Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Ģimene Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Ģimene
 lūdzu padomu..
Autors: bille
Datums:   05.08.2009 12:53

Jau labu laiku šeit ielūkojos, palasos un ir prieks, ka šeit cilvēks var izteikt to, kas viņu satrauc un ir, kas atbalsta, saprot, palīdz un arī reizēm noliek pie vietas.. :) mana bēda ir tāda (varbūt kādai ir līdzīgi), ka vīrs ir azartspēļu spēlmanis. Nespēle katru dienu, bet nu tā- kā uznāk..vai nu pārāk labs prāts, vai kautkas nelāgs noticies, tad uzspēlē un, protams, ne par pāris latiem. Tas tiek slēpts, attiecīgi tāpēc viņam ir jāmelo, bet reizēm uzzinu un, tad ir skaidrošanās, strīdi un beigu beigās atkal salabšana. Reizēm liekas, ka nav vērts vispār kautko censties cīnīties, kautko glābt.. ko jūs par šo sakiet?

 Re: lūdzu padomu..
Autors: arii bez
Datums:   05.08.2009 13:01

Saku, ka ir ļoti nopietni. Tā ir atkarība un var beigties ar pamatīgu krahu, kad nospēlēts ir viss...

 Re: lūdzu padomu..
Autors: bille
Datums:   05.08.2009 13:06

Visu viņš nevar nospēlēt..

 Re: lūdzu padomu..
Autors: bille
Datums:   05.08.2009 13:07

Un tik traki arī nav, ka spēlētu bez kādas jēgas..

 Re: lūdzu padomu..
Autors: Elpa
Datums:   05.08.2009 13:08

Var, un kā vēl...
Tu neko darīt nevari, viņam pašam ir jāsaprot, ka tā ir slimība.

 Re: lūdzu padomu..
Autors: bile
Datums:   05.08.2009 13:09

Ja nu vienīgi to, kas ir viņa..

 Re: lūdzu padomu..
Autors: beeda
Datums:   05.08.2009 13:16

Tad, kad atbrauks čalīši ādas kurtkās, bez matiem un ar beisbolenēm, pati viņa parādus samaksāsi, lai tikai dzīva un vesela paliktu...
Ja spēlē, tad attiecīgi aizņemas, ko, savukārt, nospēlē; lai atspēlētos, aizņemas... un tā apburtais loks.
Ja vēl neaizņemas, tad vai nu tu nezini, vai tas drīz notiks.
Padoma nav! :(

 Re: lūdzu padomu..
Autors: reno
Datums:   05.08.2009 13:33

ar milzīgām grūtībām tādus ārstē.Vajag pierunāt,kamēr var

 Re: lūdzu padomu..
Autors: bille
Datums:   05.08.2009 13:38

beeda.. viņam ir gana līdzkeļu, lai neaizņemtos spēlēšanai.. tādēļ citeiz pat domāju- kāpēc tā peros, bet tajā pašā laikā ir tā, ka nauda kautkam, kas liekas man svarīgs, piemēram, mājai kauko uzlabot utt., tiek žēlota..

 Re: lūdzu padomu..
Autors: bille
Datums:   05.08.2009 13:40

reno.. vai vari pastāstīt, kur?

 Re: lūdzu padomu..
Autors: bl
Datums:   05.08.2009 13:41

Tas jau atkarigs no taa, kaa un cik biezhi uznak..ja tas ir paris reizes gada pa piechukam, tad manuprat viss ok, ja ta ir paprava summa katru algas dienu vai biezhak, tad jasak uztraukties..

 Re: lūdzu padomu..
Autors: pūce
Datums:   05.08.2009 13:45

nav labi..pašreiz nauda ir,nav bīstami spēlēt.bet var pienākt moments,kad tās naudas vairs nav,bet spēlēt ta gribēs tāpat?tad sagaidīsi tos ciemiņus un būs labi,ja paliksiet dzīvi,par veselību nerunāsim.šī tava vīra indeve ir vai nu jānocērt saknē,jeb pati pamazām sāc gatavoties problēmu risinājumiem.kad vīrs būs nodauzīts zils-tas neko tev vairs nepalīdzēs.

 Re: lūdzu padomu..
Autors: bille
Datums:   05.08.2009 13:58

bl.. Spēlē, pieļauju, ka pāris reizes mēnesī.. summas? simtos.. retu reizi varbūt arī vairāk..

pūce.. kā var nocirst saknē?

 Re: lūdzu padomu..
Autors: Ohlalaa
Datums:   05.08.2009 14:13

http://narcomania2.ltn.lv/index.php?sadala=3&id=11
Andris Siliņš, graamata "Es esmu azartspēlmanis" (intervija ar autoru te: http://www.ogresvestis.lv/news.php?newsid=11575)

un psihoterapija.

 Re: lūdzu padomu..
Autors: bille
Datums:   05.08.2009 14:28

Ohlalaa.. paldies par info! tikai tagad tāds sīkums kā cilvēkam saprast, ka viņam to palīdzību vajag.. jo pašam jau liekas, ka tik traki jau nav šad un tad uzspēlēt (galu galā ne jau manu naudu viņš nospēlējot).
tā saprotu, ka kautkādā veidā esmu līdzatkarīgā.. un tas nu nebūt mani nepriecē..

 Re: lūdzu padomu..
Autors: arii bez
Datums:   05.08.2009 14:33

Bille, tas IR nopietni!!!!! Tu varbūt pat nezini apjomus, kas patiesībā tiek nospēlēti. Tie var būt milzīgi - ļoti milzīgi!!!! - un pat ne tikai sava manta. Un ir fakts arī par tiem večiem ar beisbolenēm. Mana tāla paziņa bija šokā, kad ieraudzīja inetā tekstu - tiek pārdota viņas māja! Dēls bija nospēlējis arī to un viņai par to nebija ne jausmas. Tā sistēma ir atstrādāta...:(

 Re: lūdzu padomu..
Autors: Antuanete
Datums:   05.08.2009 14:43

No iepriekšminētajiem stāstiem izriet - drošības pēc jau laikus vajag nodrošināt vismaz juridisku mantas šķirtību. Pret vīriem ar beisbolenēm nepalīdzēs, bet lai nesanāk tā, ka māju pārdod vai tamlīdzīgi. Un pie juridiskajām procedūrām paskaidrot vīram, aiz kādiem apsvērumiem tas. Varbūt palīdzēs aizdomāties.

 Re: lūdzu padomu..
Autors: beeda
Datums:   05.08.2009 14:49

(c) "tajā pašā laikā ir tā, ka nauda kautkam, kas liekas man svarīgs, piemēram, mājai kauko uzlabot utt., tiek žēlota.."
Atkārtoju vēlreiz (c) "Ja vēl neaizņemas, tad vai nu tu nezini, vai tas drīz notiks."

 Re: lūdzu padomu..
Autors: muni
Datums:   05.08.2009 14:50

Azartspēles ir slimība!
Nu man liekas, ka tas ir traki, izmest naudu kaut kādās azartspēlēs pat simtu latu , vienkārši tā pat...kad iedomājos, ko es varētu izdarīt, jaman būtu liekie simts lati....bet te, izmet misenē un sieviete vēl savu veci aizstāv.
Nospēles viņš visu...visu! Diemžēl tā ir...un ja būtu savadāk, tad to citi arī teiktu.
Piemeram es, uzreiz bez varda runas no cilvēka atvadītos , kaut vīrs vai dievināmais vīrietis tas būtu. man negribētos pēc tam dabūt lodi pierē ņe za h..., jo parasti spēlmaņiem ir nenormāli parādi, dēļ kuriem pēc tam cieš paši tuvākie spēlmaņa līdzcilvēki.
Tādi nemainās;(

 Re: lūdzu padomu..
Autors: Ohlalaa
Datums:   05.08.2009 14:55

par liidzatkariibu runaajot - visnotalj pozitiivi buutu, ja Tu pati aizietu uz konsultaaciju pie speciaalista un pajautaatu kaa pareizi runaat ar savu viirieti, lai paliidzeetu vinjam saprast probleemu - vinjiem ir pieredze sitaados jautaajumos un arii padomus ar ko saakt (seit jau piemineetie juridiskie jautaajumi utt), kaa virziit procesu utt, utjpr.

Anonīmo palīdzību atkarības jautājumos var gūt, zvanot uz Rīgas Atkarības profilakses centra uzticības tālruni: 67037333, kā arī interneta portālā http://www.narcomania.lv, http://www.gamblersanonymous.lv

A.Siliņa grāmatu «Es esmu azartspēlmanis» var iegādāties visās Latvijas grāmatnīcās, vai arī saņemt bez maksas Rīgas Atkarības profilakses centrā, iepriekš piezvanot pa tālruni: 67037314 (Sandrai), vai rakstot uz sandra.rubene@riga.lv

 Re: lūdzu padomu..
Autors: bille
Datums:   05.08.2009 15:02

Juridiski mums ir mantas šķirtība.. un neaizstāvu es viņu, tieši otrādi- niknojos, izklāstu kā ir.. tiešām nespēlē tā, ka vajadzētu aizņemties un nav tāds, kurš mēģinās mani apkrāpt vai tā kautkā.. tāpēc jau saku, ka citreiz domāju, ko peros- jo manu naudu nenospēlē, neaizņemas.. bet parādās tas, ko saka muni- man liekas nu kā nav žēl nospēlēt tādas summas- būtu labāk kautkur aizbraukuši, ko nebūt iepircis vai kā..

 Re: lūdzu padomu..
Autors: beeda
Datums:   05.08.2009 15:03

Čalīši ar beisbolenēm būs pēc tam, kad viņš jau lielu daļu Tavas mantas būs not Tevis izlūdzies, izdauzījis, dabūjis šantāžas ceļā...
un nesaki, ka Tavs vīrs Tev nekad neko tādu nenodarītu... :( nostādot izvēles priekšā starp azarspēlēm un no tām izrietošajām sekām, parādiem un Tevi, bērniem, ģimeni - priekšroka tiks dota pirmajam.
Tu vari lūgties, pierunāt, loģiski izklāstīt argumentus, piedāvāt psihologa palīdzību, raudāt, draudēt, pamest viņu, bet Tu tik un tā būsi zaudētājos. Es personīgi nezinu nevienu atkarīgo, kurš būtu noturējies nespēlējis. NEZINU. Redzu, ka tikai grimst dziļāk un dziļāk.
p.s. Iesaku sakārtot juridiskos jautājumus, vēlams izšķirties (gan juridiski, gan fiziski)un negaidīt līdz čalīšu atnākšanai...

 Re: lūdzu padomu..
Autors: beeda
Datums:   05.08.2009 15:09

Klausies uzmanīgi - TAS, KA PAGAIDĀM NEAIZŅEMAS, IR TIKAI LAIKA JAUTĀJUMS! Tiešām domā, ka tie, kas nospēlējuši vairākus īpašumus un mantojumus, to izdarīja vienas dienas laikā? Protams, ka sākumā liekas, ja man kontā simts štukas, tad pupu mizas ka pāris simtniekus nospēlēju, bet pēc gada izrādās, ka kontiņš tukšs un mājele ieķīlāta...

 Re: lūdzu padomu..
Autors: Cido
Datums:   05.08.2009 15:14

Klau, neaizstāvot, tikai spriedelējot. Man bija reiz draugs, kam patika aiziet un automātos notriekt kādus latus 15. Ienākumi viņam bija kādi 300 ls mēnesī- tātad 20. daļu. Un nekādas atkarības :) Varbūt te ienākumi ir kādi 30000 mēnesī un notriec kādus 1500 ls- tās pašas proporcijas. Ar it kā pēc šitā salīdzinājuma varētu nebūt atkarīgs. Vai tomēr nē?

 Re: lūdzu padomu..
Autors: ezhix
Datums:   05.08.2009 15:42

Ai nu beidziet te šausmu stāstus mālēt...

(P.S. - esmi cilvēks, kurš pats ir spēlējis, pelnījis ar to naudu, esmu cilvēks, kuram tēva dēļ pie vecāku mājas ir klauvējuši veči cepurītēs, esmu cilvēks, kuram puiša dēļ ir nācies uz laiku aizbraukt no Latvijas... Tajā pašā laikā esmu cilvēks, kas labprāt aiziet uz kazino uzspēlēt. Diemžēl šobrīd mums galīgi nav liekas naudas, ko varētu atļauties nospēlēt. Un ar citu naudu un "vinnēt" es neeju. Man ir Krievijas kazino teorijas bagāža - no cilvēkiem, kas ar to pelna naudu ar 4 un 5 nullēm rakstāmu. Tīra varbūtība un matemātika. Pielietoju amatiera līmenī, kad eju izklaidēties uz kazino. Un tur ir tīri labi izklaidēties: mūzika, paziņas, alko un uzkodas pas brīvu... Un ja vēl paliec pa nullēm vai nedaudz vinnē - vispār normāls tusiņš.)

Ieteiktu aiziet vienreiz līdz un pavērot ko viņš spēlē un galvenais - KĀ!
Automāti ir galīgi garām. Tur ir prasts algoritms-programma, kas savāc noteiktu procentu no iemestās naudas. Kazino ir savādāk... pokerī un BJ var to varbutību nedaudz pagriezt savā pusē...

Tas, kam es ieteiktu pievērst uzmanību - ko viņš dara konkrētajā vakarā, kad ir zaudējis visu skaidro naudu, ko paņēmis līdz. (OK - reizēm var pieļaut - forša kompānija, negribas sēdēt tāpat, negribas iet mājās: noņemam naudu no kartes (vienreiz!) vai aizņemamies no paziņām). Vai nelūdzas drudžaini spīdošām acīm aizdot, vai neskrien N reizes uz bankomātu/pie kases lodziņa utt. Cik daudz alko lieto, kā spēlē pēc visas naudas zaudējuma. Kā uzvedas nākamajā dienā pēc zaudējuma (iet "atsisties" tuvākajā laikā vai vienkārši noraksta naudu zaudējumos..)

Ja aizņemas, "atsitas", nevajadzīgi riskē azartā drudžaini spīdošām acīm - bēdz.
Ja izklaidējas par noteiktu naudas summu un uztver normāli pašu zaudējumu - samierinies, ka jums ir dažādas prioritātes, kur tērēt VIŅA naudu...

 Re: lūdzu padomu..
Autors: Rudmate
Datums:   05.08.2009 15:48

Nu ko lai saka, tas ir beigu sākums. Ja tagad,kad naudas it kā pietiek,neizjūti asas problēmas,bet jau ir diskomforts un pirmās domstarpības- tie ir pirmie atkarības/līdzatkarības simptomi. Biju precējusies ar šādi un citādi atkarīgu cilvēku padsmit gadus. Nenotika jau visa tā šaize vienā piegājienā,bet gan gadu garumā. Un ar katru reizi tā plašak un pamatīgāk. Tā ir tāda pati slimiba,atkarība kā alkoholisms,narkotikas,un vēl daudzas dažādas nejaukas lietas.Tas,ka stiepsi vīru uz kādu ārstniecības vietu var ( visticamāk) nenostrādat. Atceries vienu,bet vissvarīgāko lietu- tikai ,ja pats atkarīgais cilvēks atzīst-jā man ir problēmas, tās problēmas traucē man dzīvot; talāk- PATS izlemj- manā dzīvē nav vajadzīga šī atkarība, es eju ( nevis tikai-gribu) tikt no tādas lietas vaļā- lūk ,tad ir cerība(!!!),ka viss varētu normalizēties. Taču ne Tavas dusmas,asaras,ultimāti, argumenti par ģimeni,darbu,bērniem, atbildību ,da jebko neko nenozīmē šādā situācijā.Var būt kāds brītiņs,kad vīrs nespēlēs- ja nav galīgi jau no ceļa nogājis,prata šķīries,taču- tikko būs kāds kairinātajs- stress, problēmas, strīds,alkohols, lieli prieki,kad šķiet-jūra līdz ceļiem- tas viss atgriezīsies ar dubultu devu.Patreiz labakais ko vari darīt- domāt kā bez lieliem fiziskiem un morāliem zaudējumiem paglābt savu dzīvi .šādiem, atkarīgiem ,cilvēkiem mainās psihe, tā kā vērtēt viņu pēc tā ,kāds bija jums iepazīstoties un labos laikos- tā ir liela kļūda.

 Re: lūdzu padomu..
Autors: Strel.
Datums:   05.08.2009 15:50

visupirms jau vajadzētu noskaidrot, kāpēc cilvēks spēle.. kā zināms, visām atkarībām ir psiholoģisks iemesls.

diemžēl zinu gadījumus ar beisbolenēm vai vēl trakāk - ar pašnāvibu, bet zinu arī tādus gadījums, kad paspēlēja - apnika - pameta. tie pirmie gadījumi ir briesmīgi tas gan. bet ne visi uzreiz aizņemas, ir tādi, kas nospēlē savus dienišķos latus un iet mājās. ir kas aizņemas, ir kas zog svešu naudu, šeit nav vienas receptes!

 Re: lūdzu padomu..
Autors: Rudmate
Datums:   05.08.2009 16:00

Nu ,atrast iemeslu uzspēlēt var sekundes laikā,ja ir tendence uz to- sākot ar sagrieztu pirkstu, pārsalītu zupu,beidzot ar pasaules ekonomikas lejupslīdi.Nenoliedzami ,šadiem cilvēkiem ir vajadzīga profesionala psihiatra( pat ne psihologa) palidzība,tacu- tikai pēc tam,kad viņš PATS ir izlemis priekš sevis - man traucē dzīvot šī atkarība, es eju pēc palidzības ,lai atbrīvotos. Jebkura cita motivēšana būs tikai spiekītis uz īsu laiku,kas jebkurā brīdī var salūzt.

 Re: lūdzu padomu..
Autors: Antuanete
Datums:   05.08.2009 16:10

Ezhix baigi prātīgi uzrakstīja, it sevišķi padomu par to, ka vajag paskatīties, kā vīrs spēlē un tad izdarīt secinājumus. Citādi mēs tiešām te uzreiz vismelnākos scenārijus izbīdam :)

 Re: lūdzu padomu..
Autors: :(
Datums:   05.08.2009 17:02

Tikai melnie scenāriji diemzēl ir no dzīves un izriet no autores teksta. Sākas jau ar mazumiņu. Un tad apstāties ir grūti. Veiksmi!

 Re: lūdzu padomu..
Autors: Strel.
Datums:   05.08.2009 17:06

arī nemelnie scenāriji ir no dzīves, so? :):):)
es gan neņemos uzreiz visus norakstīt!

 Re: lūdzu padomu..
Autors: ezhix
Datums:   05.08.2009 17:25

Nu tur jau tā lieta, ka man ir pieredze gan ar melniem, gan nemelniem scenārijiem: viss atkarīgs no cilvēka.

Tas, ka esmu palīdzējusi nospēlēt 4-5 zīmju ciparu summas un pati esmu lielākais nospēlējusi ap 700 (azarts ir tāda viltīga lieta...) nenozīmē, ka es tagad katru vakaru lavos uz kazino.

Pie kam - man bijušais puisis ir strādājis kazino (arī nelielā privātā - es arī virtuvi ļoti labi zinu no tās galda puses). Un arī mans vīrs ir kādu laiku strādājis kazino. Un arī, stapr citu, paspējis paspēlēt 500USD (kas priekš Ukrainas 10 gadus aptakaļ bija vienkārši vājprātīga nauda...

Bet ne viens ne otrs neesam azartspēļu atkarīgie. Lai gan, ja mums iedotu 100 Ls, kuri neko lielu budžetā nemaina un šobrīd nepietrūkst - labprāt aizietu uz kazino: sen neesam bijuši...

 Re: lūdzu padomu..
Autors: Mashka
Datums:   05.08.2009 19:00

Manai beerniibas draudzenei viirs (policists) iznesa maaju pa tiiro...nevajadzeeja i dzekus beisbolenees.
Kameer shii vienu meenesi dziivojaas pa laukiem...tikmeer shis iznesa VISU - tv, kompi...nu visi, ko njem pretii lombardos vai kur..

Zaga no vinjas maka arii...bet vot sievieteem un sievaam ir taa tendence izdomaat pekstinjus "varbuut man nemaz nebija taas naudas makaa" utt...

Peec Lielo mantui pazushanas, kad viss naaca gaismaa...atklaajaas ka viirs "aiznjeemies" i no visiem darba koleegiem (policijas priekshniekiem ieskaitot), i no kaiminiiem, ir no pataaliem radiem. Un visi liidz tam kluseejushi kaa partizaani, jo speelmanjiem vienmeer ir neaptverami storiji izdomaati, lai tikai cilveeks noticetu un aizdotu naudu...

Izshiiraas. Sieva tagad atdod paraadus..
Viirs atgriezaas laukos pie saviem vecaakiem un nodzeras...naudas ko speeleet nav, tagad nodzeras ar krutku...


 Re: lūdzu padomu..
Autors: Rudmate
Datums:   05.08.2009 19:17

Protams,ka ir tik stabili cilveki-ar stabilām nervu sistemām,noturīgu psihi- tiem atkarība, iespējams , nedraud.To rada tikai laiks. Tacu tie ir izņēmumi. Un katrai no mums dikti gribas domāt,ka ar mūsu mīļo cilveku jau nekas TāDS nenotiks,jo viņs taču nav TāDS , viņš ir tikai mazliet noguris,mazliet atslabinajies, mazliet apjucis no kaut kā- un gan jau viss būs labi.Visa tā pasākuma zemūdens daļa ir tā,ka ne jau vienā reizē var saprast- nu ir ziepes.Kura no mums( arī es tai skaitā) cels paniku pēc viena vakara ,pavadīta pie spēļu automātiem vai galdiem, tapat kā -kura cels brēku par pāris glāzītēm ,ierautām piektdienas tusiņā.Domāju,ka neviena. Taču tas ir slidenas spēles sākums- diemžēl, ar nezināmu iznākumu.Ezhix- skaties,Tava dzīve nepārtraukti ir ap un par azartspēlēm- pati, bijušais puisis,vīrs..Un arī tagad Tu raksti- iedotu 100 ls liekus- aizietu uz kazino, sen nav būts... Tatad Tava nervu sistema jau ir piefiksējusi šo kairinatāju- azartu, adrenalīnu, ko varbūt var saukt arī par spēles prieku,ka patīkamu,labu un vajadzīgu.Un nekur nav garantijas,ka pēc kāda laika,kādu apstaklu dēļ Tu jau apzinati nemeklēsi šos 100ls,lai aizietu uz speļuzāli.Es arī esmu bijusi gan kazino,gan spēļu zālē,taču tas viss manī neizraisīja nekādas emocijas, un,ja iedotu tos ls -nu pat nepadomātu ,ka jāiet spēlēt.

 Re: Rudmate
Autors: ezhix
Datums:   05.08.2009 20:05

Iespējams, Tev taisnība. Man tikai ir izteikta paškontrole sakarā ar tēva izdarībām.
Un alkoholos uz mani neiedarbojas - t.i. reibstu, bet muļķības nedaru. (Arī tēva dēļ...)

Bet labi atceros, ka ir bijuši pāris brīži, kad grūši ap sirdi - un ir vilcis uzspēlēt dajebko. Bet es to adrenalīna devu ļoti labi ar bridža sacensībām uzdzenu. Cīnīties staprtautiskās sacensībās par godalgotajām vietām vairākas dienas - tur tāds adrenalīns, ka pa nakti nevari pagulēt. Vai arī tagad - ar biznesa bīdīšanu: man pavisam nepazīstams lauciņš - arī uzdzen adrenalīnu.

bet ja man atņemtu biznesiņu, atņemtu bridžu, ar vīru pašķirtos UN (šis ir ļoti svarīgi) nebūtu jābūt materiāli atbildīgai par vīru - sazin kā tā mana dzīve izvērstos...

 Re: Rudmate
Autors: Mashka
Datums:   05.08.2009 20:10

Ezhik..davai biidi biznesus, biidi kreeslus/galdus...bet speeljzaalees nelien. Jo Teviis ir tas asns...tas nelabaa diiksts..

 Re:
Autors: ezhix
Datums:   05.08.2009 20:31

Tfu.. nezinu ko domāju kad rakstīju (vecais onkulis Freids zinātu :D) - jābūt materiāli atbildīgai par bērnu, protams... pri čom te vīrs :D

 Re: Re:
Autors: JuHu
Datums:   06.08.2009 09:27

Nu ir tak dažādi cilvēki citi spēj to kontrolēt - citi ne, bet uzmanīgai jābūt....mana pieredze negatīva -Aizlaidos laicīgi no tāda vīra ar bērnu azotē, kamēr vel parādu piedzinēji nekrita krāgā.......
A kā šim ar alhaholu un citām atkarībām....nu cik es vēroju- tie kas ātri pavelkas uz citām atkarībām arī šājā ieslīgst kā purvā, a tie kas tādi stabili, spēj sevi arī azartspēlēs kontrolēt.....

 lūdzu padomu..
Autors: Andris Siliņš
Datums:   03.09.2009 23:01

Mans vārds ir Andris Siliņš. Mana grāmata jau šeit iepriekš ir pieminēta. To var nopirkt grāmatnīcās. Piedāvāju arī privātas konsultācijas par visai mērenu samaksu. Mans tālruņa numurs 22053377.

 Re: lūdzu padomu..
Autors: Andris Siliņš
Datums:   13.09.2017 22:36

Informāciju par grāmatu ""Es esmu azartspēlmanis"" variet atrast lapā azartspelmanis.org

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *