Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Grāmatvežiem Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Grāmatvežiem
 Uzņēmuma likvidācija
Autors: uzņēmēja
Datums:   05.10.2009 08:56

Kā tas pasākums notiek? Vispār doma likvidēties ir formāla , jo šobrīd tiešām krīze un likvidējoties ir cerība dabūt naudiņu( pārmaksātos nodokļus) , kas ļoti palīdzētu turpināt darbu. debitoru nav, kreditori ir tikai firmas īpašnieki, kas ņemā kredītu kā privātpersonas ,jo % bija krietni mazāki. Cik ilgā laikā no valsts varētu saņemt pārmaksu( PVN) . Pārbaudes nebaida , jo tur viss ok - PVN ir tikai par mājas celtniecību viss ar PPR un līgumiem.

 Re: Uzņēmuma likvidācija
Autors: esa
Datums:   05.10.2009 11:43

Īsumā - likvidācijas sākuma bilance VIDā, pieteikums UR, sludinājumi vēstnesī, likvidācijas beigu bilance VID, VID piekrišana likvidācijai, likvidācija.

Par nodokļu atmaksu - tikai viens jautājums. Kas ar to māju ir noticis šobrīd? Cik sapratu, priekšnodoklis ir izveidojies no mājas celtniecības. Likvidējot uzņēmumu, tai mājai kaut kur ir jāpaliek. Jo beigu bilancei ir jābūt pa 0.00. Ja pārdosi māju 10 gadu laikā kopš uzcelšanas, tad attiecīgi proporcionāli ir budžetā jāatmaksā PVN. Esi pārliecināta, ka paliks pāri priekšnodoklis vēl?

Vēl daudzi palaiž garām tādu lietu kā UIN. Ja uzņēmums ir saņēmis aizdevumus no īpašnieka un tādi ir palikuši bilancē, tad pie likvidācijas tie ir jānoraksta uz ieņēmumiem. Rodas peļņa, no kuras bieži vien sanāk maksāt UIN :)

Par vienkārū PVN atmaksas pieprasīšanu neesi domājusi? Lai gan - VID izdzirdot tekstus, ka nekas nenotiek un taisies likvidēt, neviens nekādu PVN tev atpakaļ nemaksās. Lai saņemtu PVN atmaksu VIDam ir jāgūst pārliecība, ka tu veic / veiksi ar PVN apliekamus darījumus.

 Re: Uzņēmuma likvidācija
Autors: uzņēmēja
Datums:   05.10.2009 12:04

Skaidrs, mans plāns nav tas labākais. Par īpašnieka aizdevumu bija doma, ka aizdevuma vietā atdodu māju. Par pārdošanu zinu, ka jāmaksā PVN.
Mēģināšu tad vienkārši atprasīt PVN- nu ļoti vajag naudu , jo šobrīd neiet bizness tā kā vajag- man sanāk piemaksāt par ēkas ( atpūtas mājas)uzturēšanu , nevaru es atslēgt elektrību un nekurināt,arī signalizācija vajadzīga uttt.. Tas būtu muļķigi, nolaist visu ,ko esi veidojis.
Ek, stulbā valsts ( piedodiet)

 Re: Uzņēmuma likvidācija
Autors: esa
Datums:   06.10.2009 07:36

"aizdevuma vietā atdodu māju" juridiski nozīmē "pārdodu māju sev par aizdevuma vērtību". Tālāk lasīt iepriekš rakstīto par PVN. Tev tā māja tiek iznomāta juridiskām personām? Vai izmantota kā birojs citu apliekamu darījumu sniegšanai? Un vispār - kad tev tas priekšnodoklis radās? Pēdējo trīs gadu laikā?

 Re: Uzņēmuma likvidācija
Autors: uzņēmēja
Datums:   06.10.2009 08:34

Māja ir atpūtas nams , kas tiek izīrēts gan juridiskām , gan fiziskām personām konkrētiem pasākumiem.Priekšnodoklis ir radies celtniecībā - māja nodota tikai pirms 1.5 gadiem- jā pat nesanāk 3 gadi.
Tā sanāk - cēlu par dārgākajām celtniecības cenām un tagad nevienam to nevajag , jo es nespēju konkurēt cenu ziņā ar vecajiem atpūtas namiem ,kas privatizēti par smiekla naudu un remontus nav redzējuši - šobrīd cilvēki izvēlas lētāko nevis labāko variantu, diemžēl.

 Re: Uzņēmuma likvidācija
Autors: esa
Datums:   06.10.2009 09:21

Nu ja viesu nams, tad ok. Vienīgi, kad prasīsi atpakaļ PVN - ieteiktu šo visu bēdu stāstu nestāstīt VIDam. Rādi pozitīvu ģīmi, apgalvojot, ka nākotnē skaisti un aktīvi turpināsi sniegt viesu mājas pakalpojumus :)

 Re: Uzņēmuma likvidācija
Autors: uzņēmēja
Datums:   06.10.2009 09:33

Patiesībā jau nedomāju mest mieru - pārāk daudz darba un naudas ieguldīs! tikai šobrīd mēģinu atrast iespēju ,kā dabūt naudu , lai izdzīvotu!
Jā , nebiju iedomājusies par mājas PVNu.Mēģināšu dabūt pārmaksu. Protams , būšu optimisma kalngals...
Paldies par konsultāciju.

 Re: Uzņēmuma likvidācija
Autors: Gunārs
Datums:   13.12.2016 11:50

Mēs esam finansu konsultācijas uzņēmums un palīdzam piesaistīt aizdevumus un investīcijas kapitālā uzņēmējiem ja viniem ir tāda vajadzība. Ja esat ieinteresēti tad vairāk info šeit: http://www.cityfinances.lv

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *