Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Ķēķis Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Ķēķis
 Ūdens attīrīšana - filtri, spice, cits?
Autors: Ledus
Datums:   24.05.2021 11:14

Privātmājā ūdens kvalitāte ir tāda, ka varētu vēlēties kaut ko labāku. Ūdens analīzes vēl nav uztaisītas, bet garša nav pārāk laba. Nav olaina, tad būtu par daudz sērs, bet nekas patīkams nav. Arī kaļķis ir par daudz, jo tējkanna regulāri aizkaļķojas. Arī boileri, kad tīra kaļķis ir iekšā, lai arī tur ir iekša katods un anods, kuram vajadzēja visu attīrīt.

Tagad internetā esmu salasījies, ka tiek izmantoti dažādi ūdens filtri - mīkstināšanai, atkaļķošanai, atdzelžošanai u.t.t. Pats galvenais jautājums šeit, protams, būs izmaksas - iegāde, uzstādīšana un pēc tam apkopes izmaksas, jo tām šķiet ir jābūt vismaz reizi gadā.
Piemēram, Waterfilters lapā - https://http://www.waterfilters.lv/ ir uzskaitīti dažādi filtru veidi, t.sk. reversās osmozes ūdens filtri ar kuriem var uztaisīt pavisam tīru ūdeni. Ne gluži destilētu, bet tuvu tam. Nezinu vai tas ir vajadzīgs, bet principā varētu uzstādīt tādu un pārdot ūdeni pudelēs. Latvijā mums daudzi, kas pērk šādu ūdeni veikalos. Noteikti tur ir zināmas izmaksas, līdz ar to praksē diez vai to darīšu.

Jautājums - vai uzstādot spici vai dziļurbumu arī ir vajadzīgi šādi filtri? Māja neatrodas pilsētā, līdz ar to brīvas rokas urbties dziļumā. Izmaksas pieaug ar katru metru, līdz ar to arī šeit jāskatās, cik tas maksās un, vai nav izdevīgāk rakties seklāk un likt ūdens filtru iekārtas.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *