa atļāvās viņu atstāt mājās vienu (pat ja tas bija uz pusstundu). Varbūt viņs pauž protestu, ka vīra nav mājās? Vai arī kā īsts vīrietis tagad jūtas Nr.1, vīra prombūtnē ?

Ja runcis bija kastrēts pēc tam, kad jau bija pasācis iezīmēt, ir iespējams ka viņš to dara jau aiz ieraduma, tā sacīt. + vēl atkarīgs no gēnu komplekta, kas saņemts mantojumā. Ja kaķim no abu vecāku puses vairākās paaudzes ir bijuši tikai istabā dzīvojoši un kastē ejoši kaķi, tad tāda iespēja, ka iezīmēs ir salīdzinoši niecīga.
Vēl mēdz gadīties tā, ka maisiņā ieslīdējis tikai 1 sēklinieks, otrs palicis iekšā. Ja kastrācijas laikā to nepamanīja, tad runcis faktiski nemaz nav kastrātiņš, un hormoni joprojām plosās. Tad jāoperē vēlreiz. Protams, tas ir tikai pieņēmums, bet tomēr tādi gadījumi mēdz būt.

Es ietu vēlreiz pie veta. Varbūt pat pie vairākiem. Lai saprastu, vai cēlonis ir fizioloģisks, vai "galvā".

Ja lasiet krieviski, iesaku palūkoties http://www.e-cats.lv. Tur var atrast tēmas, kur diezgan daudz ir diskutēts par šo jautājumu, tajā skaitā meitenes dalās pieredzē arī par līdzekļiem, kā likvidēt smaku.

 Re: runcis čurā visur
Autors: engucs
Datums:   06.10.2017 13:31

Vīrs viņan īpaši nepatik, jo vīrs ļoti dusmojas,par to čurāšanu. Čurāšana notiek it īpaši pa naktīm. Runcim bija viena oliņa cirksnī, to atkāja ,kad kastrējām, vets izņēma abas. Jā, par gēniem īsti nezinu, bt ir istabā dzīvojoši kaķi abi vecāki. Liekas, ka kaķim ir skaudība, redzot,ka suns iet laukā un viņš redz,ka citi kaķi iet pa lauku, un viņam jāsēž istabā!!! Tad viņš spīta pēc čurā :D

 Re: runcis čurā visur
Autors: no Jelgavas
Datums:   15.10.2017 14:51

Dzīvniekiem nepiemīt skaudība. Skaudība raksturīga tikai cilvēkiem.

Nabaga kaķa urīnu uz analīzēm! Iespējams, ka ir smiltis urīnceļos. Viņam sāp, it īpaši naktīs. Tāpēc arī čurā.

 Re: runcis čurā visur
Autors: Sabīne
Datums:   16.10.2017 15:49

Manas mammas kaķim nepatika cementējošās smiltis. Kad to sapratām un nomainījām pret silikona smiltīm, problēmas pazuda.

 Re: runcis čurā visur
Autors: engucs
Datums:   16.10.2017 17:50

Kaķa urīns tika pārbaudīts! viss kārtībā, tgd atkal ir pārstājis čurāt, jau kādu nedēļu vairs nečurā. Laižu vakarā laukā, nezinu, varbūt tiešām viņš spīta pēc tā darīja :(

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *