Sākums  > Izsaku viedokli  > Jūtas un prāts Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Jūtas un prāts
 Sajūta kā tīnim :D
Autors: Tīne
Datums:   07.03.2012 14:53

Pati smejos, rakstot, bet gribu pajautāt. Šoreiz slēpjos, jo kauns atzīties par savu naivumu un tīniskajām sajūtām :D
Jautājums par vīrieti, precīzāk - skūpstīšanos ar viņu.
Kādu laiku jau, šķiet, mums ir abpusējas simpātijas. Mums kopīgs hobijs, tā kā regulāri satiekamies, sasmaidamies, parunājam (par hobiju). Kā vīrietis viņš man liekas simpātisks. Jūtu, ka viņam arī es liekos simpātiska. Bijām vienreiz divatā vakariņās, lieliski pavadījām laiku - nosmējos, noķiķinājos. Vakara beigās, viņš neviļus saņēma manu roku un tālāk jau pastaigājāmies rociņās. Tad sekoja pāris kopīgie pasākumi (kolektīvā, ar hobija grupu) - atkal lieliska laika pavadīšana, uz beigām sadošanās rokās, manis aizvešana uz mājām un uz atvadām sekoja arī maza buča.
Pēc pēdējā kopīgā tusiņa, kurā bijām spēlējuši spēles un es biju zaudējusi, viņš kā ķīlu paprasīja ... skūpstu. Nākamjā tikšanās reizē.
Tagad esam jau vairākkārt tikušies savā hobijā, bet nekad līdz skūpstam nesaņemamies. Velkam tikšanos līdz pēdējam, bet tad tomēr neveikli atvadāmies. Pēc tam gan seko sms ar atgādinājumu par skūpstu, ķiķināšana par to, bet nākamajā reizē atkal nokautrējamies un nevaram saņemties kā tādi tīņi.
Nekad neesmu tā jutusies - tik nevainīgi un kautrīgi, tai pat laikā tik smaidīgi par to, ka nevaram saņemties un viens otru noskūpstīt, kaut abi to gribam.
Jā, teorētiski es varētu visu ņemt savās rokās un viņu bučot nost, bet es nedaudz vecmodīga - pati vīrieti pirmā nebučošu, pietiek jau ar mājieniem viņam, kad lieku saprast, ka viņš man nav vienaldzīgs :)

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: Lielirbe
Datums:   07.03.2012 14:59


Ja Tev patiik shitaadi biidaamie un gruustaamie viirieshi, tad, protams, Tev janjem stuure savaas rokas un jaabucho vinhs un tad veel peec paaris tikshanaas reizeem jaavelk gultaa un nakamgad uz Valentiindienu jaabildina...

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: Bubuciic
Datums:   07.03.2012 15:06

Lielirbe, tak nevajag jau tā uzreiz :)
Man šķiet, ka tas naivais mulsums ir skaists jebkurā vecumā.

Domāju, ka to buču vajag pašai iedot, ja džeks tik kautrīgs :)
Nu tip jau šķiraties, tad pasauc viņu, pasmaidi, pasaki, ka nepatīk palikt parādā... un iedot buču uz lūpām :)

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: Kamōn
Datums:   07.03.2012 15:09

Nu nē. Nekādas bučas! pati sajutīsi, kad ķermenis vairs nevarēs valdīties un gribēs otram pieskarties ar lūpām..Un tam nav jābūt skūpstam...tas var būt lūpu pieskāriens gan kaklam, gan elpas pieskāriens skaustam...
bet šitās mākslīgās padarīšanas - pasarg Dievs!

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: Lielirbe
Datums:   07.03.2012 15:24

Varbuut vinhs bremzee, jo gribeet jau grib...a maajas sieva ar trim beerniem ? :-)

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: Vika
Datums:   07.03.2012 15:46

Lielirbe
Pareiz, pareizi, tā arī būs..:) Vecim i hočetsa i koletsa..:)

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: dille
Datums:   07.03.2012 15:48

Būtībā tā taču nav problēma, ne?
Skaistas sajūtas, izbaudi, izdzīvo!:))
Pavasaris tuvojas, tas gluži loģiski. Tu jau pat nevajag padomu, ko darīt. Ļaujies, esi laimīga:))

P.S. Kāpēc vispār pašai kas būtu jābučo nost?
Pietiek pasmaidīt, paskatīties acīs, viegli pieglausties, ja uznāk tāda vēlme.
Bučošanu jau nu tā kā vīrietis vienmēr pirmais veic.

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: dille
Datums:   07.03.2012 15:49

Mans komentārs iznāca jokains kontekstā:DD
Domāju, autore stāsta, ka abi ir brīvi :)

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: Kvinne
Datums:   07.03.2012 15:50

To jau pat Pūks zināja, ka brīdis pirms medus ēšanas ir saldāks par pašu medu :) Pareizi ir, vajag to pavilkt garumā...:)

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: Tīne
Datums:   07.03.2012 15:55

Nē, nē, abi brīvi :) Vismaz cik zinu :D

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: dille
Datums:   07.03.2012 15:56

Šausmīgi forši, ka nāk pavasaris un cilvēki kļūst tādi laimīgi un atbrīvoti:)
lai autorei viss labi:)

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: ak
Datums:   07.03.2012 16:16

Vai jūs tiešām abi divi zaļi gurķi, ka nevarat samesties kopā uz to buču un nesmieties.:))) Ja tu nepārtraukti smejies, kā gan vecis tevi var sabučot.

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: rutta
Datums:   07.03.2012 16:40

Pavasaris klāt :)))

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: Kuuls
Datums:   07.03.2012 17:33

Jāsāk ar minetu. Tad nebūs mulsinošā skatienu sastapšanās :)

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: Tīne
Datums:   08.03.2012 09:40

Laikam pavasaris :) Kaut gan mēs jau tā viens ar otru flirtējam kopš ziemas, bet nu jā, tikai tagad esam tikuši līdz runām par skūpstu.
It kā jau es nesūdzos. Teju 30 gados just tauriņus vēderā, mulst par rokas saņemšanu un gaidīt pirmo skūpstu, man šķiet ir brīnišķīgi. Tās ir sen nebijušas sajūtas un liek justies kā vidusskolniecei.
No vienas puses es pat negribu neko vairāk - lai paliek šīs burvīgās sajūtas pēc iespējas ilgāku laiku, tai pat laikā no otras puses - katru reizi tiekoties man kājas ļimst un es vēlos viņu tuvāk...


Kuul, nu šoreiz gan, man šķiet, komentārs nevietā.

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: dille
Datums:   08.03.2012 10:05

Meitene, drusciņ humora sajūtas nekad netraucē :D
Man par Kuula teikto bija šausmīgi jāsmejas.

Nu labi, ja nu tu šoreiz galīgi nē, nu tad lai paliek uz nākamo reizi:)

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: adlibitum
Datums:   08.03.2012 11:56

Starp mums šī kūstošā ,gruzdošā robeža... skaisti!

 Re: Sajūta kā tīnim :D
Autors: janis
Datums:   27.12.2015 02:59

Mazliet neticams bet patiesi reāls veids kā piepelnīties.....

Ieraudzīju līdzīgu lapu vairākos forumos . Sākumā lasot rakstu biju skeptisks, tajā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 1.50 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam vairākas reizes un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 15 centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.
Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 1.50 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 15 centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 80 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 20 eiro, cits 55 eiro.
Pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 15 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek , nejauši atradies vēl viens naivais nodomāju tas arī būs viss… Vēl pēc dažām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 15 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 15 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un mazāk kā pēc diviem mēnešiem sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni….. vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā trīs ar pussi mēnešu laikā es saņēmu 3284 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 30-45 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 15 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka šitas darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 1.50 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!! Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

Lai šis process veiksmīgi noritētu dariet visu kā ir norādīts :

1.Solis - reģistrēties paypal.com
2. Solis - Naudas pārsūtīšana.

Uz katru no šiem e-pastiem nadas pāršutīšanas sadaļā jāpārsūta pa 15 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojoši:

1. davemitchell077@yahoo.co.uk
2. lilmachineok1@mail.com
3. steromanhq69@post.com
4. fatmanscope@gmail.com
5. markbronson69@yahoo.co.uk
6. zhundastocks@inbox.lv
7. ed-c@inbox.lv
8. zigim777@inbox.lv
9. jony172@inbox.lv
10. kamacho@inbox.lv

Uzmanību svarīgs mirklis!!!
Pārsūtot 15 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.
Izvēloties "Send money" pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts "Purchase" (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz "Personal" sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlās GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi kāī, varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet "Viegli nopelnīt miljonu", "Milzīga nauda mēneša laikā" u.tml., labāk rakstīt "Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī". Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī - KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 1.50 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 1.50 jūs nevarat zaudēt! Pārliecinieties par to paši - veiksmi Jums!!!
4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju: DELFI - Vadošais ziņu portāls Latvijā - DELFI ; Latnet ; TOP.LV - Lielākā reitingu sistēma Latvijā ; Google

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi: Sludinājumi - SS.LV un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 1.50euro , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem - jums tas ir jau 4.50 EURO utt. Nu ko? Vai ieguldīsiet 1.50 EURO , lai uzzinātu, vai šī sistēma darbojas?

Ļoti ceru ka šī sistēma Jūs ieinteresēs....Veiksmi ....Visiem.....

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *