Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Veselība un skaistums Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Veselība un skaistums
 Ih jautajums tev ,ludzu atbildi
Autors: Mammuks
Datums:   29.11.2018 14:45

Labdien Ih, loti interese jūsu viedoklis par šo. Tūlīt pēc piedzimšanas mazulim tiek iedots K vitamīns, kā arī pēc tam atkārtotas devas – nedēļas un mēneša vecumā. Kāpēc šis vitamīns tik ļoti nepieciešams bērna veselībai. Vai tad vispār to vajag? Es nevakcinēju savu bērnu un tieku nosodīta no apkārtējiem un ārstiem. bet gribu uzzināt vai vispār vajag K vitamīnu dot piedzimstot un vakcinēt? Cilvēki māk jaukt galvu,pagaidām pieturos pie sava un nepotējamies ar vakcīnām eviens ģimenītē.Ceru uz jūsu iedrošinājumu turpmāk pieturēties pie mūsu izvēles. Paldies Ih. Es bieži vien atceros par Jums,un ļoti interesē Jūsu viedoklis lai uzturētu mūsu ģimenes veselību. Paldies ka esiet:)

 Re: Ih jautajums tev ,ludzu atbildi
Autors: ih
Datums:   30.11.2018 10:39

K vitamīns nav vakcīna, tā deficīts organismā var izsaukt asins recēšanas traucējumus- tās nesarec. Pārsvarā šim vitamīnam nav citu funkciju kā tikai šī, ir vēl dažas maznozīmīgas.
Vakcinēt nekādā ziņā nevajag un Jūs darāt pareizi nevakcinējot bērnus, no vakcīnām ir nesamērojami lielāks kaitējums kā ieguvumi, izņēmums varētu būt vienīgi vakcīna pret ērču encefalītu bet pieaugušo vecumā. Un tikai tad ja nav zināšanu altrnatīvajās metodēs, kā sekmīgi iznīcināt slimības ierosinātaju.
Vakcīnas izjauc imunsistēmas pareizu darbību izjaucot Th1/Th2 balansu, tādējādi izsaucot visas alerģiskās slimības kā reimatoīdais artrīts, tāpat daudzas citas slimības, arī tieši vēzi.

Par to var palasīt te, niks tur līdzīgs:)

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18381055-tikai-informacija-par-vakcinam/

 Re: Ih jautajums tev ,ludzu atbildi
Autors: ih
Datums:   30.11.2018 10:43

Jā, K vitamīns ir kāpostu sulā, neatceros no galvas kur vēl, bet tas nav nekāds tāds retums.

 Re: Ih jautajums tev ,ludzu atbildi
Autors: ih
Datums:   30.11.2018 10:52

Un vēl- jautājums acīmredzot ir radies pēc BKUS ārstu melīgās publikācijas, kur nekas no stāstītā neatbilst patiesībai un par to vispār būtu jāierosina krimināllieta pret ārstiem par neslavas celšanu.
Jo abi bērni ir miruši tikai un vienīgi ārstu dēļ, nevis atteikšānās no vakcīnām dēļ. Un kompensācijas vecākiem tur būtu jāmaksā no savas kabatas nevis no budzeta lidzekļiem.

 Re: Ih jautajums tev ,ludzu atbildi
Autors: ih
Datums:   30.11.2018 16:28

Kaut kā neparādās ka tēma ir atbildēta...atbildes-0

 Re: Ih jautajums tev ,ludzu atbildi
Autors: ..
Datums:   30.11.2018 17:06

..

 Re: Ih jautajums tev ,ludzu atbildi
Autors: Mammuks
Datums:   30.11.2018 17:18

Paldies Ih:)
par ērču poti ir tā ,ka mums bērnudārzā tagad vienai mammai meitenīte aizmiga uz 2 ned pēc potes ērču encefalīta. Pēctam nestaigāja bij vārga ļoti. Tad Stradiņos apstiprināja ka no potes.Lai gan pirms bij viss ok ar veselību. Manam bērnam nav bijusi neviena vakcīna. Kāpostus ēdam daudz. Vienkārši nobijos,jo kad piedzima slimnīcā deva to K vitamīnu un teica pēc mēneša vēl iedot,bet es nedevu. Nezināju ka vajag, domāju ka kkas tur nav tīrs tajā ampulā.
Tagad ļoti grib uzspiest lai potētu un ģimenes ārts pat negrib ņemt aprūpē jo neesam potētas. Bet es negribu potēt savu bērnu un ja būs spiests tad izvēlēšos pamest šo valsti,nekā ļaušu potēt kko.

 Re: Ih jautajums tev ,ludzu atbildi
Autors: ih
Datums:   30.11.2018 23:43

Principa nevajag potēt neko. K vit ir svarīgs ja potējas, tas gadījums par ko raksta- tur bērns nomira tieši no potes, pēc tās sākas hemorāģiskais sindroms kas ir ļoti izplatīta paradība pēc vakcīnām, nāvējoša blakne.
Arstam nav tiesību diskriminēt tapēc ka neesat potēti.
Bet par to K vit vēl- tas nav tik svarīgs ja nav potēti.. ir arī cītos zaļumos.
Tas ir lielākais ieguvums ko var bērnam dot- nepotēt, nevakcinēt.
Bet Latvijā ir vēl viena no visi labām situācijām sājā ziņā..citur ir sliktāk ar cilvēktiesībām.

 Re: Ih jautajums tev ,ludzu atbildi
Autors: ih
Datums:   30.11.2018 23:49

Savukārt otrs arī nenomira no nepotēšanās, pote pret garo klepu vispār neko nepasargā, pat vēl kaitē pret to pašu slimību. Bet viņam nemaz nebija vēl laiks poti saņemt kad jau saslima.

 Mammucim un citiem
Autors: Pa -> ļoti labs skaidrojums
Datums:   01.12.2018 23:14

."Lūk,ko es atradu: K vitamīnu potē,jo 5 no 100 000 bērniem šī vitamīna trūkuma dēļ rodas asinsinplūdumi vai nu smadzenēs vai aknās,kas gan visbiežāk notiek laikus nepamanītas aknu saslimšanas dēļ.Viena pote par 20 000 reizēm pārsniedz cilvēka dienas devu.Ja baro pēc tam ar piena maisījumiem-arī tie satur k vitamīnu,kā rezultātā šis vitamīns vēl vairāk tiek pārdozēts zīdaiņa organismā.Jau viena pote vien,ko mazulis nespēj uzreiz akumulēt savā organismā par 80 % palielina risku saslimt ar leikēmiju bērnībā.Ar leikēmiju saslimst apmēram 5 mazuļi no 100 000 ,kas saņēmuši šo poti-t.i. tikpat,cik mazuļu mirst šo vitamīnu nesaņemot. BET-tas,par ko mani konkrēti ārsti neinformēja ir-ja baroju mazo ar krūti un dzeru papildus K vitamīnu-tādā veidā varu nodrošināt mazo ar viņam nepieciešamo K vitamīnu,turklāt nepārdozējot.Ja mātei nav sava piena-vajadzīgo devu saturot piena maisījumi-tādā veidā mazais atkal saņem to,kas nepieciešams."

Tas nozīmē, ka Tev papildus jalieto K vitamīns kādu brīdi un bērns to saņems!!! Veselības pasaulē var nopirkt. Tikai dzer to kopā ar kalciju un magniju, un C.vit.

 Re: Mammucim un citiem
Autors: ih
Datums:   01.12.2018 23:29

K vitamīnu sintezē zarnu mikroflora un tā deficīts izpaužas tikai ļoti agri, vēlāk nē, savukārt tas ka K vit izsauc leikēmiju ir mīts, tādas pašas dīvainas ziņas ir par citiem vitamīniem.
Vislabāk ir ja mamma pati lieto bagatīgi K vitamīnu vēl pirms bērns dzimst un arī vēlāk, tad tas netrūks jau tikko dzimstot, tātad jabūt normalai mikroflorai un daudz zāļās lapas, tur būs arī folskābe.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *