Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Palīdzība zvēriem Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Palīdzība zvēriem
 Kaķu acs ārsts
Autors: Egt
Datums:   15.03.2018 14:18

Esmu palasījusi nedaudz diskusijas, bet tās bija jau gadiem vecas. Tāpēc interesē par labu acu ārstu, lai varētu aizvest un parādīt kaķi. Varbūt ir kāds jauns parādijies labs?
Un varbūt ir kāds tuvāk Jēkabpilij, jo negribās nomocīt kaķi garajā ceļā uz Rīgu, jo kaķis jau tā dēļ pārdzīvojumiem paliek sirmāks.
Lūgums oēc iespēajms vairāk atsauksmēm.

 Re: Kaķu acs ārsts
Autors: rafa
Datums:   15.03.2018 14:27

Ja man būtu jāved,tad tikai pie Kovaļčukas. Rīga,Dzīvnieku veselības centrs, Candera ielā

 Re: Kaķu acs ārsts
Autors: dingo
Datums:   15.03.2018 14:33

Nav, nav par jauniem acu ārstiem dzirdēts... Es arī par Kovaļčuku.
Bet varbūt nemaz nav vajadzīgs tieši acu speciālists, der labs vets?

 Re: Kaķu acs ārsts
Autors: aga
Datums:   15.03.2018 21:10

Mums pec Kovaljchukas palika tikai sliktak, samaksajam 60eur par neko - tikai par apskati un veleshanos tikt no mums atrak valja. Un nepatika vinas attieksme pret bezskjirnes kakji... Toties Slokas ielas klinika mums palidzeja un tagad kakjam acs ir sadzijusi. Bijam pie vinjas sho pedejo tris meneshu laika un nevienam neiesakam. Lai gan Kovaljchuku mums ari ieteica musu vets.

 Re: Kaķu acs ārsts
Autors: rafa
Datums:   15.03.2018 22:13

Nu nezinu gan. Man ir bijuši un ir tikai bezšķirnes kaķi un nekad neesmu saskārusies ar sliktu attieksmi no Kovaļčukas puses. Savukārt ja stāsts par Slokas ielas klīniku ir stāsts par Mazo Brāļu Hospitāli,tad par to vietu gan nekā laba nav ko teikt :(
Tik jautājums-kam jautāt pēc vetārsta,ja kaķim acs sadzijusi?

 Re: Kaķu acs ārsts
Autors: dingo
Datums:   16.03.2018 09:45

Mums katram ir sava pieredze, uz MBH es arī vairs savus dzīvniekus nevedu. VNk gribu teikt, ka daudzas lietas, kam it kā ir savs speciālists par bargu naudu, var izdarīt arī labi veti. Pilnībā jau gadus 15 vismaz uzticamies savam dr. Fjodorovam, kas mums lieliski ir izdarījis, piemēram, to, ko citi skrēja tikai un vienīgi pie Ilgaža utt. Par acu operācijām konkrēti nezinu, bet, ja nevar pats, tad ieteiks labāko. Mēs jau nezinām, kas autores kaķim par problēmu, vai tiešām vajag tieši acu ārstu.

 Re: Kaķu acs ārsts
Autors: Egt
Datums:   16.03.2018 10:17

Nu mēs jau pie laba vetārsta sadaktarējām abus lauztos žokļus, jo iekļuva avārijā bet ar acīm palika sliktāk vienai ir rēta pa visu aci un otrai sanāk neliels peleks laukums acs lejā. Mūsu ārste nevarēja palīdzēt, jo nevar saprast, kas to izraisa un bijām laiduši zāles acīm,bet tur reāli ir jāpārbauda pie speciālista.

 Re: Kaķu acs ārsts
Autors: aga
Datums:   16.03.2018 18:29

Kovaljchuka aci pat neapskatija ar lampu... Kakjim 17 gadi - ko tur iespringt... Palidzeja dr.Petersone - konkreti nepateikshu vai MBH vai Toto, jo veda un ar zalem ari njemas mamma, kurai ka pensionarei vairak laika. Sakas ar to, ka kakjenei otrs kakjis bija ieshkjelis pa aci un to traumejis. Aizvedam pie sava veta - kad 2 nedeljas nekadu uzlabojumu nebija, musu vets ieteica Kovaljchuku, nevis mes pashi to izfantazejam. Pec Kovaljchukas strauji kljuva vel sliktak. Sheit nav musu subjektivais viedoklis - musu vets to konstateja, jo kakji reizi nedelja vedam atradit 3 meneshus no vietas. Tagad viss ir sadzijis un labi. Shi bija musu pirma un pedeja pieredze ar Kovaljchuku. Ja, ari Fjodorovu mums ieteica, bet lidz vinjam netikam, jo tobrid Candera ielas klinika un docentes statuss mus vilinaja vairak.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *