Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Ceļotājiem Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Ceļotājiem
 Malaga
Autors: lemontree
Datums:   09.03.2011 10:10

Lielos vilcienos viss ir skaidrs, bet varbūt ir kāds ieteikums vai padoms, ko noteikti vajadzētu/nevajadzētu .
Ir plānots brauciens uz Gibraltāru vienu dienu, laikam būs jāīrē mašīna, ja neatradīšu uz vietas, kas piedāvā day trip.
Paldies

 Re: Malaga
Autors: Ineta
Datums:   09.03.2011 17:59

Pa manai gaumei (esmu Andalūziju - manu mīlu - izmalusi 3 x pa 2 nedēļām allažiņ ar auto) es izlaistu Malagu kā pilsētu un Gibraltāru (vēē - vienīgi mērkaķu dēļ vērts braukt, bet tad var palikt bez saulesbrillēm un citiem niekiem). Ja nu tomēr kaut aizkuļaties līdz Gibraltāram, tad ātri no rīta pabarojiet mērkaķus, un turpat blakus ir viņu industriālās ostas pilsēta Algeciras, no kuras vecs, tizls vilcieniņš rāpo pa ļoti skaistu maršrutu uz Rondu. Rondu es ieteiktu pilnīgi obligātā kārtā, turklāt ar nakšņošanu - tādu saulrietu vēl varbūt tikai Tarifā redzēsit vai vēl tālāk pa Costa de la Luz piekrasti - Trafalgara ragā vai Kadisā. Ja nonākat Costa de la Luz, kas ir daudz jaukāka nekā Costa del Sol, tad jau viens svilpiens līdz Vejer de la Frontera - pasakaini skaista mikro pilsētiņa. No tālienes izskatās kā balts pleķītis pielipināts pie vertikālas klints. Vēl Tarifa ir feina, un kaut kur apm. no Sotograndes vai San Roque iet ceļš uz Castellar de la Frontera - vispirms ir tāda nesmuka jauna pilsētele ar tādu nosaukumu, bet labu gabalu tālāk augšā kalnā ir vecā sīkpilsētiņa cietokšņa mūros pie skaista ezera - riktīgi skaista noskaņa.
Nu, vispābā pastudē šitos: http://www.andalusia-web.com/route_1.htm
http://www.andalusia-web.com/route_8.htm
Tur ir gana daudz infas par īsto Andalūziju :)

 Re: Malaga
Autors: lemontree
Datums:   09.03.2011 19:51

Paldies par padomiem.Malagu izlaist nevaru- mēs uz turieni lidojam.dzīvosim Torremolinos un plānojam pabraukāt pa dienām apkārt, atgriežoties viesnīcā.

 Re: Malaga
Autors: Ineta
Datums:   10.03.2011 10:53

Nu, es jau arī vienmēr uz Malagu lidoju :) Tik paņemu tur mašīnīti un uzreiz dodos "uz leju"...
Tomēr joprojām ļoti iesaku vismaz Rondu! Un ja tomēr nolemjat braukt to gabalu līdz Gibraltāram, tad arī Tarifā ir vērts uz brīdi iebraukt, kaut vai pusdienas paēst - tur ir smuki.

 Re: Malaga
Autors: dingo
Datums:   10.03.2011 13:41

Ieteikumi no manas puses:
Ronda ir obligāts pasākums!:)
Pie Antequeras ir El Torcal, kaut kur ap 1400 m augsts kalnu puduris ar fantastiskām ainavām, veidots no tādiem kā krāvumiem visvisādās formās, vispār skats bija vienreizējs. Tur var piebraukt klāt praktiski ar mašinu un izstaigāties. Un ainava pāri tālumā, cik vien acs redz...:) Un turpat ir arī El Chorro, otra no apkārtnes supervietām, ar ekstremālām ainavām un virvju tiltiņiem pār aizu. Superīgi! Tas viss ir kādus 45-50 km no Malagas.
Tad vēl dienas attālumā - Granada. Vienīgi ja izdomājat turp doties, tad biļetes uz Alhambru rezervējiet laikus internetā, citādi puse dienas jāstāv raindā un var gadīties, ka uz pašu pili biļetes jums vēlamā laikā netiek. Lai gan izstāvēt jau var, tikai tad no rīta jātiek stipri laikus, visticamāk iekļušana pilī tiks uz pēcpusdienu. Bet ir vērts.:)
Tad vēl tai apkārtnē ir vairāki parki, tai skaitā liels safari parks, delfīnu šovi utml. Ja ir par tādiem interese, raksti, ielikšu saitu adreses.
Domāju, ka Gibraltārs ir apmeklējuma vērts, man patika, uzbrauksiet ar vagoninu, izstaigāsieties pa kalnu, ja ir vēlme, var ieiet arī kara laika tuneļos. Skats pār jūru pamatīgs, var Āfriku redzēt. Un līdz Tanžerai vai Ceutai arī nieka stundiņa vien, padomā!:)
ā, vēl nerjas alas arī tur netālu. Vēl biku tālāk no Antequeras uz Z ir Laguna de la Fuente (apmēram tāds nosaukums), kur ir viena no Eiropas lielākajām flamingu mītnē, ezermala pilnīgi rozā bija.
Katrā ziņā, ko darīt un skatīt tuvākā/tālākā apkārtnē ir ļoooti daudz, dod dievs tikai laiku visu paspēt. Ui, man arī gribas atkal uz turieni!:)

 Re:lemontree
Autors: gb
Datums:   10.03.2011 18:12

ar kādu avio kompāniju lido ?

 Re: Re:lemontree
Autors: lemontree
Datums:   10.03.2011 18:19

Uz Barselonu AB un tālāk Ryanair.

 Re: Re:lemontree
Autors: Agnita
Datums:   20.06.2016 11:43

Sveika. Taisos ar bērniem Jūlijā tripā pa eiropu, kur gala mērķis ir Gibraltārs. Cik noprotu tur ir Safari parks. vai vari man lūdzu atsūtīt un ieteikt, ko kā labāk.
maršruts Rīga-Lietuvā Druskinunu akvaparks-Vācijā Lego parks, Francijā Parīzē Disnejlenda un Gibraltārs.

ar cieņu,
Agnita

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *