Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Lasīju, redzēju, dzirdēju Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Karūsiņa
Datums:   18.01.2012 02:31

Sveiciens forumiešiem!
Beidzot saņēmos un dodos ceļā uz brīvību, tiktāl tiku ar tiesībām, ka jāsāk braukalēšana.
Vai kāds no jums ir braucis ar Jāni Reiniņu? Tā kā sliecos uz viņa pusi (auto dēļ un LV valodas dēļ), tikai nevar nekādas atsauksmes atrast. Vienu atradu, meitene sajūsmā, ka nebļauj, bet - uz vienu nebļauj, uz mani varbūt auros...

Lielais cilvēcīgais PĀLdies jauiepriekš!

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Zaķis25
Datums:   18.01.2012 09:21

Vai tad tiešām vēl kāds šajā konkurences laikā atļaujas aurot? Gan autoskolu, gan instruktoru savairojies, ka biezs:))) Ja sāks aurot, ņemsi un nomainīsi:)))

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: .
Datums:   18.01.2012 09:54

Aivars no Mustangs atbilst; tas, kursh dzivo imanta

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Karūsiņa
Datums:   18.01.2012 12:56

Auro, auro, bet tas gan nav Rīgā. Vai nu Talsos vai Tukumā paziņa ar asarām gāja uz braukšanām. Kāpēc nemainīja instruktoru, nezinu, laikam jau nezināja, ka var...

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Dandara
Datums:   18.01.2012 20:30

Credo skola? Instruktors Reiniņš bija ierakstīts manā apmācības kartē, papildināju viņa veiksmīgo studentu statistiku, kaut ne reizi viņu vaigā neredzēju,tipa 2 instruktoriem savstarpējie norēķini, reāli braucu ar instruktoru Andreju Subotinu, to gan neiesaku, daži sirmi mati vairāk, uz nodarbību vairākumā gadījumā ieradās ar kavēšanos, bet nodarbību beidza laikā. Beigas ar apmācības kartes saņemšanu, vispār - cirks, mācību mašīna servisā, serviss nesasniedams, instruktors sola zvanīt, aizmirst. Un galarezultātā no 33 nobrauktajām nodarbībām kartītē ierakstītas tikai obligāti likumā pieprasītās. Pārliecību, ka varu iet uz eksāmenu un to nolikt, deva instruktore Nadja no Autoprieka, ar kuru kopā pabraucu vairākas nodarbības.
Lai veicas! Tik neņem Subotinu, ja arī viņš ir kāda no izvēles iespējām.

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Karūsiņa
Datums:   18.01.2012 22:19

He, he, Reiniņš laikam ir instruktoru melnais caurums. Reitingos skatījos - braucēju it kā daudz bijuši, ir arī laimīgie, kas ar pirmo, bet neviens nekā nezina. :D
Vispār uz to gatavojos, ka man arī ierakstīs obligātās, bet aizkadra braukšanas paliks aiz kadra... Nu, ja labs cilēks, man nebūtu žēl. Paldies, par brīdinājumu, tātad Subotinam dodam "sestdienu". :D

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: lietus
Datums:   19.01.2012 14:24

Ja vajag, lai patiešām iemāca braukt. Un labi braukt - meklē Māri Znotiņu.

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: braucēja
Datums:   23.01.2012 11:40

cik cilvēku, tik viedokļu... daudz ko nosaka arī paša attieksme... braucu ar Subotinu, mati vēl joprojām pigmentu nav zaudējuši. Instruktors nu gan nav vainīgs, ka mašīna ir servisā. Ir gadījies, ka viņš kavē, bet maksimāli 5 min, te gan varbūt daudz iemeslu. Pabeigt vēlāk pēc katra kavējuma nebūtu loģiski, jo tad pukstēt sāktu nākamais rindā :) No otras puses, esam beiguši arī gandrīz 20 min pēc laika beigām (nākamais braucējs no tā necieta :)). Ja esmu pirmā vai pēdējā sarakstā, gan no mājām savāc, gan atpakaļ atved.

Reiniņam arī zvanīju - nepaņēma,itkā pilns ar cilvēkiem un vietu nav. Atsaukmes netā par viņu ir atrodamas, tāpēc nepārkopēšu.

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Karūsiņa
Datums:   23.01.2012 22:45

Paldies visiem, kas ieskatījās un uzrakstīja savas domas. :))
Vispār tā jau laikam ir - vienam der, otram galīgi nesapas... Pirms tam biju cierējusi uz Pilotu (instruktore - sieviete), sabijos no komentāriem, ka viņa bļaujot, elšot, sitot pa paneli.... Paradoksāli - pēc kāda mēneša no sava paziņas uzzināju, ka tieši tas viņam ir palīdzējis iegūt tiesības. :D Smējos kā traka.
Kavēšanās - nu kā to lai ņem. Ja sanāk, ka es esmu atnākusi, bet mācību auto tik tad ieripos, protams, kādu piecminūti ļaušu instruktoram "atiet", ja vajag. Ieguvēji būsim mēs abi. :)

Novēlu visiem mācībniekiem neapstāties, lai vai kā! Laimīgu ceļu! :)

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: PuReNe
Datums:   26.01.2012 13:44

Es veselu gadu braukāju ar Autosskolas Kristīne instruktori (un īpašnieci), nomainīju, jo domāju, ka runājās par visu ko sadzīvisku un citu, bet efekts no katras 1.5 stundas visnotaļ mazs... Ok, 1mais instruktors, domāju - pamainīšu. Izvelēlos Andi (ar BMW), sapratu, ka man tādu vajag, kas ar psiholoģiju manu pastrādā (bailes utt.), finansiāli 2 reiz dārgāku un ar norunu, ka tiešām iemācīs un CSDD braukš.eksi beidzot nolārtošu. Pec mēneša (2-3 x nedēļā braukāju), protams, atkal nekā... Tagad jūtos tik traki, vai man vispār vajag? Māsas vīrs iedod man pabraukt un brīnās, ko man Rīgā gadu māca, ka es pat uz auto vadību vien esmu ieciklējusies, nerunājot par to, ka zīmes nepamanu! Sapratu, ka instruktori, kaut kā tieši vai nē, rupji runājot - "kāš" naudu un bieži manā vietā spiež pedāļus un saka priekšā, ko īsti darīt! Es ap kādiem latiem 500 esmu kā minimums iztērējusi un tāda bezcerība, ka es jau gadu nespēju pieķerties, lai to visu pabeigtu! Nesaprotu, ja tik pieredzējuši instruktori, kā nespēj mani iemācīt braukt?
Nezinu, ko lai dara un kā, lai pabeidzu iesākto!?

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Zaķis25
Datums:   26.01.2012 18:16

Ir cilvēki, kuriem labāk tomēr pat nemēģināt tikt pie tā rozā papīrīša. Varbūt tu esi viena no viņiem? Neviens instruktors tev tiešā tekstā nepateiks, lai met šo ideju pie malas. Taču autovadīšana ir viena no tām nodarbēm, kas dažiem mēdz nepadoties (citi nespēj iemācīties adīt, dažiem bail no datoriem, kāds vēl baidās sadzīves tehnikai nepareizo kņopi nospiest utt.). Autovadīšana nav tā lieta, ko darīt, visu laiku baidoties, tas var maksāt tavu un citu veselību vai pat dzīvību. Ja jau tev ir kāds, kuram ir mašīna un kurš nebaidās tev to uzticēt, bet brīnās par instruktoru darbu, varbūt lai pats apsēžas tev blakus un pamāca vismaz pamatus. Varbūt nonāks pie secinājuma, ka instruktori nav pie vainas? Tas nav uzbrauciens, tas ir padoms.
P.S. Ir arī vīrieši, kuriem ņe dano būt autovadītājiem, nu un? Vai tad tas ir pasaules gals?

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Taju
Datums:   01.02.2012 22:39

Mans instruktors, jauns, ļoti mierīgs un eņģeliski pacietīgs puisis, man tā arī pateica - es varu tevi sagatavot eksāmenam, bet piedalīties satiksmē katram tik un tā jāmācās pašam un vienam, nekā citādi,un tad, kad jau tiesības kabatā. Un vēl - ka viņš man nevar iedot uz eksāmenu savus nervus.
Un ne viņš vainīgs, ka eksāmenu es liku 3x. Toties pēc pirmā panikas pilnā patstāvīgā - vienatnīgā brauciena no plača uz mājām ar tikko nopirkto auto man ne no kā vairs nav bail uz ceļa.

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Mazā
Datums:   01.08.2012 15:05

Tukumā labākais instruktors teorijā un braukšanā ir Gatis Rupeiks!

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: agnese
Datums:   02.11.2012 13:13

Es varu tikai ieteikt instruktoru Aivaru Skrastņu :))
Nezinu tikai kurā autoskolā viņš tagad skaitās, iepriekš bija Autoprieks.
Ātri un labi iemācīja un braukšanas nodarbības vienmēr uzlaboja garastāvokli!

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Ieva
Datums:   02.04.2013 19:12

Esmu nolikusi visus eksāmenus ar pirmo reizi, un piedalos satiksmē jau pusgadu, tapēc viennozīmīgi varu ieteikt autoskolu Auto guru un instruktoru Rūdolfu Jakabsonu. Ļoti jauka attieksme. Kopā varējām bieži smieties!

AUTO GURU un RŪDOLFS JAKABSONS.

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Robertsss
Datums:   11.04.2013 15:06

Nezinu par Reiniņu, bet par Hariju Bērziņu zinu, ka ļoti sakarīgs cilvēks un mierīgs, cik paziņas teica ka arī labs instruktors. Takā ieteiktu Tev tieši viņu. Te viņu atradīsis - http://www.autoskola-presto.com/instruktori

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Katrīne
Datums:   28.10.2013 18:49

Ļoti iesaku instruktoru - Andrejs Sokolovs! Ilgi mocijos pie cita instruktora, rezultātā pārgāju pie Andreja, un viņš isā laikā un ļoti kārtīgi sagatavoja mani eksāmenam, kuru noliku ar pirmo reizi! Nodarbības laikā ir ļoti pozitīva atmosfēra - arī pēc eksāmena uzturam kontaktu, jo sadraudzējāmies. Viņš nekad nekliedz, visu sīku komentē un "neiedzin stresā", pats ir ļoti draudzīgs un samidīgs cilvēks, gados jauns! Pats ir krievs, bet pasniedz arī latviski, latviski runā ļoti labi. Tiešām iesaku!!!

P.S. Mācījos Credo autoskolā, bet Andrejs ir neatkarīgs instruktors un sadarbojās arī ar citām autoskolām.

 Re: Atsauksmes par instruktoru?
Autors: Guntars
Datums:   17.06.2016 11:03

Varu ieteikt Apšinieku no Eksperts http://autoskola-eksperts.com/

 Re: anna
Autors: Anna
Datums:   15.11.2016 21:04

Loti jauks,ar humora izjutu instruktors no Kadri autoskolas,Ardis Ozolins.Atceros tikai ar labiem vardiem.
Visam iemacis,maca loti cakli.Vispar loti superigs,tiesam!))

 Re: anna
Autors: Ingaa
Datums:   26.01.2018 15:15

Instruktori ir tikpat dažādi kā laikapstākļi Latvijā. Ja pirmais ir slikts, vari mainīt uz citu, tas neko nemaksā, ja vien tev līgumā nav kādi īpaši noteikumi. Rekur detalizētāk par to uzrakstīts - http://www.autoskolasriga.lv/brauksanas-instruktora-izvele/ Galvenā doma - prasi draugiem, nevis internetam.

 Instruktors
Autors: Karlīna
Datums:   07.04.2018 11:44

Talsu "DSI" autoskolas instruktors Gatis Rupeiks👌 loti laba teorijas apmācība un braukšas nodarības lloti labas, iemāca perfekti!

 Re: Instruktors
Autors: Marika
Datums:   16.08.2018 12:02

Noteikti varu ieteikt http://www.krustojumi.lv/ instruktorus. Forši, godīgi un saprotoši :)

 Re: Instruktors
Autors: Zane
Datums:   03.02.2019 18:14

Noteikti iesaku Ronaldu Burnickis, tiešām kompetents un profesionāls instruktors, kontakti - https://burnickis.lv/instruktori/

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *