Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Ģimene Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Ģimene
 drauga bērna ciemošanās
Autors: forever
Datums:   23.10.2009 16:49

kā jums šķiet, cik reizes nedēļā būtu optimāli, ja drauga bērns (šobrīd 3 gadi) no iepriekšējām attiecībām ciemotos pie mums nu jau mūsu kopīgajās mājās, varbūt pat nakšņotu?
p.s. tikai bez rupjībām par to, ka kādai kaut ko esmu aizvīlusi - tā tas nenotika gan;)

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: guguce
Datums:   23.10.2009 16:59

pēc vienošanās ar iepriekšējo dzīvesbiedri, kas saskaņota arī ar tavām interesēm

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: Marija
Datums:   23.10.2009 17:58

Varbūt tai bērna mātei arī gribas kaut kur iziet, pabūt divatā ar savu jauno attiecību cilvēku, varbūt tas viņas vīrietis domā šo pašu - nu cik bieži tas bērnelis var te pie viņas uzturēties, lai aizgādā pie tēva. Nekur nav teikts, ka bērnam vairāk jādzīvo pie mātes, nekā tēva.
Ja tas ir atrunāts kādos aizbildniecības papīros, tad jau viss skaidrs - tā, kā tur rakstīts ;)

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: Harijs
Datums:   23.10.2009 18:04

Šo jautājumu tikpat labi var pagriez otrādi - cik reizes nedēļā būtu optimāli, ja bērnu pie sevis paņem viņa māte? Tak puika ir arī Tava drauga bērns, tātad tikpat labi viņš var dzīvot arī ar tēvu un ciemoties pie mātes.

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: Ale
Datums:   23.10.2009 18:07

vai tad tam ir kautkādi limiti? Kā vienojas, tā ir.

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: kaķe
Datums:   23.10.2009 18:27

Es vispār negribētu, lai pie manis ved to bērnu. Pietiek man ar rūpēm par saviem bērniem.

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: ses
Datums:   23.10.2009 20:18

Tā kā bērns ir divu vecāku "produkts" un abi par viņu ir vienādi atbildīgi, tad godīgi būtu, ja pusi laika bērns pavadītu pie mātes, otru pusi - pie tēva. Ja pie jums viņš pavadītu vairāk laika, nekā pie mātes, tad tas Tev drīkstētu nelikties godīgi.

Nu, tātad katru otro dienu vai katru otro nedēļu pie jums būtu ok.

Jo bērns jau nav vainīgs, ka viņš izrādījies lieks.

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: zip
Datums:   23.10.2009 21:48

Gribi draugu, gribi ari vina pagatni. Ciest nevaru sis te - isti negribu, nepatik u.t.t. Ar draugs tacu patik? Un berns ir dala no vina, ta ka patikt bus ari vina bernam. Pieaugusi cilveki var uzvesties ka aprobezoti .............. Ja butu jadzivo ar bijuso sievieti kopa, tad savadak, bet, ja runa par bernu... Tas ir vina berns un vinam ir tiesibas pavadit laiku ar tevu. Cita lieta, ka pieaugusie reti kad mak sis lietas nokartot tada limeni, lai berniem nebutu jacies.

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: Antuanete
Datums:   23.10.2009 22:32

zip, es atvainojos - parādi ar pirkstu, kur autores tekstā bija manāms kaut kas tāds kā "īsti negribu, nepatīk"? Viens te izskatās aprobežots, un tēmas autore tā nav :>

Forever - vispirms vecākiem būtu jāvienojas par modeli, pēc kāda principa bērns dzīvo - vai pamatā pie mātes, pamatā pie tēva vai pie abiem uz pusēm. Trešais variants gan neesot īsti jēdzīgs no tā viedokļa, ka bērnam īsti nav māju, jo visu laiku vazājas no viena vecāka pie otra, sanāk tāda dzīve uz paunām.

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: lisa
Datums:   23.10.2009 22:46

Cik daudz reizes Tu gribeetu,lai Juusu kopeejais beerns ciemotos pie sava teeva, ja dziivotu jau naakamaas attieciibaas ?

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: solsol
Datums:   24.10.2009 08:14

ļoti simpātisks ir modelis - divas nedēļas pie mātes, divas pie tēva un katrā mājā bērnam ir savs vieta (ideāli - istaba, bet ne jau vienmēr sanāk), tad vienīgā pauna, kas jāstaipa - skolas lietas, ja bērns jau iet skolā...
Redzēju šādu modeli ārzemēs, kur nodzīvoju gadu... izskatījās gana apmierināti bērni, gan arī vecāki. :) Bez tam bērni ar divām mājām aprod ātri un ja vien vecāki šķiras civilizēti un viņiem tiešām ir svarīgi viņu bērni ne tikai personīgās ambīcijas, tad tas ir labākais modelis!
Gan māte, gan tēvs bērniem ir vajadzīgi vienādā daudzumā!!! :)

forever - lai veicas atrast Jums labāko variantu!

Vienmēr mazliet ir kaitinājis modelis, kad bērns pie viena vecāka ir darba dienās, pie otra - brīvdienās. Ar vienu vecāku sanāk tikai samēra nogurdinošās darba dienas, ar otru - atpūta un brīvais laiks. No otras puses, vienam vecākam ir vienmēr brīvas brīvdienas, otrs kā piesiets pie bērna... Negodīgi!

(Ticiet man, zinu ko runāju, jo esmu šķirtu vecāku bērns, kas pati 7 gadus biju vienīgais vecāks...)

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: harisa
Datums:   26.10.2009 00:12

un tu pati, savus beernus ar kaadreiz pie teeva nosuuti? Sapratu ka tev pashai savi beerni...Nav jau tavam tagadeejam viiram ar viniem vien jaanonemas.

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: Zaķīc
Datums:   26.10.2009 07:41

Stāsts par ļauno pagmāti pamatā ir paties. man te zināms gadījums kur "jaunā sieva" gatava savām rokām nožņaugt tos bērnus lai tikai vīrs nezvanītu nemaksātu alimentus un vispār tos bērnus neredzētu. mēģinājumi vest pie veselā saprāta, ka atbildīgi ir divi cilvēki un, ka tādēļ, ka bērni ir neaudzināti mežoņi arī tieši puse vainas ir vīra, bet nu nelīdz nekas...vispār sarežģita situācija vecāki mazos izmanto par ķīlniekiem savstarpējo attiecību rirināšanā pa vidu pamātes, patēvi rezultātā aug nelaimīgi un nevienam nevajadzīgi bērni un vai viņiem var pārmest ja ir ļauni, neaudzināti uut?

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: forever
Datums:   26.10.2009 09:44

paldies par atbildēm:)
jāsaka, ka tiešām nevienā vietā nepieminēju naidu uz bērnu vai to, ka negribētu ļaut bērnam tikties ar tēvu. jautāju tādēļ, ka šāda situācija dzīvē ir pirmo reizi,un ir tīri cilvēcīgas bailes tieši par ikdienas saimniecisko, organizatorisko pusi, it īpaši jau domājot par nākotni un kā to visu veiksmīgi samenedžēt ar mūsu kopīgajiem bērniem, kurus plānojam. saprotu, ka jebkurā gadījumā tas būs atkarīgs tikai no tā, kā mēs paši to spēsim nokārtot un sarunāt savā starpā.

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: Zaķīc
Datums:   26.10.2009 16:25

naids rodas tajā brīdī kad svētdienu bērns sāk ālēties (iespējamas mātes samācīts, iespējams iekšējas psiholoģiskas traumas vecāku šķiršanās dēļ, iespējams uzmanības trūkums..utt.) tēvs sāk neadekvāti dārgas dāvanas dāvināt lai izpirktu vainu, ka nav klāt katru dienu, bērna māte katru otro dienu terorizē ar naudas trūkumu pieprasot tūliņpat ierasties ar atvērtu maku jo bērnam vajag zāles no aptiekas, skolas naudu u c. izdevumiem, mātes zvani un vai ierašanās pat naksts vidū ar "ārkārtas" jautājumiem par audzināšanu...

nu jā veiksmi, cerams, ka bērna mātei piemīt inteliģence un veselais saprāts

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: forever
Datums:   26.10.2009 16:38

šim stāstam tāda ne pārāk patīkama priekšvēsture, visdrīzāk, ka sievietei bērns lielā mērā ir bijis kā daļa no biznesa plāna, jo vīrietis ir turīgs. kas savukārt man neraisa nekādas simpātijas pret šo sievieti, kā arī nerada drošību par nākotni tādā nozīmē, ka es nezinu ko gaidīt, ko viņa vēl varētu izstrādāt nākotnē. par materiālo pusi es nesatraucos - lai tēvs savam bērnam nodrošina visu, ko vien vēlas savu iespēju robežās. bet baidos par emocionālo, jo zinu, ka vīrietim bērns ļoti svarīgs. baidos, ka viņa sāks manipulēt par ķīlnieku izmantojot bērnu ar viņu savstarpējās attiecībām, vai arī ka bērnam varētu tikt sastāstītas visādas muļķības par mani vai viņš varētu tikt nostādīts pret mani. es saprotu, ka bērns ir bērns ar saviem niķiem un stiķiem, bet laikam ilgtermiņa riebīgu izturēšanos pret sevi nebūtu gatava paciest....

 Re: drauga bērna ciemošanās
Autors: solsol
Datums:   26.10.2009 18:21

forever, bērni izaug... un kādu brīdi saprot - kas ir kas...

man māsai bijušais vīrs bērniem centās stāstīt visu ko daudz un dikti... viņai tik grūti gaja pēc šķiršanās, tas cilvēks izstrādāja visādus dīvainus gājienus, panāca ka vecākajam puikam tiek noteikta dzīvesvieta pie viņa un ko - puika izauga, viņam tagad 14 un viņš dzīvo pie mātes un tēvu apciemot nesteidzas... laiks visu saliek pa vietām...

es saprotu, ka, ja bērnam ir tikai 3 gadi, tad augšminētais stāsts ir mazs ierinājums, jo līdz tiem 14 gadiem ilgi jāgaida, bet ar tiem aprunāšanas un sliktā tēla veidošanas izgājieniem tā notiek - tie vēršas pret to autoru pēc kāda laika...

 Re: solsol
Autors: forever
Datums:   26.10.2009 20:35

es jau, protams, ceru, ka ļaunākais scenārijs nenotiks:) bet tomēr tā ir mana dzīve, kur negribētos dzīvot ar mīļoto vīrieti, bet kā kara laukā... :(

 Re: solsol
Autors: 222
Datums:   28.10.2009 22:43

ko juus seit nematies, atslaabstiet, kaa buus buus, vienreiz 3 otreiz 4 nedeelaa, tu pat nezini kas buus peec nedeelas, varbuut izskirsieties, mans puika dziivo paslaik pie bijusaa viira un vina jaunaas sievas un vinai taadas probleemas nebija-uztraukties kaa buus un cuik biezi puisis paliks pie viniem, loti laba sieva manam bijusajam gadiijaas, bet taada ir dziive, ka es esmu taalumaa, bet puisis citur..

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *