Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Mistiķiem un ticīgajiem Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Mistiķiem un ticīgajiem
 Latvijas glābšanas plāns
Autors: Inversija
Datums:   29.01.2010 12:37

Laikā no 2011 līdz 2013.g. gaidāma magnētisko polu inversija. Skeptiķiem atgādinājums: 12,5 mijoni gadu atpakaļ inversija iznīcināja Atlantīdu, gandrīz visu dzīvo, vecā pasaule vienkārši beidza eksistēt.
Latvijā ir daudz, ļoti daudz talantu, dziednieku, burvju, mistiķu, okultistu. Izdzīvošanas un dzīves vārdā aicinājums visiem Latvijas talantiem - apvienoties kopā un vērst savu garīgo spēku planetārās katastrofas seku mazināšanā un mūsu izdzīvošanai. Ar garīgo spēku, meditāciju, kopīgiem pūliņiem tas izdarāms. Var mazināt prognozētā gigantiskā cunami (augstums 1...3km) ietekmi, to virzot Atlantijas okeānā, nevis ļaujot tam ieskrieties no mums tuvākā epicentra Īslandē pāri Norvēģijai, Zviedrijai, Baltijai līdz pat Urālu kalniem.
Ticīgie, sektanti, ateisti, burvji, dziednieki, mistiķi, ir pienācis izšķirošais laiks vienoties vienā spēkā aizsargāt sevi, savu valsti, līdzcilvēkus no bojāejas. Cilvēku evakuācija būs neiespējama, jo inversija notiks 3...7 dienu laikā, visām transporta sistēmām nedarbosies navigācija. Katrs paliks tur, kur atrodas un ies bojā, ja cilvēki neattapsies un neapvienosies pret postošo stihiju, kas iznīcinās mūsu civilizāciju nedēļas laikā.
Šis ir aicinājums visiem brīvas gribas cilvēkiem !!!

 Re: Latvijas glābšanas plāns
Autors: MMM
Datums:   29.01.2010 14:22

:DDD

 Re: Latvijas glābšanas plāns
Autors: buu
Datums:   29.01.2010 14:24

Muahahahahahahaaa

 Re: Latvijas glābšanas plāns
Autors: nure
Datums:   29.01.2010 14:26

augsti cienijamā inversija - ko Jūs lietojat?

 Re: Latvijas glābšanas plāns
Autors: al-drs
Datums:   29.01.2010 16:58

Vai tik Atlantīda nepastāvēja pirms 12 tūkstošiem gadu?

Viena no izejām Tevis aprakstītajai katastrofai būtu turēt piemājas dārziņā glābšanas laivas tādas kā uz lielajiem kuģiem.

http://www.gudrinieks.lv/referati/ieskaites-darbs/atlantida.html

 Re: Latvijas glābšanas plāns
Autors: VK
Datums:   29.01.2010 18:43

Labs :)

Bet katrā jokā sava daļa patiesības. Nez kāpēc krievi Urālu kalnos tomēr turpina izbūvēt pazemes pilsētu, kur kodolkatastrofas gadījumā varētu glābties aptuveni līdz 200 000 cilvēkiem.
Norvēģijā savukārt izveidota sēklu banka - arī kaut kādās kalnu alās... :) Tā kā... viss ir iespējams.

 Re: Latvijas glābšanas plāns
Autors: juju
Datums:   29.01.2010 20:30

Inversija jau bija. Pirms 2 gadiem Zemei pagāja garām planēta Nibiru. Bet tā kā polaritāte nomainījās absolūti visam, neviens to nepamanīja.

2 Al-drs: Neviena miltāra zemūdene NEVAR neko atklāt. Viņa nav tā būvēta.

 Re: Latvijas glābšanas plāns
Autors: Veceniite
Datums:   31.01.2010 11:19

njaaaa ... nav argumentu ... speeciiga zaale !!! Ja okeaanaa iekriit laba izmeera meteoriits tad gan cunami var noskalot tuveejos kontinentus.

Tunguskas meteroriita gadiijumaa izdega milziigas platiibas .

Nu ja nu veel zemei uz laiku vispaar pazuud magneetiskais lauks - tad var nemediteet - nebuus jeegas , aizies bojaa viss kas atradiisies tieshu saules staru lokaa. Nu veel vispaar jau var paspeet maaju celtnieciibaa ieviest svina plaaksnes , kas pasargaa no radioaktiivaa starojuma ;P

 Re: Latvijas glābšanas plāns
Autors: Aijux
Datums:   01.02.2010 13:09

Lai nu kā, planēta Zeme no mūsu bojāejas drīzāk tikai iegūs nekā zaudēs... Par kādu vispārīgo labumu var būt runa? Varbūt vispirms vienosimies lūgšanā par to, lai būtu spējīgi tikt galā ar saviem atkritumiem?
Lai nu kā — Dievu nepiemānīsi...

 Re: Latvijas glābšanas plāns
Autors: Kundalini
Datums:   07.02.2010 14:37

Iesaku glābt "glābējiem" pašiem sevi - saņemot Pašrealizāciju, daļēji pamodinot savu iekšējo enerģiju Kundalini, un pēc tam praktizēt (vismaz pamēģināt) ikdienas meditāciju pēc Sahadža-Jogas metodikas.
Vairāk lasiet mūsu saitā : http://sahadza.weebly.com
Palīdzot sev, mēs palīdzēsim arī saviem radiem, draugiem,paziņām, jo pēc Pašrealizācijas saņemšanas dzēšās mūsu negatīvā karma, lielākā tās daļa.
Ka pārmaiņas notiek un notiks, tas ir skaidrs.

 Krīze is back
Autors: Kundalini
Datums:   08.07.2020 17:12

Ik pa 12 gadiem atkārtojas krīzes cikls, sakarā ar planētas Jupiters kustību, atkal sākās 2008 gada notikumi, kad tika izdarītas kļūdas, un nākošajos gados ekonomikas krīze uzņēma apgriezienus, tikai tam visam globālisti vēl mākslīgi izraisīto korona sērgu piemontējuši, kā arī šitais gads īpašs no visādiem ekstrīmiem planētu stāvokļiem, 5 aptumsumi, 5-6 planētas retrogrados, vairāk slavenā astroloģe Svetlana DRAGAN savā lekcijā par 2020 gada pārmaiņām:

https://youtu.be/fL4i6f9a0cg
Svetlana Dragan, fragment intervju 5.05.2020 Mi perehodim v sovershenno drugoje prostranstvo, video s portala VK, METODIKA PODNJATIJA VIBRACIJ:
https://sahadzalv.weebly.com Poluchajem SAMOREALIZACIJU, potom praktikujem kazdij denj meditaciju po metodike sahaja-yoga

 Re: Krīze is back
Autors: Melns
Datums:   16.07.2020 20:58

Nenotika inversija, bet …
Islāms saka, ka Pasaules gals notiks dienā, kas Saule uzlēks rietumos. Cik saprotu es, ne jau nu Zeme sāks griezties pretējā virzienā, bet notiks tieši tas, par ko runā autore, - magnētiskie poli tik ļoti novirzīsies, ka būtībā apmainīsies vietām. Ja ziemeļi apmainās vietām ar dienvidiem, attiecīgi arī rietumi apmainās vietām ar austrumiem. Lūgtum, un Saule ir uzlēkusi rietumos. Īstenībā laiku, kad tas notiks, neviens nezina, tā kā … visu pareģotāju prognozes mierīgi varat laist gar ausīm.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *