Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Dzīvnieki Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Dzīvnieki
 dzīvnieku viesnīcas
Autors: Marija
Datums:   12.07.2010 13:42

Māsai problēma - dodas ceļojumā ar draugu uz nedēļu, taču nav, kam atstāt kaķeni (2 gadi). Es paņemt pie sevis nevaru, man astma no dzīvnieku spalvām, bet Pūkai tieši šajā laikā riktīgs spalvas mešanas laiks. Mamma dzīvojas pa vasarnīcu, taču Pūka ir istabas kaķis, nav radusi pa āru dzīvoties. Taču noturēt viņu istabā vasarnīcā būs šausmīgi grūti. Jo īpaši ja tak gribas tādā karstā laikā turēt vaļā visus logus un durvis. Māsa satraucas, ka Pūka varētu aizbēgt. It kā jau parasti saka - kad sagribēs ēst, pārradīsies. Bet ja nu šis kaķis nepārrodas..., satraukums ir.
Citu draugu un radu nav, kam kaķi atstāt. Ieteicu māsai domu par dzīvnieku viesnīcu. Taču gribas zināt atsauksmes par tām - vai kaķim tas nav smags pārdzīvojums? Piezīmēšu, ka Pūka ir radusi palikt viena mājās, parasti arī, kad māsai ir ciemiņi, Pūka kaut kur ielien un guļ, īpaši spēlēties viņai nemaz netīk.
Iesakiet, lūdzu, kāds būtu labākais variants - pie mammas vasarnīcā ar risku, ka Pūciņa aizbēg vai viesnīca ar risku, ka viņa to var uztvert kā atstumšanu? Māsai grūti pašai izlemt.

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: jišš
Datums:   12.07.2010 13:48

vislabaak buutu atstaat kakji pashu savaa maajaa, sarunaat kaadu, kas reizi dienaa atnaak satiiriit wc, nomainiit uudeni un pabarot. viesniica radiis daudz vairaak stresa, nekaa vientuliiba maajaa. man vismaz taa liekas.

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: pūce
Datums:   12.07.2010 13:48

nu paklau,lai tak Pūka dzīvo savās mājās!norīkojiet dežūras-radi,draugi,paziņas-kas katru dienu apciemos minci,pabaros,apmainīs kasti un samīļos!tas būs vismazākais stress un nedēļa nav ilgs laiks..

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: Meija
Datums:   12.07.2010 13:51

Protams, ka kaķim būs liels stress dzīvnieku viesnīcā, kur viņu turēs mazā telpā/būrī. Vai tad kāds nevar izbraukāt un kaķenīti pabarot turpat pie māsas mājās? Pieaugušu kaķi var barot reizi dienā.

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: mjaua
Datums:   12.07.2010 14:05

Varbūt uzticēt kādam, kaut svešam par samaksu. Mājas ar cilvēkiem ir krietni labāk, nekā viesnīcā. Te ir bijis tāda rakstura sludinājums, tikai uz ilgāku laiku. Ko teiksi?
Nav teikts, ka izmucis kaķis atgriezīsies. Bieži neatgriežas gan.

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: Marija
Datums:   12.07.2010 14:16

Mjā, savās mājās... māsa īrē manas otras māsas dzīvokli, kura dzīvo ārzemēs. Taču tieši uz to laiku būs Latvijā. Un viņai ir mazs zīdainītis, kurš tās spalvas varētu nepanest. Bet nezinu, vai tā ir galvenā problēma, gan jau drīzāk tas, ka tai māsai kaķi nepatīk kā tādi. Nu nezinu. Bet savā dzīvoklī Pūciņa laikam nevarot palikt :(

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: ievas
Datums:   12.07.2010 14:20

izklausās dīvaini..:)

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: Meija
Datums:   12.07.2010 14:20

Ja dzīvokli tīra un ja bērnam nav īpaša alerģija, tad nekā tur tāda nav, ko bērns varētu nepanest...

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: Marija
Datums:   12.07.2010 14:23

Laikam māsa domā atstāt Pūku pie mammas vasarnīcā. Kaut gan mamma arī izmisusi - te viņai uz tirgu jāaizbrauc, te uz savu dzīvokli. Nu mazums. Gribas brīvas rokas. Bet ja Pūka tieši tobrīd ir izbēgusi? Un atgriežas (ja atgriežas... :( ) tad, kad vasarnīcas durvis aizslēgtas un neviena nav? Vispār traki tiem kaķu saimniekiem, kad gribas kaut kur aizdoties kādā ceļojumā.
Es jau arī būtu gatava to Pūku paņemt ar visu savu trako alreģiju, bet viens ir domāt tagad - gan jau izturēšu, un pavisam kas cits - patiešām to izturēt reālā situācijā. Es jau aizejot ciemos pie kāda, kuram ir kaķis, mirīju nost pēc pāris stundām. Ir variants, ka Pūka dzīvo pie mums pa virtuvi, nelaižam istabā (nu lai vismaz istabā varu elpot), taču kā tas būs - viņa tak jutīs, ka mēs esam otrā telpā, atkal būs bēdas :(

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: Marija
Datums:   12.07.2010 14:26

Meija, laikam jau drīzāk problēma ir tajā, ka tai otrai māsai kaķi nepatīk kā tādi. Ir dīvaini, ka māsa tā var izdarīties, bet šoreiz stāsts ne par to. Variants par palikšanu savās mājās atkrīt. Diemžēl, bet dzīvokļa īpašniecei ir galvenā noteikšana :(

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: dr
Datums:   12.07.2010 14:28

Trešā māsa man šķiet jokaina, bet nu katram savs. Ja ņem pie sevis, pastāv taču pretalerģijas medikamenti, ko var padzert uz to laiku.

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: Marija
Datums:   12.07.2010 14:37

Kaut ko izdomāsim. Nav jau tā, ka Pūciņa paliks bezmaz uz ielas, viņa ir māsas mīlule. Vopšim viesnīcas nav nekāds labais variants, to arī gribēju noskaidrot.

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: reste
Datums:   12.07.2010 15:29

Profesionāls dzīvnieku pieskatīšanas serviss "Dod man ķepu" - meklē gūglē pēc nosaukuma ...
šķiet, ka http://www.zoodraugs.lv ...

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: Inese
Datums:   12.07.2010 16:17

Marija,ja jautājums par kaķi ir aktuāls rakstiet man uz e- pastu, ņemu dzīvnieciņus pansijā, nav viesnīca- mājas apstākļi,aprūpe utt.Tuvāk e- pastā.

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: Marija
Datums:   12.07.2010 18:26

Inese, paldies par piedāvājumu. Māsa laikam nemaz negrib atdot Pūku svešiem, pat tādu domu nepieļauj. Gan jau kaut ko ar mammu izdomāsim - sadalīsim aprūpes laiku uz pusēm :)

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: Inese
Datums:   12.07.2010 19:35

Prieks,ka viss ir atrisinājies.Lai Jums veicās!!

 Re: dzīvnieku viesnīcas
Autors: Inga
Datums:   16.01.2019 21:32

Nesen man radās nepieciešamība doties komandējumā un līdz šim ģimene izpalīdzēja ar suņu un kaķu pieskatīšanu, kā arī izveda pastaigās, kad nepieciešams. Tad nu pēc svētkiem radās problēmas, ka nav kam uzticēt un atradu ļoti labu pieskatīšanas servisu Whisker. Mājdzīvnieki teik ņemti uz mājām, nevis ir dzīvnieku viesnīcas voljēros. Kā arī var nākt uz mājām, ja nepieciešams. Un lētāk nekā viesnīcās.
Pievienoju linku, ja nu kādam noder: https://http://www.whisker.lv/

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *