Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Mistiķiem un ticīgajiem Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Mistiķiem un ticīgajiem
 Memuāri, piedzīvojumi,atziņas
Autors: Kundalini
Datums:   10.07.2020 21:21

Izdomāju rakstīt memuārus, pagaidam īsais variants, vienai dzīves epopejai.

Būs jāuzraksta - "mani piedzīvojumi kristietībā" memuāros. Īsumā - uz kristietību aizvilka draudzene, žīdiete. Es toreiz biju galīgi jauns, muļķis, neko nesapratu, pie kam bija pilnīgs bardaks, tiko bija sabrukusi PSRS un kristietība bija topā, sāku iet iesvētes kursos. Atceros, ka 6.čakra sāka pastiprināti just, ka darbojās, tikai sahadža jogā uzzināju, ka kristietība , Kristus - atvēra 6 čakru, ir tiešām ka sakai - vārti uz Debesīm - cilvēkā, uz 7 čakru vārti.
Pēc tam sāku iet uz luterāņu Torņakalna baznīcu, papildus bija paziņas PV sektā kristiešu, draudzenes kompanijā dažreiz gramatas lasīja kristiešu, es vienu tādu izlasīju, Antonijs, par lūgšanas nozīmi, tad izlasīju vienas ezotēriķes mazak zināmas bet ļoti spēcīgas grāmatu, kur viņa teica, ka vajag lūgt ne tikai dienišķo maizi. Tā ka puzlē, mozaīkā man pamazām izveidojās kas izprotamāks, arī novēroju dabā kristiešus, nepatika man tas viss, un beigās izstrādāju savu lūgšanu sistēmu un skaitīju mājās lūgšanas pret Kristus atveidu, pirms nonācu sahadžajogā

 Kundalini
Autors: mā
Datums:   10.07.2020 21:39

Šādām tēmām ir paredzēta foruma sadaļa "Mistiķiem un ticīgajiem". Uzraksti, kad esi izlasījis, un es tēmu pārvietošu. :)

 Kundalini
Autors: Kundalini
Datums:   10.07.2020 21:41

Ok, būs memuāriem nosaukums - Praktizejoša mistiķa piedzīvojumi

 Kundalini
Autors: Kundalini
Datums:   10.07.2020 21:54

Līdz dienestam Padomju Armijā, es par mistiku neinteresējos. Arī draudzenes man tad neinteresēja, kaut mūsu skolā, Valles vsk. jau 9.klasē bija vairāki pārīši. Atnākot no armijas 1990.pavasarī sāku ar steigu atgūt nokavēto. Kamēr dienēju armijā, manū māti piekāva viņas toreizējais draugs, alkoholiķis un cietumnieks Kostja, viņa no pārdzīvotā ieguva gaišredzības spējas, sāka redzēt cilvēku auras. Māte bija pabeigusi Džūnas Davitašvili (ekstrasense, kuri ārstēja Kremļa nomenklatūru) kursus, tajos iemācīja ārstēt slimības ar rokas pasiem, man viņa parasti noņēma galvas sāpes, tās iemeta krūzītē ar ūdeni, tad izlēja izlietnē un man palika labāk, no migrēnas lēkmēm. Māte arī lika parastās kārtis, tās bija iemācījusies bērnībā no kādas čigānietes. Mans tēvs jaunībā bija nodarbojies ar autogēno treniņu. Tā kā es jau piedzimu savā ziņā mistiķu ģimenē, kur cilvēkiem ir nosliece uz mistiku, arī reālās spējas...turpinājums sekos

 Kundalini
Autors: Kundalini
Datums:   08.08.2020 14:19

Kristiešu aktivitātes

Sāku domāt, savas 10 gadu kristieša karjeras laikā - esmu laikam tikai bijušo sievu piedabūjis, lai viņa iet uz baznīcu, tur nokristās, iesvētās, jo laulājamies baznicā tolaik papildus reģistrācijai zagsā. Bet tā arī neesmu novērojis, ka kristieši baigi aktīvi pievērstu ticībai cilvēkus, jā masu pasākumi notiek, bet individuāli neesmu manijis. Paziņa vienā forumā jautāja, kapēc man whatsap ir tā bilde , domāta Shri Mataji, es teicu, ka jogas kolēģiem ir tāds foto, tas ir pieņemts, arī laba reklāma. Tagad Facebook dabūju caur indiešiem - smuku jogas logu + uzraksts Iepazīsti sevi. Domāju, kapēc kristieši neliek Kristu par profila foto, vai neraksta savos profilos Dievs Tev Mīl utml. Taču būtu labs iemesls uzzināt vairāk. Nesen paziņa meklēja māklerus, kas palīdz dzīvokli izīrēt, pie viņa atnāca mūs jogiste māklere un atveda savu kolēgu, kolēga skatās, uz stikla galdiņa mājās altāris, neliela Shri Mataji foto, viņš sāka jautāt, kas par sievieti, beigās tika iesvētīts sahadžajogā, saņēma pašrealizāciju, kaut gan bija smagi bloki, neko nejuta. Bet tomēr, kapēc kristieši daļa ir tik pasīvi, neizmanto modernās iespējas cilvēku piesaistei sava religijai.

 Re: Kundalini
Autors: interesanti
Datums:   19.08.2020 16:36

vai šajā ceļā Jums pašam arī atklājās kādas spējas, gaišredzība, vai spējas dziedināt?
at?

  Kundalini
Autors: Kundalini
Datums:   19.08.2020 16:52

kaut kas ir drusku, bet publiski neminēšu, lai paliek noslepums
ja būs lemts tikties, privāti pateikšu

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *