Sākums  > Izsaku viedokli  > Pļāpu stūris Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Pļāpu stūris
 par māņticību
Autors: mm
Datums:   11.03.2021 15:13

Vai esat mānticīgi? Kāda. pēcč jūsu domām ir māņticības jēga? Es noteikti esmu, vismz sīkumos, sagaidot Jauno gadu, vienmēr turu naudu kabatā un gadījies arī mainīt maršrutu, ieraugot melnu kaķi.

 Re: par māņticību
Autors: Titi
Datums:   11.03.2021 22:25

Mazliet māņticīga esmu. Naudu kabatā turu uz dzeguzes kūkošanu.
Vai māņticības ir māņi vai nav, arī nevaru saprast, speciāli analizēt nav laika, bet daudz kas piepildās.

 Re: par māņticību
Autors: Titi
Datums:   12.03.2021 16:24

att. uz telefonu esmu riktīgi māņticīga - ja ir kabatā, tad miers un klusums, ja kaut kur tālāk no manis - 5 neatbildēti zvani.
ja steidzos uz transportu- obligāti kāds zvanīs, gribēs ilgi pļāpāt, ja nesaglabāju zvanītāju -vairāki zvani pēc kārtas un sajūk, ko kurš no manis gribēja.

 Re: par māņticību
Autors: mm
Datums:   14.03.2021 18:33

Nu, varbūt tev ir apslēptas spējas.
Vēl arī nekad nelieku somu uz grīdas, lai naudas netrūktu.

 Re: par māņticību
Autors: Nika
Datums:   20.03.2021 10:27

Laikam īpaši māņticīga neesmu, jo, ja pa ceļam melns kaķis trāpās, kas pārskrien ceļu, tad kaķi,protams, ievērošu, bet maršrutu gan nemainīšu. Pagaidām melnais kaķis nekādu ļaunumu nav nodarījis. Agrāk nejaukās situācijās mēdzu slēpti 3 reizes pār kreiso plecu pārspļaut, bet, tad man kāds teica, ka, spļaujos pār plecu, savam sargeņģelim acīs spļaujot. Nu tad ar pārtraucu. Starpību gan nejūtu - spļāvu vai nē. :):):) Bet man ir tādi savi rituāliņi, kuri iegājuši jau kā māņticība, ka tieši tā jādara. Nu pie tiem tā kā automātiski pieturos.

 Re: par māņticību
Autors: nu
Datums:   18.04.2021 21:01

Gribēju vaicāt- vai māņticība jums izpaužas arī, domājot, ko dāvināt? Nu teiksim, it kā nedrīksot dāvināt pulksteni, lai neizraisītu šķiršanos.

 Re: par māņticību
Autors: fLoksis
Datums:   21.04.2021 10:43

Ar māņticību stulbās galējības var aiziet. Man pazīstama sieviete savas mammas bērēs (mammai pie 70gadi) izmeta teikumu savām kolēģēm (visi strādāja vienā uzņēmumā kopā), ka, sak, ja jūs nebūtu 5 gadus atpakaļ uzdāvinājuši to pulksteni mammai, varbūt mamma tagad būtu dzīva. Kolēģēm aš "žoklis atkārās"...

Tā pati sieviete (mana priekšniece) mani iedresēja, ka somu nelikt zemē, lai nauda turās. Esot jāizturās ar cieņu pret maku, kas somā.

No citiem avotiem - makā nedrīkst turēt naudu salocītu, saburzītu, vai kopā vienā nodalījumā ar čekiem, ...jāizturās ar cieņu.

Zivs zvīņām makā nekad neticēšu, jo mana mamma, cik atceros, visu laiku turēja zvīņas makā, bet naudas trūkums cauri visai dzīvei ir gājis līdzi.

Es pati, ja dāvinu kabatslakatiņus, asus priekšmetus, tad pieprasu sīknaudiņu pretīm, lai būtu kā pirkums. Bet īpaši neskatos, ja protams jubilārs nav tādi kā mana priekšniece ;) Tai čības vai sveces noteikti nedāvinātu ;)

 Re: par māņticību
Autors: mazepa
Datums:   23.04.2021 12:28

...esmu laikam māņticīgs uz tādām lietām, vietām, procesiem, kas tiešām ir nostrādājuši...vairāk jau reāli māņticība saistās ar veiksmi...ja tev veicas, tad skaties, ko esi mugurā uzvilcis, kādas zeķes utt...un tad šķiet, ja uzvilksi tās pašas zeķes var veikties atkal...un gadās tak, ka tā arī notiek! :)))
Dzirdēts, ka basketbolisti pirms spēles negriež nagus, jo ja nogriež, tad bumba nekrīt grozā....es gan to izskaidrotu ar sajūtām, ka rokās, pirkstos ir kaut kas mainījies, kas traucē precīzi mest! :)

 Re: par māņticību
Autors: Titi
Datums:   08.05.2021 01:48

Zivs zvīņas makā neturu, neatceros, kā bija man, bet kolēģe teica, ka togad, kad makā ielika zvīņas, naudas tikpat kā nebija.

Ar dāvinātu pulksteni gadījās tā - tēvam pēc 80 meita uzdāvināja pulksteni, kas viņam ļoti patika. Pārvedot pēc operācijas neuzmanīgi vedēji neaizskrūvēja ūdens pudeli, pulkstenis samirka un apstājās.
Pēc dažām dienām tēvs aizgāja.

Rietumniekiem pulkstenis ir klasiska dāvana, nezinu vai šāda dāvana pati par sevi saīsina mūžu vai veicina šķiršanos.

 Re: par māņticību
Autors: mm
Datums:   11.05.2021 19:15

Un ko domājat par čeku dedzināšanu?
Viena paziņa to regulāri dara, un nauda it kā turas...

 Re: par māņticību
Autors: fLoksis
Datums:   26.05.2021 14:56

Tātad skaidrs, ka, ja zvīņas makā, tad nauda peld prom ;)

Par čekiem, nezinu, speciāli nekādas darbības nedaru, neticu. Vienīgi, ka cenšos kārtībā maku turēt, un somu zemē nelieku.

Arī melniem kaķiem neticu. Mēnesi atpakaļ braucot ar riteni, ceļu gar pašu priekšu pārskrēja pilnīgi melns kaķis. Ne izvairīties, ne apstādināt. Domāju, ka, ja ātrāk brauktu, vnk būtu melnuci sabraukusi. Nodomāju, ka nu tik kaut kas notiks...nekas nenotika.
Un ar melnajiem kaķiem nav pirmā reize. Tāpat ar 13. Viss kā vienmēr.

Vēl, ja runā par dzīvniekiem. Man kāda sena sieviete teica, ka dzīvnieks pie cilvēka nāk uz labu. To viņa teica, kad kādā kempingā es pamodos no rīta, un ieraudzīju, ka pelīte sēž pie pašas sejas uz mana spilvena, un mazgā savas ķepiņas. Nodomāju, ka viņa to teica, lai mani nomierinātu, jo man bija viegla panika ;) Bet sakrita, ka tas bija laiks, kad bija romantiskas attiecības ar nākamo vīru, un pēc dažiem mēnešiem apprecējos.

Vēl, kad uz mūsu lodžijas balodis bija uztaisījis ligzdu un izperējis savus mazuļus. Mums arī tanī laikā bija ģimenē veiksmīgs laiks.

Bet, kad dažus gadus atpakaļ balodis ieskrēja lodžijas stiklā, un tur pat nomira....tad gan ģimenē (tieši bērniem) sākās ļoti neveiksmīgs laiks.

Saplēstos spoguļos gan neskatos. Kaut kāda mistika tur ir. Jau vairākkārt pierādījies.

Man te nesen negadījums notika - mazgājot bieza stikla trauku, tas rokās saplīsa uz pusēm, sagriežot man roku. Pilnīgi neizprotami, var teikt - pats no sevis saplīsa. Tagad nu domāju, tas bija uz laimi, vai tomēr tas nebija uz labu. Roka protams uz nedēļu nelietojama, bet moš uz laimi? Saka taču, ka stikls plīst uz laimi....

 Re: par māņticību
Autors: nu
Datums:   28.05.2021 20:41

Tas gan ir interesanti.Saka gan, kad “aiziet” vecie trauki, tad arī beidzot aiziet vecās problēmas, bet, ja saplīst jauni trauki, tad tā var būt zīme, ka ir kāda disharmonija, aizvainojums utt.

 Re: par māņticību
Autors: mm
Datums:   25.07.2021 15:59

Vai ticat arī tam, ka, piemēram, svētdienās un pirmdienās nedrīkst tīrīt māju? Vai arī iznest atkritumus vēlās vakara stundās?

 Re: par māņticību
Autors: Titi
Datums:   25.07.2021 23:07

Par atkritumiem jātic vien, ir arī ar māņticību nesaistīts pamatojums- ja nejauši izmet kaut derīgu, tad pa gaismu vieglāk atrast, kaut vai atslēgas. Jāiznes pirms saulrieta.
Par tīrīšanu nezinu.

 Re: par māņticību
Autors: ak
Datums:   02.08.2021 19:44

Ir jau arī tāda māņticība, ka nedrīkst pats sev griezt matus....diez kāpēc?

 Re: par māņticību
Autors: Titi
Datums:   04.08.2021 12:23

Bieži griežu pati, negatīvas sekas nav novērotas.

 Re: par māņticību
Autors: nu
Datums:   24.08.2021 19:00

Šito iekopēju, pārbaudījusi praksē gan neesu.
Lai piesaistītu naudu, jāmet sarkanas apakšbikses uz lustras un jāsauc kādi vārdi;
maks jāpieslēdz pie telefona lādētāja un jāatstāj uz nakti.

Lai piesaistītu partneri, savas čības jādauza pret mājas slieksni un jāsauc - vīrieši pie manis, vīrieši pie manis.

 Re: par māņticību
Autors: Titi
Datums:   25.08.2021 14:06

Pēdējais punkts manā rajonā darbotos 100%

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *