|
 |
Laipni lūgti atpakaļ!
Mīļie lasītāji un rakstītāji, sākot ar 29.03.2010 SAP-forumā ir ieviesta reģistrēšanās.
No šī brīža forumu lasīt var visi, bet, lai veiktu ierakstus, ir jāreģistrējas kā lietotājam, norādot e-maila adresi un paroli. Jaunā sistēma neierobežo lietotāju vēlmi par konfidenciālām tēmām rakstīt anonīmi, tas ir - nikus arī turpmāk ir iespējams norādīt pēc izvēles, ar nosacījumu, ka netiek izmantoti citu lietotāju aizņemtie niki, kas ir redzami "Foruma niku statistikā".
Foruma niku statistika
Forumiešu horoskopu statistika
Foruma lietošanas noteikumi
Ieteikumus un sūdzības administrācijai, lūdzu, sūtiet uz mail@sapforums.lv
|
|
Dažādi
Lūdzu padomu |
Autors: Krista Datums: 20.04.2013 10:13
Sveiki!
Man liels lūgums portāla lasītājiem pēc padoma,varbūt kāds var kautko ieteikt.Situācija tāda,ka meklēju darbu,ņemot vērā,ka ir veselības problēmas fiziski smagu darbu strādāt nevaru,finansiāli smagās situācijas dēļ arī pasmagi ar pārtiku.Varbūt kādam bijusi līdzīga situācija un ir iespējas palīdzēt ar pārtiku vai varbūt zinat kur varētu meklēt tāda veida palīdzību.Pagastā vērsos pēc palīdzības-3reizes nedēļā zupas virtuvē pa pus litram zupas dabūju,pagastam jau arī finanses apgrieztas,tādēļ meklēju padomu un palīdzību šeit.Liels lūgums zvanīt,jo internetam tieku klāt reti.Mans telefona numurs-26848327.
Vēlot visu to labāko,Krista.
|
|
Re: Lūdzu padomu |
Autors: . Datums: 21.04.2013 12:25
Krista, pārliec šo tēmu uz Domubiedru sadaļu, šeit, šķiet, maz ieskatās cilvēki, kuri varētu tev dot kādu padomu.
|
|
Re: Lūdzu padomu |
Autors: Indra Datums: 09.04.2016 14:10
Labdien.Dzivoju Jelgava.Pie majas atrodas aka, maja ievadits no akas ar sukni piegada udeni,bet ka aka nosezas udens limenis ta udens majas pazud....Gribetu ierikot udens spici...Cik man tas varetu izmaksat....Ar cienu.
|
|
|