Sākums  > Ikdienišķās rūpes  > Māja un tehnika Iziet Ieiet
Izsaku viedokli
 Admina ziņojumi
 Pļāpu stūris
 Atziņas
 Jūtas un prāts
 Nerātnības
 Dalos priekā
 Sūdzos

Ikdienišķās rūpes
 Ģimene
 Ķēķis
 Māja un tehnika
 Pašdarinājumi
 Augi
 Dzīvnieki
 Mīluļu fotogalerija
 Palīdzība zvēriem
 Labdarība

Pieredzes apmaiņa
 Lasīju, redzēju, dzirdēju
 Ēstuves
 Veselība un skaistums
 Mistiķiem un ticīgajiem
 Ceļotājiem
 Darbs un izglītība
 Grāmatvežiem

Sludinājumi
 Maiņas punkts
 Dažādi
 Pērk
 Pārdod
 Īrē un izīrē
 Iepazīšanās
 Testa sadaļa

Laipni lūgti atpakaļ!

Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".

Foruma niku statistika

Forumiešu horoskopu statistika

Foruma lietošanas noteikumi

Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv

 Māja un tehnika
 Bomzis kāpņutelpā!
Autors: bailēm lielas acis
Datums:   18.04.2013 09:28

Dzīvoju dzīvoklī, kur WC atrodas kāpnēs. To lietoju tikai es, nav nekādas vainas, esmu pieradusi, bet tagad ir PROBLĒMA. Jau kuro reizi naktī ejot uz WC, atveru dzīvokļa durvis un taisni pretī manām durvīm kāpņutelpas laukumiņā guļ bomzis! Nevis kaut kāds vecs bomzītis, bet riktīgs vecis, tāds ap 30-40 un man no viņa ir bail! Kaut kā paslīdu garām, jo uz tualeti vajag, bet satraukums katru reizi pamatīgs un man tiešām ir bail viņu dzīt prom, jo varbūt viņš ir agresīvs un manā stāvā pārējie 2 dzīvokļi lielākoties ir tukši, jo saimnieki strādā ārzemēs un dzīvoju es viena. Ko darīt šādā situācijā, vai man var palīdzēt policija, ja to izsaukšu, vai kamēr šis nebūs man virsū ar nazi skrējis, viņi neko nedarīs?

 Re: Bomzis kāpņutelpā!
Autors: lana
Datums:   18.04.2013 10:01

nebaidies no bomža,viņš tur atrodās tikai tapēc ka nav kur iet,nevis tapēc ka gribētu kādam ko sliktu nodarīt.Saprotu ka tev no mana uzrakstītā nav vieglāk,bet dzīvojot jau 15 gadus tā teikt bomžu rajonā un katru dienu ar viņiem saskāroties,varu apliecināt ka viņi te neko sliktu nevienam nav izdarījuši,jābaidās no narkomāniem,tiem kad vajadzīga kārtējā deva,var un par latu nosist.
Vienu ziemu manās kāpņu telpās arī dzīvoja bomzītis,tad viņu atrada nomirušu uz ielas,žēl bija,tomēr arī cilvēks...Kad jautāju kapēc nebrauc nakšņot uz patvērsmi,atbildēja ka negrib braukt tik tālu(Maskavas iela?) un tad no rīta jābrauc atpakaļ,pa dienu tur nevar palikt,tomēr būtu pareizāk ja katrā rajonā būtu sava patvērsme,kur cilvēks varētu pavadīt nakti un nemeklēt to pa svešām kāpņu telpām :(

 Re: Bomzis kāpņutelpā!
Autors: Skorbuls
Datums:   18.04.2013 10:09

Drīz jums ieliks jaunas ārdurvis..... ;)

Šitā shēma veca. Iemitinās bomzis...ja nav kāds tēvainis, kurš izmet bomzi vai satīra šmuci bomža jaku (kopā ar bomzīti iekšā) izmantojot par grīdas lupatu, tad sērga paliek nekaunīgāka jo dienas, vai arī šie sāk pieķēzīt kāpņu telpu un visu iespējamo stingri noteiktās dežūrās, kad nav agresīvais tēvainis, līdz (brīnums!!!) iedzīvotāji piekrīt nomainīt ārdurvis un bomzis (bomži) uzreiz pazūd kā akā iekrituši.
Dīvaini vai ne, ja ņem vērā, ka pirms tam brīnumainā kārtā ārdurvis tika regulāri sabojātas, uzlauztas, noķēpātas...un tamlīdzīgi....bet pēc jaunu durvju ielikšanas viss kļuvis jauks un rozīgs :)))

 Re: Skorbuls
Autors: spārka
Datums:   18.04.2013 10:19

profesiju klasifikators Nr.xxx xx- bomzis :)

 Re: Skorbuls
Autors: bailēm lielas acis
Datums:   18.04.2013 10:38

Skorbul, Tu gribi teikt, ka ārdurvju ražotāji sūta bomžus?
Es domāju, ka pārējiem mājas iedzīvotājiem viņa nakņošana varētu būt dziļi vienalga, jo dzīvoju es pēdējā stāvā un nevienam citam viņam garām nav jāstiagā :( Tiesa, ārdurvīm tiešām nav koda.

 Re:
Autors: Skorbuls
Datums:   18.04.2013 10:59

Ko gribēju, to uzrakstīju. Ko gribēji, to saprati.

Paziņam tie bomziki konkrētie vairs nerādās, kopš biju pie paziņas ciemos un pastāstīju kā tā sērga jāārstē.
I durvju slēdzis pēkšņi pārstājis regulāri salūzt.

Tavā variantā nav lielas izvēles - gaidāmi vai nu lieli izdevumi, vai ikmēneša maksa, kas ielikta apsaimniekošanas rēķinā.

 Re: Re:
Autors: ses
Datums:   18.04.2013 11:19

Protams, nenoniecinot dažādas izklāstītās shēmas, tomēr autorei vēlējos pateikt, ka, protams, viņai ir jāzvana municipāļiem - šie bomžus met ārā, bet neko vairāk gan arī nedara. Ja kāpņutelpas durvis nav slēdzamas, tad, protams, tas neko lielu nedos, jo, tiklīdz municipāļi aizbrauks, bomzis būs atpakaļ.

 Re: Re:
Autors: smilga
Datums:   18.04.2013 11:41

Sauc policiju - brauks.

Protams, tīri cilvēcīgi varbūt ir žēl, bet mums kāpņu telpā viens bija ieperinājies pie atkritumu tā vada - iebūvējis atslēgu durvīs. Turpat dzīvoja, turpat bija tualete (piedodiet, nokārtojās tajā atkritumu trubā). Tad viņu izmeta ar policijas palīdzību, bet labie kaimiņi ielaida viņu pagarbā - cūkošanās turpinajās, atvainojiet, viņam pašam pie degungala. Tas bomzis bija tā nodzīvojies, ka viņa paša māte, kas dzīvokja blakusmājā, līdz nomira, negribēja viņu pie sevis.

 Re: Re:
Autors: Skorbuls
Datums:   18.04.2013 11:45

cilvēcīgi....nu nu ... pat dzīvnieki sev pakaļu nolaiza vai noslauka ...

 Re: Re:
Autors: Kamōn
Datums:   18.04.2013 12:26

Man nesen paziņai nomira vīrs.
Kurš:
1) gadus 20 terorizēja savu ģimeni
2) gadus 20 dzēra
3) gadus 20 čurāja un kakāja uz ielas
4) gadus 20 varēja gulēt pie kaimiņu kāpnēm, vai izsist kaimiņdurvis, lai tiktu iekšā

Kad man pateica, ka viņš ir miris, pirmais, ko es pateicu "Paldies Dievam".
Nenožēlu. Lai gan saprotu, ka tā nedrīkst runāt un kur nu vēl tā domāt.
Tomēr es tā domāju - var protams atbalstīt brīvdomātāju dzīves stilu - "kā gribu, tā dzīvoju, kā gribu, tā sprāgstu nost", tomēr nevienam citam nav jācieš, ja kāds kakā kopīgajā atkritumu trubā, nevienam nav jātīra otra piemīztās kāpnes, nevienam nav jākasa otra pievemtie pagrabi.

Gribi dzert, nestrādāt? Uz priekšu. Nav kur dzīvot? Pārguli klusu kādā kāpņu telpā vai ej uz patversmi, bet neatļaujies savus vēmekļus, mīzeļus un sūdus atstāt citiem uz kakla.

Zinu vienu bomzīti Ziepītī, kuru cilvēki paši baroja. Viņš nekad nedzēra, ja palika kādā kāpņu telpā pa nakti. Viņš klusiņām vakarā atnāca, nolika savu jaku zem galvas un gulēja un tik pat klusiņām no rīta agri aizgāja. Cilvēki viņam šadtad iedeva kādu drēbi siltāku, viena sieviete pat zupu nesa viņam ārā.
Un viņš ziemā par vienu latiņu dienā palīdzēja sētniecei tīrīt sniegu. Jā. Viņš bija alkoholiķis. Bet viņš nekad nenāca iekšā svešās kāpnēs pārgulēt piedzēries.

 Re: Re:
Autors: Nex
Datums:   18.04.2013 17:29

Šo sērgu būtiski ir neielaist. Kamēr neievācas ar visām parpalām un vēl sev kko nesabūvē. Uzreiz saukt pp. Un, ja tomēr atgriežas, tūlīt atkal saukt pp.
Es domāju, ka pp prot viņiem populāri paskaidrot, ka vēlreiz dēļ viņa braukt nevēlas ;)

Diez vai durvju licēji pie vainas. Mums koda atslēgu pielika anyway - gadiem nekādi ne bomži, ne kas cits nav manîti. Vienīgie gulētāji kāpnēs ir piedzērušie vīri, ko sievas nelaiž iekšā. Bet viņi te deklarēti vai pat īpašnieki...

 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
 Bilde:
Informāciju par pievienotiem komentāriem nosutīt uz manis norādito e-maila adresi
  Autorizācija   *