Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Ģimene Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Ģimene
 pusaudža ballīte
Autors: Reka
Datums:   26.10.2009 11:26

16 gadi bērnelim paliek. Sanāks raiba kompānija - vecmāmiņas vectētiņi, brālēni un māsīcas no 4-20 gadiem (kadi 5 gb) un vēl visi tie, kas pa vidu arī no 30-45 gadi veci. Vakariņas mājās(Rīgā), tas ok, bet kā tā drusku jaukāk kā parasti aizpildīt laiku- piem. zoo (bet, re, nevar zināt, kāds laiks, cinevilla- bet atkal- tur jau arī pa āru) Vārdu sakot ideju apsīkums. Publika- aktīva un atsaucīga dajebkādiem jautriem pasākumiem. Vai lūdzu padalīsieties ar idejām? Ja vēl tās nebūtu cenu ziņā "no augstākā plaukta"...
Ja glābsiet- paldies jau iepriekš!

 Re: pusaudža ballīte
Autors: Aronija
Datums:   26.10.2009 12:11

16 gadu jubileja šādā kompānijā? Es saprotu, tas tā kā ieskrējiens pusaudzim, ja? Kur draugi?

 Re: pusaudža ballīte
Autors: bl
Datums:   26.10.2009 12:21

Man lidzigs jautajums kaa Aronijai - zoo ar vecmaminjam ir ok 10 gadu ballitei, bet ne 16...

 Re: pusaudža ballīte
Autors: Hē
Datums:   26.10.2009 12:26

Mans puika nemaz neierastos uz savu dzimšanas dienu, uzzinot, kas viņu sagaida. :))
A vai tad bērns pats nevar izplānot?
Nosauc viņam ciparu, ko esi ieplānojusi iztērēt, un atļauj viņam pašam izfantazēt. Un ja Tu to apstiprini, tad lai notiek.
Ja nē, lai veic grozījumus savā biznesa plānā.

Bet nu bērni jau dažādi. Viens 7 gados puspasauli bez vecākiem apbraucis, otrs 16.gadus ar omi svin. ;)

 Re: pusaudža ballīte
Autors: trakā lapsa
Datums:   26.10.2009 12:34

jā, nevaru nepiekrist, ka 16 gadi un uz zooo? uz cinevillu? ar omammaam?
ok, man 16 gados tusiņš ar mājās bija, bet diskrēti māte īpaši nejaucās pa vidu un omis arī nee.

nu, bet ja mammukam jāizštuko saldo 16 baļļuks, nu - lai aiziet boulingu uzrauj, piemeram, vai arī ja jau visi draudzīgi ar radiem, tad tieši, sadalās paris komandās un uz sacensībām - kurš celiņš vinnē, un tiem ar balva.

 Re: pusaudža ballīte
Autors: Ludmilla
Datums:   26.10.2009 12:54

Es arī par boulingu.

Zoo dārzs derēs 6gadniekam.

 Re: pusaudža ballīte
Autors: Hē
Datums:   26.10.2009 12:57

Ja jau esi šeit un gribi padomus, var būt painteresējies par peintbolu. Jaunieši ir stāvā sajūsmā, lai opīši un omammas pasēž padzer buljonu ar pīrādziņiem pa to laiku.
Vai arī visi braucat uz boulingu. Ja grib lēti, var uz Spāri braukt, super kvalitatīvi gan nav vairs, bet nu, ja visi iesācēji, tad galvenais ir jautrība, ne jau bumbu un celiņu kvalitāte.

 Re: pusaudža ballīte
Autors: reno
Datums:   26.10.2009 13:22

man arī smiekli sanāca, manējam kā reiz drīz 16 būs.Būs svētku pusdienas kopā ar mums un opīšiem.Baļļuks ar draugiem.Tradīcija aicināt brālēnus,māsīcas,tantes, onkuļus nav. Es vēl saprastu vasarā -tad varētu mēģināt visus vienā čupā sajaukt, bet cinevilla -uz 3 dažādiem seansiem biļetes pirksi, vai?
Vienīgais derīgais - Spāres ielas boulings.

 Re: pusaudža ballīte
Autors: sii
Datums:   26.10.2009 14:02

Uz 16 gadu jubileju omiites, cetrgadiigas maasiicas un zoo?!

taa ir jubilaara iecere vai maaminjas?

 Re: pusaudža ballīte
Autors: Bubuciic
Datums:   26.10.2009 14:44

Mdaaa, man škiet, ka šitas ir mammas scenārijs.
Jubilāra draugu nav, jo kauns pat ieminēties par šādām izklaidēm.

Mīļie vecāki, 16 gadi tak gandrīz pieaudzis cilvēks- beidziet ākstīties, iedodat jubilāram naudu- gan pats kopistiski ar draugiem saorganizēs.

 Re: pusaudža ballīte
Autors: Hē
Datums:   26.10.2009 14:57

Bet nu no otras puses, var būt, ka jubilārs kautrīgs cilvēks, vai arī vēl sliktāk - viņam nav tādu draugu.
Un tāpēc Mammucis gribēdams kā labāk, rīko pati balli.
Mēs te tā saklupām krāgā, es jau arī, nemaz nepadomādama, ka varbūt ir tāda situācija, kas mums šķiet ačgārna, bet viņu ģimenē ir vienīgā iespējamā.

 Re: pusaudža ballīte
Autors: Antuanete
Datums:   26.10.2009 14:58

Var jau būt, ka mani 16 gadi bija ļooti sen (nu labi - pirms 10 gadiem), bet ar pilnu atbildību varu apgalvot, ka mana pirmā dzimšanas dienas ballīte "ar draugiem" ārpus mājas un vecāku uzraudzības bija 18 gados. Un citā dienā - pasēdēšana ar radiniekiem. Ja ir liela ģimene ar draudzīgām radu saitēm - dotais scenārijs izklausās pilnīgi normāls arī 16 gadu jubilejai.

 ģimene ir vērtība
Autors: Lurdesa
Datums:   26.10.2009 16:06

Ko Jūs uzklupāt, vārnas?

Man liekas, radu tusiņš ir arī foršs modelis - a la itāļu stilā! :) Tur jau nebūs tikai pūcīgas omes un pamperu bērni, bet arī jaunieši.

Ok, varbūt drusku netradicionāli laikā, kad 14 gadīgi skuķi jau guļ ar puišiem un 17 gados dzīvo ar draugu, bet ja radiņi ir feini un draudzīgi - kāpēc ne.

Es 16 gadios svinēju ar draudzenēm, bet nu - mājās, ne jau nezin kur. Kūkas, pļāpāšanas un liela smiešanās. Nebija man ultra mega izklaides.

Es ar domāju, ka bouling būtu ļoti OK. Nu tipa paēd mājās un tad brauc uz bouilngu (Spārē es arī biju, cenas samērīgas). Tur jau ir noīrēti 2 celiņi, visi sadalās 2 komandās un spēlē.

 he-he
Autors: Barbarosa
Datums:   26.10.2009 18:10

Es savu 16. dzimšanas dienu nosvinēju klubā - pirmo reizi uz to dodoties :D
Slepenais eksperiments (bija tāda iestāde) feisus pie ieejas nepārbaudīja :)))) Nu un ņemot vērā manu izskatu un augumu, nevienam pat prātā nenāca to darīt :D
Viss bija ļoti zolīdi - ar draudzenēm izdzērām suliņas un SPRITE(vairāk naudas nebija), izdejojāmies kā trakas un 5.00 no rīta nācām ar kājām uz mājām :))))

es nesaku, ka šādam jābūt defaulta scenārijam, tomēr ar to mēģinu autorei pateikt, ka 16 gadīgam pašam (iespējams) ar radošo dzirksti viss ir kārtībā un aprunājies, ko viņš gribētu.

Es piekrītu, ka labāk būtu noorganizēt bowlingu un piemēram visiem saģērbties baltā krāsā. Vakarā, kad ieslēdz neona gaismas jūs labi izskatīsieties kā komanda.
Vai rīko mājās tematisko ballīti - kaut ko no Helovīniem (jo tagad aktuāli)- it kā bērnišķīgi, bet var pataisīt to visu baudāmu ar kapeņu stāstiņiem :))), Krēslas - tagad ļoti modē jaunieši- vampīri :D - pa vidam spēlēt ALIAS, monopolu, Parlaments pret Mafiju (mūsu kompānijā (mums 25 - 30) top spēle).
IMAGO vai ko tamlīdzīgu ...

 Re: he-he
Autors: miss misisipi
Datums:   27.10.2009 13:33

Mjaa..zoo 16gadu vecumaa ar omiiti pie rokas...baidos, ka jaunietis uzmetiis luupu :)) Mees braalim ljaavaam pasham visu plaanot un riikot, lielo radu galdu taisijaam tiiri prieksh seviim, braalis ar savu kompashku uz sviniigo dalju tik bija (apm. 1st) tad laidaas ar draugiem tuseet. Vinji izveeleejaas , kaut kaadu vieteejas grupas koncertu un peec tam uz boulingu .Es tik aizbraucu shiem pakalj un 2naktii visus izvadaaju pa maajaam.

 Re: he-he
Autors: deep
Datums:   01.11.2009 20:53

Man gan vienmēr paticis un joprojām patīk kopā ar ģimeni svinēt. Un ja kas, mana ome pat 70gados peintbolu skrēja un spēlēja. :)
Ar draugiem - var tusiņu uztaisīt, bet tādam tusiņam maz sakara ar dzimšanas dienas sajūtu, ja nu kāds tikai kādu dāvanu atstiepa.

 Re: he-he
Autors: chery
Datums:   10.08.2014 14:50

Vienigais labums no ta ka tu svini ar omem un radiem ir tikai viens-davanas :)Bet es tomer savus 16 negribetu sabojat, jo galu gala 16 paliek tikai vienrei ;)Es uztaisitu kartigu balliti ar draugiem un ar visu, kas tam pienakas (muziku, dzerieniem, un dejam) Galvanais, lai jubilaram patik un ir jautri :)

 Re: pusaudzu ballite
Autors: chery
Datums:   10.08.2014 14:52

Vienigais labums no ta ka tu svini ar omem un radiem ir tikai viens-davanas :)Bet es tomer savus 16 negribetu sabojat, jo galu gala 16 paliek tikai vienrei ;)Es uztaisitu kartigu balliti ar draugiem un ar visu, kas tam pienakas (muziku, dzerieniem, un dejam) Galvanais, lai jubilaram patik un ir jautri :)

 Re: pusaudzu ballite
Autors: Anda
Datums:   23.01.2017 13:24

Iesaku kā vienu no Jubileju sastāvdaļām izvēlēties PEINTBOLU (Tik tiešām der visiem vecumiem).
Organizēju savā 30 gadu dzimšanas dienā un arī bērniem ballītes tika organizētas tur pat! Visi var izskaraidīties un atpūsties!
Bērniem ballīte bija vienreizēja, jo instruktori pārņem vadību un mēs vecāki varējām tur pat blakus savā starpā uzcept gaļu iedzert vīnu, ideāli!
Un savā jubilejā vēl pēc peintbola paņēmām naktsmītni unn pirti ar vienreizēju āra nojumi un kublu!

Un šī vieta bija Peintbola parks "Bušas" (Saulkrastos kā arī Rīgā)

Apskatīties info var http://www.busas.lv

 Re: pusaudzu ballite
Autors: Valts
Datums:   14.10.2017 13:04

Pēdējā laikā arvien populārāks bērnu dzimšanas dienas formāts ir lāzerpeintbols - līdzīgs peintbolam, tikai bez traumu iespējām un sāpēm. Lāzerpeintbolā izmanto modernas tehnoloģijas, kas raida infrasarkano staru, ko pat ar aci nevar saskatīt - attiecīgi, ja iespīdina acīs - nekādu bojājumu.

Bērniem riktīgi patīk, vecākiem mierīga sirds, ka viss ir droši. Bez tam, pieejama arī bezmaksas svinību telpa, kur apēst kūku vai kādu citu našķi gan pēc spēles, gan spēles laikā.

Sīkāks info: https://http://www.rigaslazertags.lv/lazertags/berniem/

 Re: pusaudzu ballite
Autors: Anducci
Datums:   18.10.2017 15:49

Iesaku kā vienu no Jubileju sastāvdaļām izvēlēties PEINTBOLU PEintbola parkā BUŠAS (Tik tiešām der visiem vecumiem).
Organizēju bērniem ballītes visiem ļoti patika varēja izskaraidīties un atpūsties!
Bērniem ballīte bija vienreizēja, jo instruktori pārņem vadību un mēs vecāki varējām tur pat blakus savā starpā uzcept gaļu iedzert vīnu, ideāli!
Pirmajā reizē bērni pēc peintbola spēles vēl papildus izskraidījās pa laukumiem spēlējot Ķerenes un jubileja apvienojumā ar pikniku un aktīvu atpūtu visi bija lielā sajūsmā. Cik zinu tad sākot no oktobra piedāvājumā ir Rīgā laukums arī Matīsa ielā 8 - PAZEME.

Toties otrajā reizē izlēmām izmantot Bušās iespēju pēc peintbola spēles palikt pa nakti LAuku mājā ieiet pirtī un kublā. Nu tas bija vienreizēji dzimšanas diena bija nosvinēta godam un visi bija sajūsmā!

Šīs vietas nosaukums Peintbola parks "Bušas" (Saulkrastos kā arī Rīgā)

Apskatīties info var http://www.busas.lv

Vadīja grupu un visu saorganizējām zvanot ANDRIM - 26785909

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *