Sākums  > Izsaku viedokli  > Jūtas un prāts Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Jūtas un prāts
 Es, viņš un vēl mēnestiņš..
Autors: Šoreiz bez
Datums:   15.11.2012 22:55

Nu reiz man vajag izkratīt sirdi.
Lieta tāda, ka savos teju 30 gados es joprojām jūtos jauna un bērnišķīga. Es joprojām dzīvoju sev un pēc bērniem nealkstu. Patiesībā man attieksme pret bērniem ir diezgan atturīga. Es neesmu no tām, kas čubinās ar katru mazuli. Mani drīzāk kaitina dažu bērnu neaudzinātība un ārdīšanās publiskās vietās.
Man bija ļoti skaistas attiecības, kurās pirmo un vienīgo reizi pieļāvu domu par bērnu, jo no sirds mīlēju to vīrieti. Taču tās attiecības beidzās. Pēc vairākiem gadiem brīvas meitenes statusā, jo nevienu savā tuvumā negribēju, iepazinos ar manu šībrīža vīrieti. Mums kopā ir labi, ar viņu es atkal ļāvos attiecībām. Bet.. es jūtu, ka ieturu zināmu distanci mūsu starpā. Laikam gribu sevi no kaut kā pasargāt. Viņš mani lutina, es arī viņam lieku noprast, ka viņš man ir svarīgs, bet.. Es nealkstu iepazīties ar viņa vecākiem (kas, starp citu, savulaik neatbalstīja dēla šķiršanos no sievas), negribu šobrīd viņu iepazīstināt ar savējiem. Laikam gribu viņu tikai sev un sevi tikai viņam. Tādas vieglas attiecības, bez nopietnības, bez problēmām. Jā, bērnišķīgi un naivi.. Tai pat laikā arī viņš īsti mani neiesaistīja savā dzīvē – nestāsta man par problēmām, kad tiekas ar ģimeni (vecākiem, bērnu), man to īpaši neafišē, kad pērk mašīnu, es par to uzzinu, kad tā tiek piebraukta pie mājas, u.t.t. Dažreiz es jutos lieka, tai pat laikā sapratu, ka tā jūtos ērtāk. Kad ikdienā it kā izliekamies, ka esam tikai mēs divi..
Diemžēl (vai tā nav pareizi teikt?) viņam ir bērns no iepriekšējām attiecībām. Meita. Pirmskolas vecums. Viņš viņu ļoti mīl. Lai arī ar bērnu un viņa māti nedzīvo kopā, rūpējas par viņām, palīdz.
Bet tagad saņēmu jautājumu – ko es teiktu par brīvdienu pavadīšanu trijatā? Man nebija atbildes. No vienas puses – jauki, ka viņš vēlas mani kur iesaistīt. No otras puses – ko es darīšu ar viņa bērnu, kas, protams, nesapratīs, kāpēc tēvam jauna draudzene? Un, kamēr mums nav nekas nopietns, kāpēc iesaistīt bērnu? Un tad visa uzmanība meitai un es varu pavazāties līdzi? Ek, es ļoti labi apzinos, ka uzvedos kā mazgadīga un nepieaugusi meitene, kas nav pieļaujami manam vecumam, bet.. es tā jūtos. Un nespēju pārkāpt sev pāri. Atbildēju ar jautājumu, vai viņš domā, ka meita to saprastu. Viņš tēmu izbeidza ar atbildi, ka arī pats tagad par to domājot. Lieliski.

 Re: Es, viņš un vēl mēnestiņš..
Autors: apezam
Datums:   16.11.2012 06:22

atkal kaads sievieshu zhurnaals ir atmetis shai autorei atpakalj sho "probleemu" rakstu !:)....nu, un lai neietu manta zudumaa , tad ir nopludinaac sheit ...
"ka savos teju 30 gados" (c) - cik tad iisti ir? jau 40? :))

 Re: Es, viņš un vēl mēnestiņš..
Autors: ?
Datums:   16.11.2012 08:19

es gan domaju, ka var but ari reala situacija. jo man - loti loti lidzigi. izvelejos netikties, lai tie laiku pavada divata, es - pa savam darissanam. satiekas - laimigi, atputusies katrs pa savam. bet tas nu fakts - virietis bez bagazzas - tapat ka ari sieviete - ir liels retums un dargums.

 Re: Es, viņš un vēl mēnestiņš..
Autors: pff
Datums:   16.11.2012 08:39

Patiesībā jau vīrietis ar trīcošu sirdi ir beidzot saņēmies iepazīstināt cacu ar savu bērnu. Solis, kam parasti vajag laiku saņemties, un ko parasti veic tikai tad, kad bērna vecāks uzskata, ka jaunās attiecības ir pietiekami nopietnas...

ja nevari atbildēt ar to pašu, tad labāk godīgi pasaki viņam, lai aiztaupītu cilvēkam vilšanos vēlāk. Un bērnam, ja nu tomēr viņai iepatīcies...

 Re: Es, viņš un vēl mēnestiņš..
Autors: Lielirbe
Datums:   16.11.2012 08:43

Es arii domaaju, liec mieraa to viirieti & beernu un turpini lidinaaties un dziivot savu beernishkjiigo dziivi...

Taads viiriec ir pelnijis labaku sievieti.

 Re: Es, viņš un vēl mēnestiņš..
Autors: Lielirbe
Datums:   16.11.2012 08:59

Varbuut, ka atrast viirieti, kas peec 30 ir bez berniem ir pagruuti...bet atrast viirieti, kam ir uima beernu, kursh par tiem neliekas ne zinis (nevediis iepaziistinaat, neliks pavadiit kopaa laiku, vispaar neliksies par vinjiem ne zinis) un kursh visu laiku juutas jauns un grib dziivot sev, lidinaaties no zieda un ziedu Latvijaa nav probleema :)

Taa kaa vajag tikai mekleet :)

 Klosteris tevi glābs
Autors: Draiskulis
Datums:   16.11.2012 11:01

Pēdējais laiks tev ir iestāties klostrerī, citādi tu sačakarēsi dzīvi vēl daudziem cilvēkiem......

 Re: Klosteris tevi glābs
Autors: Kamōn
Datums:   16.11.2012 11:51

Žurnālam domāts raksts.

Viedoklis vienalga ir.

Šādas sievietes vienkārši nav pelnījušas tikties ar Vīrieša bērnu.
Un pie tā būtu arī jāpaliek - katrs iet savu ceļu.

Man šķiet, ka viņš nenormāli ilgi tam psiholoģiski gatavojās, lai savu bērnu iepazīstinātu ar savu Sievieti.
Viņam bērna viedoklis ir daudz svarīgāks par Sievietes viedokli.
Un pareizi vien. Vīrietis, kas mīl un ciena savu bērnu un uztraucas par bērna viedokli un attieksmi, ir vērtīgāks par jebkuru citu vīrieti. Tādu vispār ir retums.

Vīrietis ar bagāžu vai sieviete ar bagāžu skan tik pretīgi un drausmīgi....
Bagāža ir lieta, ko var aizmirst, nomest, iemest, iepakot un aizsūtīt.
Ja Jums bērns ir bagāža, tad pa gabalu no šādiem cilvēkiem kā otrām pusēm.

Autorei - ja jau nav nekas nopietns, ko tad Tu to sirdi gribēji izkratīt? :))))))))))))

 Re: Klosteris tevi glābs
Autors: Zaķis25
Datums:   16.11.2012 11:58

Jā, man arī gribējās ierakstīt, ka par nenopietnām attiecībām, kurām nav vēlams turpinājums "Ģimene" otrs cilvēks ir jāpainformē uzreiz. Un ar bērnu šajā gadījumā iepazīties/iepazīstināt nav vajadzības (pat nevajag).
Ja par jautājumu, kā to uztvers bērns (šeit es domāju tajā gadījumā, ja viss ir nopietni un iepazīstināšana notiek), tad teikšu tā - tas ir ļoti pat atkarīgs no tā, kā šķirtie vecāki uzvedas (ko viens par otru runā, kā bērnam smadzenes skalo). No svara, protams, arī būs tas, kā jaunais vecāka draugs attieksies pret bērnu...

 Re:
Autors: deina
Datums:   16.11.2012 12:26

oi nus abrukāt tagad virsū, šitās deklarāzijas "neesi pelnījusi, sačakarēt dzīvi"- manī izsauc tikai vīpsnu par diagnozes uzstādītāju pašu

normāla situācija, sakarīgs izklāsts. malacis, ka uzreiz pateici, turklāt delikāti, es bi droši vien ar tagadējo prātu (nezinu ko datītu 30 gados) teiktu skarbāk - ka nē, neesmu pārliecināta, ka šāds laika pavadīšanas veids būtu laba doma

vīrietis arī sakarīgs izklausās - un gan jau beigās pareizā atbilde pati atnāks.

patiesībā tu uzvedies nevis bērnišķīgi, bet gluži otrādi - kā pieaugusi sieviete, kas lēmumus pieņem izsvērti. vispirms, es uzskatu - ir iepazīšanās ar vecākiem, kas liecinātu par attiecību nopietnumu. un tikai pēcč tam ar šķirtajām sievām un bērniem no citām laulībām.

bet nu, protams, katram savs. es redzu tā.

 Re:
Autors: Virtozaurs
Datums:   16.11.2012 14:20

Par pieaugšanu vai nepieaugšanu gan vairāk liecina tas, cik organiski tiek uztverts otrs cilvēks ar visu viņa pagātni un svarīgajiem cilvēkiem.

Saliņa "divi vien" ir iluzora. Šī ilūzija var radīt baudas brīžus. Ja ar to pietiek, kāpēc ne?

 Re:
Autors: uzkoda
Datums:   16.11.2012 16:28


ja man būtu tāda situācija un tāds skatījums uz dzīvi, kā šobrīd :D tad es es tā arī turpinātu dzīvot, ja manī tas nerada problēmas. jo ir stereotipaini domāt par to, vai es esmu bērnišķīga vai nē. kāda nu esmu tāda nu esmu. ar vīrieša vecākiem neiepazītos, jo tam nav nekādas jēgas, ar saviem ar ne, ja tādas vajadzības nejustu. ļautu vīrišķim iet ar savu bērnu divatā izklaidēties un pa kājām nemaisītos- mazāk zinām, mazāk problēmu :D

un pats muļķīgākais ir sākt likt tikšķēt biopulkstenim, ja tas netikšķt. normāli ir arī tas, ka ir tādi/tādas kurām bērni neizraisa uķi puķi arī tad ja ir 30 vai 40 utml. gadi.

 Re:
Autors: vot
Datums:   16.11.2012 22:32

da nikāds ne žurnāls!!! ja es 19 gadiņos nebūtu "ielidojusi", tad pēc 30 ar koku mani neviens neiedzītu bērnu attiecībās! ne, lai man būtu, ne lai kopistiski, ne veča bērns!

piekrītu uzkodai - lai vecis vazājās ar savu sīku, bet Tev, ja pulkstenis netikšķ, tad, lai stāv, kur ira!!! man dzemdības beidzās ar endometrītu, peritonitu i 6 operācijām:( latviski runājot - nah..a? oki - fantastisks dēls, bet no visādām slimnīcām nelienu ārā:( Nejūti vajadzību pēc bērna - orgs negrib! Kaitinās Tevi sīks i būs vienas mocības:(

 Re:
Autors: apezam
Datums:   18.11.2012 09:30

Par vecumu !:)
Autore raksta - "savos teju 30 gados" (C) !:)
Nu, kura sieviete ,runaajot par sevi pieliek klaat gadus? :)
Piemeeram, sheit komentu rakstoshaa persona "Kamōn" vareetu pateikt - "savos teju 40 gados" ? :)) ...Da nikad , varat vinju spiidzinaat , bet vinja neizteiksies publiski , ka teju jau 40 !:))...un to nedariis arii citas 99,99% sievieshu !:)
Taatad pieljauju , ka autorei jau noteikti ir tie 30 un veel ar kaudzi!:) Nu, un ja paklausaas , ko saka shii ,teiksim 35 gadi, sieviete - tad TAADAS MULJKJIIBAS , kuras piestaav 17-23 gados , bet noteikti neder nobriedushai sievietei ...
Manas domas , ka kaada ap 40 gadus veca autore ir iecereejusi uzrakstiit kaadu garaaku staastu (tieshaam romaanu?) , un sheit ir nopludinaajusi kkaadu demo variantu, lai pazondeetu publikas interesi par sho jautaajumu ...
p.s.
...un piedevaam pati autore ir pazudusi no teemas !:)...ja jau interesee, ko nepiedalies diskusijaa ?:)...kauns par neprofesionaalo darbu?:)

 Re:
Autors: Minn-e
Datums:   18.11.2012 23:44

apezam, netirazhee kaarteejos stereotipus par sievieteem!

Briedums nudien ar ciparu nav saistaams.


p.s.man 40 ar mazu asti un ir jomas, kuraas aizvien atziistu, ka esmu pat infantila!!:D

 Re:
Autors: Šoreiz bez
Datums:   20.11.2012 17:10

Paldies tiem, kas saprot. Bioloģiskais pulkstenis man tiešām tāds lēns. Un tieši tāpēc - nu, negribu es to mazo un izlutināto bērnu (cik pēc mazajiem stāstiem esmu secinājusi), negribu šobrīd neko, kas man asociētos ar viņa pirmo ģimeni (viņam ar bijušo visai kašķīgas attiecības). Varbūt vienkārši jāmēģina atlikt un atlikt iespējamo tikšanos, lai kaut kad man pašai sāk gribēties bērnu redzēt?

 Re:
Autors: apezam
Datums:   24.11.2012 19:12

atliek nospiest "sarkano podzinju" un autore izlec no kastiites!:))

 Re:
Autors: Minn-e
Datums:   26.11.2012 16:07

apezam, neglaimo sev!

 Re: Minne
Autors: Draiskulis
Datums:   26.11.2012 22:51

Tā astīte tev ir gara??????????????????????????

 Re:
Autors: Minn-e
Datums:   27.11.2012 14:18

Draiskuli, Tu domaaji to atsperiiti, spiraaliiti?:D

 Re:
Autors: Minn-e
Datums:   27.11.2012 15:54

bet TAA astiite man ir iisa:D

 Re: Mine
Autors: Draiskulis
Datums:   27.11.2012 21:08

īsa atīte gredzentiņā??????:D

 Re:
Autors: Minn-e
Datums:   28.11.2012 00:43

ai, nee, man sajuka apezam piemineetaa kastiite, podzinja, astiite un vispaar viss sajuka:D

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *