Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Dzīvnieki Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Dzīvnieki
 kakjeenu acu infekcija
Autors: ARTURS
Datums:   02.07.2018 23:02

Labdien, Manai kakjenei piedzima divi mazulji, svars 110gr un 111gr, pec 3 dienam atkal parbaudot vienam bija svars 150gr bet otram 88gr, saku barot ar pudeliti , Izmantoju KMR sauso kakjenu pienu, kajens bija ljoti vajsh, knapi ar shprici pa pilieninjam centos iebarot , ik pa paris stundaam, otraa dienaa kajena acis izkatijaas nedaudz piepampushas - bet citaadi nekas , un izdevaas beidzot iebarot vienaa reizee 3ml, vinjsh beidzot pirmo reizi beidza bljaut un labi iemiga , pec paris stundaam kad njemos vinju atkal barot apkaart aciim bija apaudzis tads ka miega aplikums lielos daudzukmos , tada nelabaa brunganigi asinjainaa kraasaa, un acis bija kluvusha normaalas - pampus pazudis, nakoshaa dienaa viena actinja atveeras - protams priekshlaiciigi and izskatiijaas nelabi miglaini balta, and veel peec dienas atveeraas otra ari miglaini balta, ( cik saprotu taa bija infekcija) tagad jau 8 dienas katru reizi kad baroju paslauku acis ar vates tamponinju kas pamercets kumelishu novarijumaa, bet abas actinjas joprojam miglaini baltas, sakiet ludzu, vai tas ir arstejams , vai infekcija ir acis sabeigusi neatgriezeniski ( pampuma bridis bija mazaak kaa vienu dienu) , pats kajens tagad atistaas ljoti labi, nekaadu pampumu vai infekciju, bet acis bez izmainjaam. ko juus man ieteiktu, un vispaar kaa parasti tas beidzaas, vai kajeenam augot kas mainaas vai ari tas jau ir uz vissiem laikiem pilniigs aklums?

 Re: kakjeenu acu infekcija
Autors: Ita
Datums:   03.07.2018 13:00

Es savas pieaugušajām kaķenēm smērēju acu infekcijas laikā acis ar "Alfasan" ziedi ko pirku vet.aptiekās. Tās ir uz receptes, vetārsti gan grib redzēt pašu kaķi, bet varbūt, ka var sarunāt. Jums jāinteresējās vai mazajiem arī var tās smērēt. Painteresējieties vispirms pa telefonu 67288539.Informācijai:ja sākusies acu infekcija, tad jāsmērē abas acis- arī tādā gadījumā, ja otra acs ir vesela un jāievēro, lai rokas vienmēr būtu cītīgi nomazgātas, lai infekciju nepārnes pārējiem kākiem un pajautājiet pa telefonu, kas jādara, lai infekcija nepāriet pārējiem. Tas gan jādara steidzīgi!!!

 Re: kakjeenu acu infekcija
Autors: nu
Datums:   03.07.2018 21:07

varbūt var pazvanīt kādam no kaķu glābējiem, noteikti palīdzēs ar padomu.

28344823 (Iveta)
Monika (Minku SOS) 28850474

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *