Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Ceļotājiem Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Ceļotājiem
 Ceļojums ar Travel RSP
Autors: Peksis
Datums:   28.07.2011 21:44

Jau kādu laiku sekoju līdzi viņu izpārdošanām, cenas šķiet nereāli zemas, bet vai kādam te ir reāla pieredze?
Zinu, kā ir ceļot ar Impro, bet viņu cenas ir daudz dārgākas, labprāt pamēģinātu, bet baidos vilties.
Vēlos dzirdēt patiešām reālu pieredzi nevis apcerējumus, kas var būt par tik zemu cenu, jo apceru es pati un jau sen :) Konkrētāk interesē siltās zemes.

 Re: Ceļojums ar Travel RSP
Autors: Nguna
Datums:   29.07.2011 10:42

Neesmu ar viņiem braukusi, bet mājas lapā cenas nav nereāli zemes pret to, ko piedāvā. Iespējams, ka pēdējā brīža cenas ir gandrīz par pašizmaksu, lai savāktu grupu, jo pusgrupu sūtot ir zaudējumi.Cik zinu, tagad ir ļoti grūti savākt pilnas grupas, attiecīgi krīt cenas.

 Re: Ceļojums ar Travel RSP
Autors: bl
Datums:   29.07.2011 12:24

Zinu, ka pirms paris gadiem RSP spieda uz superletam viesnicam (vairak hosteljtipa ne 2**/3*** ka parasti autobusu tures piedava) un vecakiem autobusiem.

 Re: Ceļojums ar Travel RSP
Autors: Peksis
Datums:   29.07.2011 14:05

Nguna, nebūs gluži taisnība. Jo kā jau rakstīju, sekoju līdzi izpārdošanām. Horvātiju piedāvāja 40 vietas city life izpārdošanā, toreiz pārdeva uz pusi vairāk. Zvanīju uz firmu vietu vairs tiešām nebija. Tajā reizē esot aizbraukuši pat 3 autobusi, kā sapratu viens plānotais un 2 izpārdotie.
Tiešām gribas dzirdēt kāda pieredzi, kas bijis šogad.

 Re: Ceļojums ar Travel RSP
Autors: Peksis
Datums:   29.07.2011 14:26

Uz septembra Istru pārdota jau 51 vieta, bet vēl tikai jūlijs. Laikam jau ar pārdošanu problēmu nav, bet gribas zināt kā ir ar pieredzi braucienā. Žēl, ka Istra nav tā vieta, kur gribas braukt, bet tur vēl ir brīvas vietas.
Citos forumos arī klusē par reālo pieredzi. Hei, kur paliek cilvēki, kas ir atgriezušies no šiem ceļojumiem?

 Re: Ceļojums ar Travel RSP
Autors: ak
Datums:   29.07.2011 15:49

varbūt neviens nav atgriezies.........

 Re: Ceļojums ar Travel RSP
Autors: dore
Datums:   29.07.2011 19:25

2 gadus atpakaļ braucu ar viņiem uz Austriju.labs brauciens.gulējām studentu viesnīcās,bet tas mani nesatrauc.braucu ko jaunu iepazīt un sadzīviski sīkumi 10-12 dienas ir pieciešami visādi.bet tādu nebija.toties bija pēkšņi veselības traucējumi kuru dēļ bija jāiegriežas Insbrukas slimnīcā.viss notika augstākā līmenī-no grupas vadītāja puses un protams slimnīcā.viennozīmīgi es viņiem uzticos.

 Re: Ceļojums ar Travel RSP
Autors: dingo
Datums:   31.07.2011 15:33

Tikko - pag. nedēļā - braucu ar viņiem uz Horvātiju. Izpārdošanas citylife gan nokavēju, bet nopirku pēdējā brīža ceļazīmi par puscenu (bija 4 vietas), kas faktiski vēl lētāk nekā izpārdošanā (tam vajag pačekot līdzi! Jo mans brauciens mājas lapā maksāja 285 ls, nopirku par 156, bet šo cenu uzzināju tikai birojā uz vietas.) Man nav lielas pieredzes ceļojumos ar grupām, jo parasti braucam ar savu auto un tad viss ir citādi, šoreiz vnk gribējās izšmaukt pasaulē un bija tāda idea fix.
Bet manuprāt bija normāli. Trakākais bija atceļā nakts autobusā. Dzīvojām īres namiņos jeb apartamentos, kādi nu kuram gadījās, bet visi ar virtuvi, divvietīgām guļamistabiņām, kur bija pats nepieciešamākais tipa gulta, skapis, kaut kādas tumbočkas utml. Kam bija smalkāki dārzi un terases, kam varbūt laipnāki saimnieki utml., dažiem arī kondiķis, bet mūsu nama pluss bija 5 min. līdz jūrai un promenādei. Gide normāla, autobuss ar kondiķi. Uz vietas var dzīvoties tikai tai miestiņā, var ņemt piedāvātās ekskursijas, kaut ko ņēmu, kaut ko ne, jo HR esmu jau vairākreizes bijusi un vnk gribējās vāļāties pie jūras un nedarīt neko. Katrā ziņā grupa. vik jutu, bija baisā sajūsmā par raftingu, par braukšanu uz salām utt., īpaši tie, kas brauca pirmoreiz.
Ko vēl?
Jautāju firmā, vai tiešam viņiem šis dempings atmaksājas? Atmaksājoies. Nu ko, tautai jau tikai labāk.

 Re: Ceļojums ar Travel RSP
Autors: Peksis
Datums:   31.07.2011 22:00

Paldies visiem! Atradu normālu 10 dienu piedāvājumu man derīgā laikā, laikam rīt mēģināšu sazināties un nopirkt.
Vienīgais, kas šobrīd biedē, tā ir frāze "gide normāla" :( tas neizklausās labi, bet ja viss pārējais ir labi, tad jau pilnvērtīga atpūta sanāks :)

 Re: Ceļojums ar Travel RSP
Autors: dingo
Datums:   01.08.2011 09:54

Nesatraucies, tas nozīmēja vienīgi un tikai to, ka nebija problēmu ar gidi, stāstīja, rādīja, bet nepārspīlēja ar gidisko uzbāzību, kāda reizēm gadās un man drausmīgi krīt uz nerviem. Vismaz mūsējā, Dace.
Pērc droši, pat ja kaut kas nebūs īsti tā - tad par to naudu.... pasaule bojā neaizies.
Laimīgi!

 Re: Ceļojums ar Travel RSP
Autors: inc
Datums:   23.01.2013 15:54

Ar so firmu biju 2x ekskursijas un velreiz brauksu tagad aprili- viniem tiesam ir labas cenas un ja negrib ipaso komfortu (piem. ka tiesais charters vai kada ekskluziva viesnica) tad ir ok aizbraukt uz vietam kur ir velme pabut.
Esmu bijusi Sarema- bija ok. Otreiz ar viniem biju Slovakija (ar autobusu) - tur bija ta ka izstaigajamies pa visam piedavatajam ekskursijam + vel iebraucam atpakal cela Polija un tur bija ekskursijas Krakova un Velichka (tada zina man patik tas ka dubulta vari apvienot ari citu valstu apskati). Kas man nepatika-gide Ligita, kas bija cik sapratu no malas panemta, jo vinu gids toreiz netika- kundzite bija loti atra un mes visur skriesus izskrejam pa visam ekskursijam un ne tam vieglakajam (kalni, slovaku paradize utt.)un otrs tas ka nebija informacijas par Slovakijas kempingmajinu "ekstram"- par tadam nozimigam detalam ka dvielis un fens, kas tur nebija. Nacas pilseta pirkt dvieli, lai elementari nomazgatos dusa.

 Re: Ceļojums ar Travel RSP
Autors: intervent
Datums:   02.01.2015 21:08

Купили в этой шарашкиной конторе путевку в Берлин на Новый Год и праздник был испорчен. Им только людей заброшенные хутора в Латвии смотреть возить. Гида они пригласили именно от-туда. Да и водители были с Валмиерского автопарка там их навигатором не учат пользоваться, по карте путь они тоже проложить не умели .Наверно это была их первая попытка выехать дальше Риги. Умиляла так называемая гид которая у изумленных немцев спрашивала дорогу на латышском языке. Экскурсии озвучивались на латышском так, что создавалось впечатление, что вся информация была мельком прочтена в интернете за пол часа до выезда. Да насчет экскурсий это громко сказано. Во всем Берлине нам показали торговый центр, Берлинскую стену и олимпийский стадион- там в туалет людей привезли сходить. После праздничного салюта сразу пошли к автобусу, поскольку ребенок замерз и не мог стоять от усталости. Водители сидели кушали и бухали. На нашу робкую просьбу пройти в автобус ребенку поспать мы получили ответ в грубой и хамской форме ,что мы еще должны померзнуть пару часиков и у них нет желания разговаривать с нами по русски. Для этой фирмы ты не клиент, а лох которого надо развести на деньги. Не сервис, а отстой.

 Re: Ceļojums ar Travel RSP
Autors: Ieva
Datums:   09.11.2016 14:16

Vēlos padalīties ar savu ceļojuma pieredzi ar RSP Travel.
Biju 8.dienu ceļojumā uz Horvātiju 17.-24.septembrim (2016). Ļoti laba grupa nolasījās, pieredzējis gids Egīls interesanti stāstīja par katru no valstīm, kurām braucām cauri. Bija arī video filmas un Horvātu mūzika. Ieteica kādus ēdienus, dzērienus katrā valstī ir vērts pamēģināt. Vienmēr savlaicīgi pastāstīja par dienas plāniem. Viss bija labi noorganizēts, kā nekā nedēļā divi autobusi brauc. Mums paveicās viss tika stāstīts tikai vienā valodā, tiem, kuri brauca otrā - lietuviešu autobusā bija arī lietuviski jāklausās otras gides Dainas stāstīto.
Ceļojumā tika piedāvātas dažādas arī papildus aktivitātes - Nacionālās vakariņas, ekskursiju alternatīvas - varēja izvēlēties braucienu ar kuģīti vai raftingu, jo daļa braucēju bija jau iepriekš šajā valstī bijuši. Mājupceļā varējām arī apskatīt izgaismoto Budapeštu un izbraukt ar kuģīti pa Donavu.
Viesnīcas gan Čehijā, gan Ungārijā bija 3* ar brokastīm, apartamenti Horvātijā, kas nu kuram iekrita, bet visos bija virtuves stūrītis un brokastis varēja paši sagatavot.Autobuss bija no Liepājas autobusu parka ar solīdiem, pieredzējušiem šoferīšiem.
Par cenu 146 eiro ar brauciena kvalitāti esmu apmierināta (par izvēlētajām ekskursijām bija attiecīgi jāpiemaksā), iesaku arī citiem šo kompāniju. Noteikti braukšu vēlreiz.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *