Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Veselība un skaistums Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Veselība un skaistums
 to ih
Autors: ...
Datums:   24.09.2018 17:46

Neesmu reģistrējusies "calis.lv", tāpēc pajautāsu te.
Jūs daudz runājat par alternatīvo medicīnu, bet "calis.lv" forumā rakstījāt, ka esat ārtsējies, iekopēšu, ko esat rakstījis:

PPASTĀVĪGAISCT = +37.4°
ihais

18.09.2018, 20:0010
Tas bija dr Beijing chinese medical centre,Guernsey.

Sauc dr.Wang

https://http://www.acupuncture.org.uk/component/com_quickfap/memid,bc4c21961ed07138e43e3e9116124d17/view,memberdetail/

Izārstēs jebko bet tas būs ilgi un dārgi kopumā..

Ja zin ko vajag tad varbūt var ietekt kko lētāku un pieejamāku....

Papildināts 18.09.2018 20:01:
Par cenām- man 10 mēneši izmaksāja 10 000, kopā ar fitoterapijas preparātiem... (c)


Jautājums tāds. Sakiet, lūdzu, ja nav noslēpums, tolaik, kad Jums bija ļoti slikti, kad bijāt slims, interesē, kur Jūs dabūjāt tik lielu naudas summu, proti, vai pats spējāt pelnīt, ar tik sliktu pašsajūtu būdams, vai tomēr Jums tos 10 000 ārstēšanās izdevumus kāds vai kāda nosponsarēja?

Saprotiet, mani pamatīgi mulsina Jūsu ieteikumi par alternatīvo medicīnu, jo tālu ne visiem kāds vai kāda uzdāvinās 10 000.

Varbūt padalaties detalizētāk, kā Jūs tā varat uzdrošināties vieglu roku ieteikt cilvēkiem, neko sīkāk neiztaujājot, cilvēkiem, kuriem visticamāk nav turīgu sponsoru no malas, vai tiešām viss ir tik vienkārši un "nevainīgi" ar tām Jūsu propogandētajām alternatīvajām metodēm?

 Re: to ih
Autors: ih
Datums:   24.09.2018 19:28

Es strādāju pats kaut arī bija ļoti slikti, jā...un cenas tās ir par akupunktūru un herbālo medicīnu, kur iekļauti arī šie herbi, tatad viss vajadzīgais, pa 10 mēnešiem sanāk ap 10 000, tas ir 1000
pa mēnesi..vai tas ir daudz, ja zinām kā medicīna maksā rietumos? Es tā neteiktu.... bet daudz ir priekš latviešiem...

Bet- es turpat arī saku ka var salūkot kautko lētāku un pieejamāku un arī saku ka lietoju fitoterapiju... būtībā tas nozīmē ka akupunktūru es tagad nemaz tā neiesaku nevienam, ja runā par to kā lētāk..jo es nekad neesmu teicis ka no tās bija milzīgs labums..
Par sīkāku iztaujāšanu- tas sakumā nemaz nav vajadzīgs, jo par lielu pārsteigumu jeb laimi- tas ko es tagad iesaku, ārstē praktiski visas slimības, varbūt kaut ko arī nē, bet ļoti maz kaut ko tādu varētu atrast..tur atšķirība ir tikai ar ko sākt un uz ko likt akcentus..tā ka tas ir pieejami gandrīz katram, un jā- tas ir samērā droši, protams, ka kāds var pieļaut kļūdas, nolaidīgi kaut ko darīt un savārīt nepatikšanas..bet cilvēki jau parasti grib zināt- kas var palīdzēt principā, ja ir slikta vai bezcerīga situācija..un tas ko es iesaku var palīdzēt.. var un paļidz. Un izmaksā samērā lēti. Es pats ne no viena naudu neesmu vēl paprasījis, rakstot ilgstoši delfos, rakstot un kko iesakot e pastā..tad viss vajadzīgais nu nesastāda tādas izmaksas.

 Re: to ih
Autors: ih
Datums:   24.09.2018 19:29

Ja kāds kaut ko pajautā detalizētāk, tad arī pastāstu bet vispār šīm metodēm nevajag visu detalizētu infu uzreiz, tur ir milzīga atšķirība..

 Re: to ih
Autors: ...
Datums:   24.09.2018 19:52

1000 eur vai gpb / mēnesī atlicināt tikai med. izdevumiem x 10 mēn., papildus ik mēn. viss, kas saimniecībai vajadzīgais (komunālie, pārtika uc. sadzīves izdevumi), tad LV vidējam statistiskajam iedzīvotājam būtu jāpelna uz šodienu ne mazāk, kā 2000 mēnesī.

Diemzēl, LV liela daļa cilvēku dzīvo no minimālās algas, ja bez pārslodzes darbā un līdz... nu, tur individuāli, atkarībā no amata, bet, pat, ja saņemtu uz rokas virs 1000, ko atlicināt tikai un vienīgi medicīnai, būtu pamatīga pārslodze darbos, tā, ka, iekšējais līdzsvars jebkurā gadījumā būtu izjaukts.

Nezinu, man neizklausās ticmi... zinot, ka vidusmēra latvietis labi, ja spēj nopelnīt līdz 1000 eur / mēn. uz rokas... un tas ir, strādājot pilnas 8h...

 Re: to ih
Autors: ...
Datums:   24.09.2018 20:01

Ak, jā, un tie ienākumi/izdevumi ir tad, ja cilvēks dzīvo viens, ja cilvēkam nav jārūpējas un jāapmaksā izdevumi par bērnu/iem.

 Re: to ih
Autors: ih
Datums:   24.09.2018 20:03

Arzemēs un arī konkŗēti tur pelna tikai sākot no 1500 arī tajā laikā un tas ir viszemākais atalgojums, reāli ap 2000 un vairāk.
Es taču rakstīju kur tas bija.

 Re: to ih
Autors: ...
Datums:   24.09.2018 20:13

Jūs tur uz vietas strādājāt, dzīvojāt un ārstējāties tos 10 mēnešus?
Ja tā, tad sanāk, ka varējāt dzīvot viens, nerūpēties par bērnu/iem, vai arī bija kam tos atstāt aizgādniecībā.

 Re: to ih
Autors: ih
Datums:   24.09.2018 20:29

Dēls bija jau pieaudzis, dzīvoju ne jau viens....un loģiski ka man arī drusku palīdzēja, mazāk ar naudu bet tā- saimnieciski jo liekas enerģijas nu galīgi nebija. Jā, dzīvoju, strādāju un ārstējos, bija arī iekrājumi jo vajadzība ārstēties samilza tur uz vietas... vispār jau nauda visa tā arī iztērējās, gandrīz visa...

 Re: to ih
Autors: ...
Datums:   24.09.2018 20:41

Jā, nu apmērma skaidrs, paldies. Tas, tātad, bija Jūsu ceļš, ja to tā var nosaukt, proti, neatradāt Latvijā nevienu speciālistu, kas Jums būtu varējis palīdzēt, savu ārstu atradāt, tur, kur jau norādījāt.

Nē, nu tā var būt, ka Latvijā var neatrast savu speciālistu, savu ārstu. Tam es ticu, jo zinu, ka daudzi ārstēties ir devušies ārpus LV, diemžēl...

 Re: to ih
Autors: ...
Datums:   27.09.2018 18:07

Nu i mēsla gabals, izrādījās esi, pie kam, daudz lielāks, neka vareja kāds iedomāties. Izrādās, tu, Ivar, taisi provokācijas ar mērķi, izsaukt citos negatīvas reakcijas.

Zini ko, Ivar, tu tiešām, Ivar, esi ne tikai slims psihopāts, bet ļauns un izcili stulbs idiots.
Darīšu to zināmu plāšākam cilvēku lokam, jo tu, Ivar, esi reāli bīstams sabiedrībai!!!

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *