Sākums  > Izsaku viedokli  > Sūdzos Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Sūdzos
 par mežiem
Autors: Agnese
Datums:   28.12.2017 16:32

Sveiki!

Varbūt kādam ir zināma informācija par to, no kurienes tiek nopludināti meža taksācijas dokumenti? Esmu mantojusi mežu no sava vectēva un kur gadījies kur ne - zvans no uzņēmuma, kurš gribot pirkt manu mežu. Visi dokumenti viņiem jau esot, taksāciju ir redzējuši. Nu kā tas tā var būt - vai tad tai nebūtu jā"būt konfidecionālai informācijai?

 Re: par mežiem
Autors: mā
Datums:   07.01.2018 17:22

Par dokumentiem neko nepateikšu, bet es mežu pilnīgi noteikti nepārdotu. Mūsdienās tā ir mega vērtība pati par sevi. Padarītu to dzīvniekiem un putniem draudzīgu un ietu fotogrāfēt. :D

 Re: par mežiem
Autors: ses
Datums:   07.01.2018 19:50

Tur, kur dokumenti darināti vai tur, kur tie iesniegti, arī jāmeklē noplūde. Arī pašvaldības mēdz būt pļāpīgas.

Pirms pāris gadiem manam tētim arī tieši tāpat zvanīja, pat zināja mājas adresi un brauca "ciemos" uzrunāt. Turklāt, tēta dzīvesvieta nebūt nav tai pašā pagastā, bet gan pavisam citā vietā. Adresi zina pašvaldībā, jo tur izraksta rēķinus par nodokļa apmaksu. Īpašnieka saziņas kontakttālrunis gan ir pieejams pavisam publiski. Piemēram, pašvaldībā interesējos, kā sazināties ar kaimiņu, kurš izmanto mūsu zemi, jo tam mainīts tālruņa numurs. No pašvaldības dabūju jauno numuru, kas reģistrēts kā kaimiņu īpašnieka tālruņa numurs.

Starp citu, ja tu nedzīvo klāt īpašumam, tavu meža īpašumu var pilnīgi mierīgi kāds atbraukt un izcirst, sagādāt sev (nevis tev, bet sev) malku. Un tieši to pašu var mēģināt izdarīt pat tad, ja tu dzīvo blakus. Mūsu īpašumu mēģinājusi izcirst pat pašvaldība, "domādama" ( nevis pārliecinādamās!), ka tas ir pašvaldības īpašums. Ja mēs nebūtu blakus, būtu izcirtuši krietni vairāk.


 Re: par mežiem
Autors: smilga
Datums:   12.01.2018 14:02

Nezinu par adreses un taksācijas datu pieejamību, bet tā nelegālā izciršana nav gan tik vienkārša - mežziņa pienākums ir sekot līdzi tam, kas notiek mežā.

 Re: par mežiem
Autors: ses
Datums:   17.01.2018 15:11

Mežzinis jau nestāv tavā mežā un negaida cirtējus. Kādā reizē piebrauc, konstatē, ka izcirsts, un vainīgs ir kurš? Protams, īpašnieks!

Mums, piemēram, uzlika sodu par atkritumu izgāšanu mūsu mežā - kāds cūka iebraucis ar smago un izgāzis palielu daudzumu atkritumu. Lai viņam rokas nokalst! :)

Tā ka te ir lietā vecais teiciens - slīcēju glābšana pašu slīcēju rokās...

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *