Sākums  > Pieredzes apmaiņa  > Veselība un skaistums Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Veselība un skaistums
 Bezviilju velja
Autors: Lielirbe
Datums:   28.01.2012 10:58

Gribu padalities ar Jums jaunatklaajumos Veljas pasaulee :)

Visu laiku strikti nesaaju tikai standarta kruusturus - ar stiipinju apakshaa, biku polstereetus, taadus, kas visu manu bagatiibu stingri tur raamjos un piepacelj. Man likaas, ka tikai taa tas skaistums ir skaistums...

Kaadu gadu atpakalj, mekleejot sev sporta teerpu, iekliidu Sporta prechu veicii un, kur iekritu uz atlaideem un nopirktu Sporta krusturi....es to nopirku tikai taapeec, ka tas bija nocenots nepiedieniigi leeti....man visu laiku likaas, ka tie ir briesmiigi, ziniet taadi kaa omiishu - taads gandriiz vai karkass, kas satur ne tikai kruutis, bet arii pus kjermeni. Un ziniet...? no taad dienas, kad es uzvilku Sporta krusturi...es vienkarshi tajaa iemiileejos un saaku nesaat to arii ikdiena...jom es pat nevaru aprasktiit, ir tik eerti...kuutis nav kaut kaa iespiestas, bet eesti duss, kur tam vajag duseet - katra savaa laktaa ..kaut kaa viegli un komfortabli..

Bet nu Sporta kruusturis ir garaam, ka velk kaut ko plaanu bluuzi vai dzemperiiti. Es saaku skatities plashaak, kas notiek kruusturu pasaulee.....un pieveersos bezviilju veljai, kas jau tjipa sen esksistee, bet es nekad to nepirku, jo man likas, ka taadas eleastiiga auduma kruusturi ne ko netur...man gan ir 80B...un man nav 18 gadu, kas viss dabiigi un skaisti staav pretii gravitaacijai :))

Karoche eksperimenta kaartaa nopirku vienu bezviilju kruusturi - nu ziniet tur nav ne stiipu, ne shuvju. Nu jomajo. Ir tik superiga sajuuta :))) Un viss turas lieliski :)) Un ir tik eerti un patiikami, ka var pat guleet cauri nakti taadaa krusturii..:)

Isumaa, ko es gribeeju teikt, ka parastie klasiskie kruushturi tomer pret kruutiim ir vardarbiigi, jo tie nejm to un iespiezh
sev tikamaa formaa. Kameer bezviljnieks vai sportenieks ljauj kruutui duseet savaa dabigaa formaa/kritumaa...tikai viegli saturot un paceljot..kaa duujas :)

Juusu pieredze ?


 Re: Bezviilju velja
Autors: sinepe
Datums:   28.01.2012 12:56

Man riebjas krūšturi, bet bez tiem nevar. Pērku visādus formu un veidu, krūtis sastumju iekšā :D un ir smuki. Nekad neesmu jutusies ērti ar krūšturi. Tikko esmu mājās, tā ar steigu velku nost. Nebiju pat iedomājusies par bezvīļu. Sporta kādreiz esmu nēsājusi mājas kārtībā. Vai dārgi tie bezvīļu?

 Re: Bezviilju velja
Autors: sofija
Datums:   28.01.2012 13:03

piekrītu!!
arī es nēsāju tikai bez-stīpu krūšturus, arī bezvīļu. tādus reti var mūsu veikalos atrast, līdz ar to, ikdienas lietošanā parasti ir tikai pāris gab, ko esmu iepirkusi pārsvarā ārzemēs. bet uz klasiskajiem polsterētajiem stīpotajiem es neatgrieztos pat tad, ja man nebūtu ko vilkt! esmu mēģinājusi, iepirku vairākas reizes gan ikdiena, gan iziešanai "pa smuko", un pasākuma vidū tualetē vilku nost, jo nebija ērti :)

man gribētos, lai mūsu veikalos būtu lielāka izvēle, bet es saprotu, ka nav pieprasījuma. Lindex pa retam šo to var atrast, pat ļoti smuku. Arī H&M vienmēr ir pāris bez-stīpu modeļu.

man ir paveicies, ka ir A izmērs, lielākām krūtīm jau laikam tas neder.

 Re: Bezviilju velja
Autors: Lielirbe
Datums:   28.01.2012 13:06

Sinepe, kaads Tev izmeers, ja Tev patiik staigaat bez...

 Re: Bezviilju velja
Autors: sinepe
Datums:   28.01.2012 13:16

Tikai mājās un ne jau patīk staigāt bez, bet es jūtos slikti ar krūšturi - spiež, berž utt - jebkurš krūšturis. Neesmu atradusi tādu, kurš būtu ērts.80C

 Re: Bezviilju velja
Autors: Trix
Datums:   29.01.2012 14:55

Linku uz bildi - studijā!

Vot es gribu redzēt, kāds izskatās bezvīļu krūšturis, ko var nopirkt Latvijā, un kas kaut ko arī satur.
Lieki teikt, ka stīpas un polsteri man traucē un riebj, bet kaut ko labā piegriezumā bez protēzēm man atrast neizdodas.

 Re: trix
Autors: Lielirbe
Datums:   29.01.2012 18:55

Paskaties tai pahsaa Maximaa XXX...tur meedz buut leishu/igaunju triko bezvilju velja :)

P.s. bet es negarenteeja, ka bezviiljnieks tures 38 EEEE

Es domaaju, ka uz bezviiljnieku var skatiities tikai taas kas kruutis ir saprata robezhas, tas ir A,B..nu un veel C....

:))


 Re: trix
Autors: 75 E apvainojusies
Datums:   29.01.2012 19:28

Tad nu gan - es neesmu saprāta robežās? Vienmēr ir teikts, ka skaisti!
Vot, priekš kam A vajag krūsturi?

 ...
Autors: 80DD
Datums:   29.01.2012 20:06

Lielirbe vēlas padiskutēt par savu saprātu :)

Ir tikai saprotami, ka tās, kurām ir A, par sava saprāta robežu uzskata to, kas beidzas gandrīz uzreiz aiz B. Tas ir apmēram tāpat kā 15 gadu vecumā 25 gadus vecie šķiet jau veci, bet tie, kam 35, 15gadīgoprāt ir jau ar vienu kāju kapā :)))))

 Lielirbe
Autors: 75 E ar 1 kāju kapā
Datums:   29.01.2012 21:17

Jā, tādam argumentam varu tikai piekrist.
Un vispār, mēs visas esam smukas bez gala.
Par bezvīļu veļu nav pieredzes. Man ir aizdomas, ka bezvīļnieki uz mani nav.Jau 15 gadus akceptēju tikai Rosme, bet ar visām vīlēm.

 Re:
Autors: experts
Datums:   30.01.2012 11:07

Ttām kurām ir E, ludzu uz parashutu nodalju :)

 Re:
Autors: Strel.
Datums:   30.01.2012 11:21

Gaumes lieta, man nepatīk bezvīļu krūšturi. Man ir parastie, un nekas nekur nespiež un nedur.

 Re:
Autors: Kamōn
Datums:   30.01.2012 11:29

Varbūt, ka arī ir ļoti ērti, bet smukāk tomēr ar klasiskajiem.
Nu vismaz man tā šķiet.

 Re:
Autors: fjaska
Datums:   30.01.2012 11:45

Es jau nu arī teiktu, ka gaumes lieta, ja neder kādai parastie, tad tādēļ jau nevajag tos krūšturus visādi apsaukāt par protēzēm utt. Ja nevar atrast sev piemērotā izmērā, formā, tad jāmeklē tādi, kas der - vai bezvīļu, vai bezstīpu, vai bezpolsteru. Bet tas vien, ka neder, nenozīmē, ka ir pilnīgi zemē metami un vēl ar kāju paberzējami :) Lūdzu, neņemt personīgi. Bet šitādus tekstus lasot, man gandrīz jāsāk domāt, ka neesmu normāla laikam - izvēloties pareizā izmēra krūšturi, nekas nekur nespiež, neberž, ne arī citas nepatīkamam sajūtas neraisa.

Savukārt sporta nodarbībām nopirku iekš "100 vai 1000 sīkumiem" Tchibo preci. Ir ļoti OK. Starp citu, man šķiet, ka tur redzēju arī bezvīļu veļu - varbūt vērts aiziet? kad ir kādas nebūt akcijas, tad cenas ir pavisam draudzīgas

 Re:
Autors: Strel.
Datums:   30.01.2012 12:04

Nu re, man bija slinkums, bet fjaska uzrakstīja visu, ko es padomāju. :) Ja spiež un berž, tād nav īstais modelis, izmērs vai vienkārši viena dolāra ķīniešu ražojums, kurš nederēs nevienai. :)

 Re:
Autors: Xsa
Datums:   30.01.2012 12:37

Lai vai kā, bet parastie krūšturi tomēr izskatās kudī labāk:) Tikai jāatrod savs izmērs un fasons

 Re:
Autors: trakā vāvere
Datums:   30.01.2012 13:02

Es neuzdrīkstos savas ērkšķodziņas iebāzt bezvīlē, savādāk vēl pajautās-grudj imeješ? ačjo ņenosiš? Es pieturos pie polsteriem, lai pati no augšas redzu, ka it kā ir kaut kas virs nabas man ar:))

 Re: tr.vaavere
Autors: Lielirbe
Datums:   30.01.2012 13:27

Es gribeeju teikt tam, kas jautaaja, kaapeec A - kruutis vispaar nesaa kruushturi ? :))

Taapec, lai uztaisitos, ka vinjiem ir B vai vismaz A:)

 Re: tr.vaavere
Autors: trakā vāvere
Datums:   30.01.2012 13:35

jā, jā, Lielirbe, tas par mani. Jo tā uz sitienu vienam pupam sanāk rūpnieciskā silikona implants un pēc pāris gadiem otram, nu un izeja ir vienmēr, man tās ie pupuvestes ar krizantēmām bļodiņās:)))

 Re: tr.vaavere
Autors: Lielirbe
Datums:   30.01.2012 14:18

Pupuveste - labs :)

 Re:
Autors: kukaramba
Datums:   30.01.2012 14:31

Pieskaitāma pie parašutistēm, jo man ir 100D.Savu pupudruvu savaldu ar ķīniešu ražojuma pupvestēm.Pa manam gan, tam pupvestu šuvējam un vēl kaimiņam tur abiem baškas ielien.Esmu pirkusi Laumas vai kādus tur ražojumus, viens pups regulāri veļas laukā, otrs puslīdz stāv vietā.Viens variants ir tāds, ka šamie skatās katrs uz savu pusi un fasona nekāda.Tās vella stīpas mēdz salūzt un vienu dienu domāju, aiz ko man kaut kas duras zem pupa, kas ellē notiek.Kad vilku nost, konstatēju, ka stīpa pārlūzusi un viens pīķis duras mīkstumos.Citreiz atkal stīpas gals no dekoltē parādās pilnīgi negaidot.Skatos uz tiem Ah Bra, ko pa teļļuku cildina, mož tie Lielirbes bezvīļu ir uz to pusi? Kaut gan manā miestā nemaz nezinu, kur meklēt, mums parasts rimis, lupatas tik vienā silē samestas, kas citiem pāri palikušas.

 Re:
Autors: Lielirbe
Datums:   30.01.2012 14:36

Kukaramba :)

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 Re: Lielirbe
Autors: kukaramba
Datums:   30.01.2012 14:44

Nav godīgi zvigāt par cietējiem! Plus vēl apavi-5 minūtes es varu paiet kā cilvēks, viss atlikušasi laiks apmēram kā spāņu zābakos(skat. inkvizīcijas metodes)

 Re: Lielirbe
Autors: trakā vāvere
Datums:   30.01.2012 15:03

uiii, kas Tev par labumiemmm:))es tagad skatos uz tavu niku kā vāvere no leduslaikmeta uz zīli, tikai zīles vietā acu priekšā 100D

klau, pastāsti tuvāk par tiem spāņu zābaciņiem:)))

 Re:
Autors: Antuanete
Datums:   30.01.2012 15:05

Kukaramba, tie, ko pa teļļuku pasniedz kā nez kādu jaunumu, ir parasti bezvīļu sporta krūšturi; kurā katrā veikalā gan diemžēl nav dabūjami, un par kvalitāti arī nezinu - cik ilgi audums turēs D un lielākus izmērus, ar laiku viņi visi izstaipās (bet tomēr labāk, nekā duroša stīpa :)) Lindexā vajadzētu būt nopērkamiem. Taču kas man nepatīk šāda tipa veļai, ir, ka jāvelk pāri galvai, šausmīgi neērti. Speciāli nopirku dārgu Odlo sporta krūšturi, kam ir aizdare priekšā, bet, draņķis, vīles nekvalitatīvi sašūtas un drusku berž (par oriģinālo cenu 40 Ls to apģērba gabalu vispār nedrīkstēja just uz miesas!)

 Re:
Autors: kukaramba
Datums:   30.01.2012 15:52

Ņemam jebkuru apavu, uzvelkam, 5 min. padzīvojam kā cilvēks, pēc tad sāk spiest abus īkšķus tā, ka acis spiežas laukā.Pie šitādas spīdzināšanas atzīsies par sazin ko.

 Re:
Autors: M.
Datums:   30.01.2012 16:05

Šodien pētīju šos bezvīļu izstrādājumus. Vienu igauņu eksemplāru uzlaikoju Prismā,maksāja 9 latus ar kaut ko.Man nepatika,ka jāvelk pār galvu. Priekšā bija patīkami,bet aizmugurē tā gumijotā konstrukcija spieda.
Citur tāda veida krūšturi vispār likās tādi bezsaturīgi,Lindex tādu nebija.

 Re:
Autors: fjaska
Datums:   30.01.2012 16:11

Antuanet, tie sporta krūšturi, kas iekš 100 Sīkumiem, ir ar aizdari aizmugurē un cena nav 40 Ls, bet mazliet vairāk par 5 Ls.

 Re:
Autors: Antuanete
Datums:   30.01.2012 16:49

Fjaska, kuros sīkumos skatījies? Man viņi mūždien jūk ar 100 idejām mājām, 1000 skrūvēm un citiem līdzīgiem nosaukumiem :)
Btw, es tiešām gadiem ilgi lietoju Cubus pirktus nedārgus sporta krūšturus (labi, ka apdomīgi nopirku vairākus vienādus!), un kalpo tiešām labi, bet nupat ir sākuši izvalkāties, diemžēl otrreiz tādus nav gadījies redzēt. Un man vislabāk sēdošais un smukākais veļas gabals, ko pirku Lindex, tur parādījās tikai vienreiz un vairs nav izdevies tādus atrast nevienā citā veikalā, pilnīga neraža :(

 Re:
Autors: fjaska
Datums:   30.01.2012 17:10

Oi, varbūt tās ir arī 100 idejas :), tie veikali, kas viens ir Stabu un Tērbatas ielu stūrī, otrs - Brīvības ielā gandrīz pretī Matīsa tirgum.

 Re:
Autors: Xsa
Datums:   30.01.2012 17:23

Aha, es arī iepirku tajā 100 ideju veikalā sporta krūšturi:) Taisās ciet aizmugurē, nav slikts, bet ir redzēti arī labāki.
Starp citu, arī Adidas sporta krūšturi nav pār galvu velkami un ir pat ļoti ok, bet tie gan ir citā cenu kategorijā.

 ekspertam A
Autors: 75 E izpalīdzīgā no parašutiem
Datums:   30.01.2012 21:53


ekspert, atraksti adresi, nosūtīšu pudeli zeļonkas - speciāli priekš A

Kukaramaba - man liekas, Ahhbra Tev nederēs, netērē naudu uz muļķībām. Man ir draudzene, kam pupvestes iepērkot, viens kritērijs - vai nekrīt ārā. (laikam 80 F vai G) . reiz biju ar viņu vienā laikošanas kabīnē un nevarēju sākumā saprast, ko viņa dara - uzvelk pupvesti un zemu palokās. un tā klanās ar visu laikojamo sortimentu. pārbauda, vai neizkrīt. tu tā nedari? metode esot laba.

 Re: ekspertam A
Autors: puksija
Datums:   31.01.2012 07:38

Ui, sasmējos ar jums te....
Reku atradu šādu lapu, kur var pasūtīt labas lietiņas, moš noder. Pati pa retam ieskatos, bet pasūtījusi vēl neesmu.

http://www.sportsdirect.com/ladies/ladies-fitness/ladies-sports-bras

 75 E izpalīdzīgā no parašutiem
Autors: kukaramba
Datums:   31.01.2012 09:36

Tieši tā arī testēju, vai nekrīt ārā.Un kā likums, ārā krīt kreisā, valšķīgā.Tagad man ir gadījies labs krūsturis, ražots Ķīnā, bet laba firma George.No šitiem ārā nekas nekrīt.

 Re: 75 E izpalīdzīgā no parašutiem
Autors: ~
Datums:   31.01.2012 10:15

George is supermarketa ASDA kruusturis. Tjipa kaa muusu Maxima..

 Re: 75 E izpalīdzīgā no parašutiem
Autors: ~
Datums:   31.01.2012 10:24

http://direct.asda.com/george/womens-lingerie/D1M1G20C13,default,sc.html

 Re:~
Autors: kukaramba
Datums:   31.01.2012 10:46

Mani tas pilnīgi nekrata, ka tikai pupi stāv vietā un neveļas laukā..Forma krūšturim ideāla.

 Re: Re:~
Autors: Lielirbe
Datums:   01.02.2012 21:55

Lielkruushainajaam:

http://www.largecuplingerie.com/

Bezmaksas piegaade pa visu Pasauli.

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *